Súhrn
- Vznik
- 20. 05. 200620 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 55 141 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AD service, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36649082
- daňové identifikačné číslo
- 2022190379
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022190379
- Sídlo
- Strojárska 362, 96601 Hliník nad Hronom, Slovenská republika
- Územie
- Hliník nad Hronomokres Žiar nad HronomBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 05. 2006
- V registri
- 20 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 11647/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 510972
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností | 20. 05. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností | 20. 05. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 20. 05. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 20. 05. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 20. 05. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 20. 05. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 20. 05. 2006 | — |
| neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča | 20. 05. 2006 | — |
| organizovanie kurzov a školení | 20. 05. 2006 | — |
| prevádzkovanie solária | 20. 05. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 20. 05. 2006 | — |
| poradenská činnosť v oblasti marketingu | 20. 05. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 20. 05. 2006 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti | 20. 05. 2006 | — |
| čašnícke služby | 20. 05. 2006 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 20. 05. 2006 | — |
| prevádzkovanie sauny | 20. 05. 2006 | — |
| prevádzkovanie kryokomory | 20. 05. 2006 | — |
| prevádzkovanie fitnescentra | 20. 05. 2006 | — |
| administratívne práce | 20. 05. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 20. 05. 2006 | — |
| upratovacie a čistiace práce | 20. 05. 2006 | — |
| prenájom garáží a odstavných plôch slúžiacich na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobán než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľností | 20. 05. 2006 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti | 20. 05. 2006 | — |
| poskytovanie verejne dostupných informácií | 20. 05. 2006 | — |
| prenájom športových potrieb | 20. 05. 2006 | — |
| poskytovanie elektronických komunikačných sietí a elektronických komunikačných služieb - prístup k sieti internet, prenos dát, prenos hlasu prostredníctvom siete internet, prenájom okruhov, zriaďovanie, prevádzkovanie a prenájom rádiových zariadení, vysielanie R a TV programov | 15. 07. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022190379 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022190379 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2022 (rok porušenia 2014).
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 22. 05. 2025, rok porušenia 2025).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −76 368 € a znížila tržby o ▼76 % na 55,1 tisíc eur.
Tržby
55 141 €
▼ 76,2 %Výsledok hospodárenia
−76 368 €
▼ 207,8 %Aktíva
135 061 €
▼ 25,2 %Vlastné imanie
−43 208 €
▼ 230,3 %Zadlženosť
132,0 %
Hrubá marža
−136,8 %
Čistá marža
−138,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 224,8 tis. | 1,59 mil. | 845,4 tis. | 231,9 tis. | 55,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −19,9 tis. | 38,1 tis. | 32,8 tis. | −24,8 tis. | −76,4 tis. |
| Aktíva | 107,5 tis. | 140,6 tis. | 232,1 tis. | 180,6 tis. | 135,1 tis. |
| Vlastné imanie | −12,9 tis. | 25,1 tis. | 58 tis. | 33,2 tis. | −43,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 5,3 tis. | 0 | 4,7 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 112,0 % | 82,1 % | 75,0 % | 81,6 % | 132,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 55,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −76,4 tis.
- Aktíva
- 135,1 tis.
- Vlastné imanie
- −43,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 132,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 231,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,8 tis.
- Aktíva
- 180,6 tis.
- Vlastné imanie
- 33,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,7 tis.
- Zadlženosť
- 81,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 845,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 32,8 tis.
- Aktíva
- 232,1 tis.
- Vlastné imanie
- 58 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 75,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,59 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 38,1 tis.
- Aktíva
- 140,6 tis.
- Vlastné imanie
- 25,1 tis.
- Daň z príjmu
- 5,3 tis.
- Zadlženosť
- 82,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 224,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,9 tis.
- Aktíva
- 107,5 tis.
- Vlastné imanie
- −12,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 112,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.