prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Kirkman FOUNDATION, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36649791aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 06. 200620 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 318 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Kirkman FOUNDATION, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36649791
daňové identifikačné číslo
2022193635
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Lermontovova 3, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 06. 2006
V registri
20 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 188789/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
453600
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti07. 06. 2006—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti07. 06. 2006—
sprostredkovanie obchodu07. 06. 2006—
leasingová činnosť07. 06. 2006—
šírenie reklamy07. 06. 2006—
propagačná činnosť07. 06. 2006—
technické poradenstvo a školiaca činnosť v odbore strojárstva07. 06. 2006—
organizovanie výstav, spoločenských a kultúrnych podujatí v rozsahu voľnej živnosti07. 06. 2006—
sprostredkovanie v oblasti zabezpečenia správ, služieb, opráv, údržby, rekonštrukcie nehnuteľností07. 06. 2006—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti07. 06. 2006—
prenájom strojov a zariadení07. 06. 2006—
prenájom motorových vozidiel07. 06. 2006—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 14. 09. 2022 do 05. 03. 2024 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
INSOLITUS Legal, s. r. o. · od 03. 03. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022193635: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022193635Obdobia daňových registráciíDIČ 2022193635: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022193635Obdobia daňových registráciíDIČ 2022193635: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022193635
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202219363510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼100 % na 671 € a znížila tržby o ▼100 % na 2,3 tisíc eur.

Tržby

2 318 €

▼ 99,9 %

Výsledok hospodárenia

671 €

▼ 99,9 %

Aktíva

1 269 906 €

▼ 70,9 %

Vlastné imanie

798 266 €

▲ 0,1 %

Zadlženosť

37,1 %

Hrubá marža

43,6 %

Čistá marža

28,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 3 901 972 €. 2021: tržby 539 796 €. 2022: tržby 4 816 005 €. 2023: tržby 4 047 262 €. 2024: tržby 2 318 €.5 mil.2,5 mil.03,9 mil.539,8 tis.4,82 mil.4,05 mil.2,3 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 3 901 972 €. 2021: tržby 539 796 €. 2022: tržby 4 816 005 €. 2023: tržby 4 047 262 €. 2024: tržby 2 318 €.5 mil.2,5 mil.03,9 mil.539,8 tis.4,82 mil.4,05 mil.2,3 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 3 901 972 €. 2021: tržby 539 796 €. 2022: tržby 4 816 005 €. 2023: tržby 4 047 262 €. 2024: tržby 2 318 €.5 mil.2,5 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −184 092 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 338 217 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 800 078 €. 2023: výsledok hospodárenia 614 428 €. 2024: výsledok hospodárenia 671 €.5 mil.0−2 mil.−184,1 tis.−1,34 mil.+2,8 mil.+614,4 tis.+67120202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −184 092 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 338 217 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 800 078 €. 2023: výsledok hospodárenia 614 428 €. 2024: výsledok hospodárenia 671 €.5 mil.0−2 mil.+2,8 mil.+671202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −184 092 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 338 217 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 800 078 €. 2023: výsledok hospodárenia 614 428 €. 2024: výsledok hospodárenia 671 €.5 mil.0−2 mil.+671202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 16 867 206 €, vlastné imanie 89 531 €. 2021: aktíva 14 256 818 €, vlastné imanie −1 248 686 €. 2022: aktíva 5 521 868 €, vlastné imanie 1 551 392 €. 2023: aktíva 4 367 660 €, vlastné imanie 797 595 €. 2024: aktíva 1 269 906 €, vlastné imanie 798 266 €.20 mil.0−2 mil.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 16 867 206 €, vlastné imanie 89 531 €. 2021: aktíva 14 256 818 €, vlastné imanie −1 248 686 €. 2022: aktíva 5 521 868 €, vlastné imanie 1 551 392 €. 2023: aktíva 4 367 660 €, vlastné imanie 797 595 €. 2024: aktíva 1 269 906 €, vlastné imanie 798 266 €.20 mil.0−2 mil.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 16 867 206 €, vlastné imanie 89 531 €. 2021: aktíva 14 256 818 €, vlastné imanie −1 248 686 €. 2022: aktíva 5 521 868 €, vlastné imanie 1 551 392 €. 2023: aktíva 4 367 660 €, vlastné imanie 797 595 €. 2024: aktíva 1 269 906 €, vlastné imanie 798 266 €.20 mil.0−2 mil.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 173 765 €, zásoby 7 373 614 €, pohľadávky 5 707 454 €, finančné účty 370 418 €. 2021: dlhodobý majetok 354 098 €, zásoby 6 710 227 €, pohľadávky 2 818 037 €, finančné účty 199 147 €. 2022: dlhodobý majetok 396 737 €, zásoby 3 383 207 €, pohľadávky 166 421 €, finančné účty 54 524 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 254 673 €, finančné účty 112 698 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 199 272 €, finančné účty 70 634 €.20 mil.10 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 173 765 €, zásoby 7 373 614 €, pohľadávky 5 707 454 €, finančné účty 370 418 €. 2021: dlhodobý majetok 354 098 €, zásoby 6 710 227 €, pohľadávky 2 818 037 €, finančné účty 199 147 €. 2022: dlhodobý majetok 396 737 €, zásoby 3 383 207 €, pohľadávky 166 421 €, finančné účty 54 524 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 254 673 €, finančné účty 112 698 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 199 272 €, finančné účty 70 634 €.20 mil.10 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 173 765 €, zásoby 7 373 614 €, pohľadávky 5 707 454 €, finančné účty 370 418 €. 2021: dlhodobý majetok 354 098 €, zásoby 6 710 227 €, pohľadávky 2 818 037 €, finančné účty 199 147 €. 2022: dlhodobý majetok 396 737 €, zásoby 3 383 207 €, pohľadávky 166 421 €, finančné účty 54 524 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 254 673 €, finančné účty 112 698 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 199 272 €, finančné účty 70 634 €.20 mil.10 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 89 531 €, dlhodobé záväzky 16 434 586 €, krátkodobé záväzky 263 011 €. 2021: vlastné imanie −1 248 686 €, dlhodobé záväzky 15 234 814 €, krátkodobé záväzky 261 784 €. 2022: vlastné imanie 1 551 392 €, dlhodobé záväzky 3 495 098 €, krátkodobé záväzky 475 378 €. 2023: vlastné imanie 797 595 €, dlhodobé záväzky 3 469 376 €, krátkodobé záväzky 100 689 €. 2024: vlastné imanie 798 266 €, dlhodobé záväzky 471 300 €, krátkodobé záväzky 340 €.20 mil.0−2 mil.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 89 531 €, dlhodobé záväzky 16 434 586 €, krátkodobé záväzky 263 011 €. 2021: vlastné imanie −1 248 686 €, dlhodobé záväzky 15 234 814 €, krátkodobé záväzky 261 784 €. 2022: vlastné imanie 1 551 392 €, dlhodobé záväzky 3 495 098 €, krátkodobé záväzky 475 378 €. 2023: vlastné imanie 797 595 €, dlhodobé záväzky 3 469 376 €, krátkodobé záväzky 100 689 €. 2024: vlastné imanie 798 266 €, dlhodobé záväzky 471 300 €, krátkodobé záväzky 340 €.20 mil.0−2 mil.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 89 531 €, dlhodobé záväzky 16 434 586 €, krátkodobé záväzky 263 011 €. 2021: vlastné imanie −1 248 686 €, dlhodobé záväzky 15 234 814 €, krátkodobé záväzky 261 784 €. 2022: vlastné imanie 1 551 392 €, dlhodobé záväzky 3 495 098 €, krátkodobé záväzky 475 378 €. 2023: vlastné imanie 797 595 €, dlhodobé záväzky 3 469 376 €, krátkodobé záväzky 100 689 €. 2024: vlastné imanie 798 266 €, dlhodobé záväzky 471 300 €, krátkodobé záväzky 340 €.20 mil.0−2 mil.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 374 207 €. 2023: daň z príjmu 133 491 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500 tis.250 tis.000374,2 tis.133,5 tis.34020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 374 207 €. 2023: daň z príjmu 133 491 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500 tis.250 tis.000374,2 tis.133,5 tis.34020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 374 207 €. 2023: daň z príjmu 133 491 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500 tis.250 tis.00340202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,9 mil.539,8 tis.4,82 mil.4,05 mil.2,3 tis.
Výsledok hospodárenia−184,1 tis.−1,34 mil.2,8 mil.614,4 tis.671
Aktíva16,87 mil.14,26 mil.5,52 mil.4,37 mil.1,27 mil.
Vlastné imanie89,5 tis.−1,25 mil.1,55 mil.797,6 tis.798,3 tis.
Daň z príjmu00374,2 tis.133,5 tis.340
Zadlženosť99,0 %108,7 %71,9 %81,7 %37,1 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
2,3 tis.
Výsledok hospodárenia
671
Aktíva
1,27 mil.
Vlastné imanie
798,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
37,1 %

2023

Tržby
4,05 mil.
Výsledok hospodárenia
614,4 tis.
Aktíva
4,37 mil.
Vlastné imanie
797,6 tis.
Daň z príjmu
133,5 tis.
Zadlženosť
81,7 %

2022

Tržby
4,82 mil.
Výsledok hospodárenia
2,8 mil.
Aktíva
5,52 mil.
Vlastné imanie
1,55 mil.
Daň z príjmu
374,2 tis.
Zadlženosť
71,9 %

2021

Tržby
539,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,34 mil.
Aktíva
14,26 mil.
Vlastné imanie
−1,25 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
108,7 %

2020

Tržby
3,9 mil.
Výsledok hospodárenia
−184,1 tis.
Aktíva
16,87 mil.
Vlastné imanie
89,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API