prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

UNITHERM BIO, s.r.o. "v likvidácii"

identifikačné číslo organizácie 36647705aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 04. 200620 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
UNITHERM BIO, s.r.o. "v likvidácii"
identifikačné číslo organizácie
36647705
daňové identifikačné číslo
2022173461
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Môťovská cesta 276, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 04. 2006
V registri
20 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 11493/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
516592
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností06. 04. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností06. 04. 2006—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností06. 04. 2006—
vodoinštalatérstvo a kurenárstvo06. 04. 2006—
výkon činnosti stavebného dozoru: - inžinierske stavby - technické, technologické a energetické vybavenie stavieb06. 04. 2006—
výkopové, zemné a búracie práce v rozsahu voľných živností06. 04. 2006—
rozvod tepla20. 03. 2007—
maliarske a natieračské práce20. 03. 2007—
izolatérstvo20. 03. 2007—
piliarska činnosť20. 03. 2007—
prípravné práce k realizíácii stavby15. 07. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 07. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov15. 07. 2009—
výroba technických zariadení plynových21. 08. 2010—
opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynových v rozsahu vydaného oprávnenia21. 08. 2010—
montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení plynových21. 08. 2010—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom28. 06. 2011—
prenájom hnuteľných vecí28. 06. 2011—
údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností28. 06. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022173461: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022173461Obdobia daňových registráciíDIČ 2022173461: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022173461Obdobia daňových registráciíDIČ 2022173461: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022173461
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202217346110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prehĺbila stratu na −53 281 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−53 281 €

▼ 403,7 %

Aktíva

1 938 €

▼ 96,5 %

Vlastné imanie

−78 644 €

▼ 210,1 %

Zadlženosť

4 158,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 73 752 €. 2017: tržby 2 624 €. 2018: tržby 4 807 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €.100 tis.50 tis.073,8 tis.2,6 tis.4,8 tis.0020162017201820192020Tržby2016: tržby 73 752 €. 2017: tržby 2 624 €. 2018: tržby 4 807 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €.100 tis.50 tis.073,8 tis.2,6 tis.4,8 tis.0020162017201820192020Tržby2016: tržby 73 752 €. 2017: tržby 2 624 €. 2018: tržby 4 807 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 136 €. 2017: výsledok hospodárenia −1 809 €. 2018: výsledok hospodárenia 299 €. 2019: výsledok hospodárenia −10 578 €. 2020: výsledok hospodárenia −53 281 €.5000−100 tis.+136−1,8 tis.+299−10,6 tis.−53,3 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 136 €. 2017: výsledok hospodárenia −1 809 €. 2018: výsledok hospodárenia 299 €. 2019: výsledok hospodárenia −10 578 €. 2020: výsledok hospodárenia −53 281 €.5000−100 tis.+136−1,8 tis.+299−10,6 tis.−53,3 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 136 €. 2017: výsledok hospodárenia −1 809 €. 2018: výsledok hospodárenia 299 €. 2019: výsledok hospodárenia −10 578 €. 2020: výsledok hospodárenia −53 281 €.5000−100 tis.+136+299201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 99 030 €, vlastné imanie 13 500 €. 2017: aktíva 66 606 €, vlastné imanie −15 084 €. 2018: aktíva 66 308 €, vlastné imanie −14 785 €. 2019: aktíva 55 218 €, vlastné imanie −25 363 €. 2020: aktíva 1 938 €, vlastné imanie −78 644 €.100 tis.0−100 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 99 030 €, vlastné imanie 13 500 €. 2017: aktíva 66 606 €, vlastné imanie −15 084 €. 2018: aktíva 66 308 €, vlastné imanie −14 785 €. 2019: aktíva 55 218 €, vlastné imanie −25 363 €. 2020: aktíva 1 938 €, vlastné imanie −78 644 €.100 tis.0−100 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 99 030 €, vlastné imanie 13 500 €. 2017: aktíva 66 606 €, vlastné imanie −15 084 €. 2018: aktíva 66 308 €, vlastné imanie −14 785 €. 2019: aktíva 55 218 €, vlastné imanie −25 363 €. 2020: aktíva 1 938 €, vlastné imanie −78 644 €.100 tis.0−100 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 39 615 €, zásoby 17 €, pohľadávky 58 552 €, finančné účty 846 €. 2017: dlhodobý majetok 11 883 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 591 €, finančné účty 1 132 €. 2018: dlhodobý majetok 11 883 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 400 €, finančné účty 1 025 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 263 €, finančné účty 1 955 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 938 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 39 615 €, zásoby 17 €, pohľadávky 58 552 €, finančné účty 846 €. 2017: dlhodobý majetok 11 883 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 591 €, finančné účty 1 132 €. 2018: dlhodobý majetok 11 883 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 400 €, finančné účty 1 025 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 263 €, finančné účty 1 955 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 938 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 39 615 €, zásoby 17 €, pohľadávky 58 552 €, finančné účty 846 €. 2017: dlhodobý majetok 11 883 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 591 €, finančné účty 1 132 €. 2018: dlhodobý majetok 11 883 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 400 €, finančné účty 1 025 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 263 €, finančné účty 1 955 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 938 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 13 500 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 85 441 €. 2017: vlastné imanie −15 084 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 81 601 €. 2018: vlastné imanie −14 785 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 81 004 €. 2019: vlastné imanie −25 363 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 80 492 €. 2020: vlastné imanie −78 644 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 80 493 €.100 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 13 500 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 85 441 €. 2017: vlastné imanie −15 084 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 81 601 €. 2018: vlastné imanie −14 785 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 81 004 €. 2019: vlastné imanie −25 363 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 80 492 €. 2020: vlastné imanie −78 644 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 80 493 €.100 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 13 500 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 85 441 €. 2017: vlastné imanie −15 084 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 81 601 €. 2018: vlastné imanie −14 785 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 81 004 €. 2019: vlastné imanie −25 363 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 80 492 €. 2020: vlastné imanie −78 644 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 80 493 €.100 tis.0−100 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 97 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960960970020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 97 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960960970020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 97 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960960970020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby73,8 tis.2,6 tis.4,8 tis.00
Výsledok hospodárenia136−1,8 tis.299−10,6 tis.−53,3 tis.
Aktíva99 tis.66,6 tis.66,3 tis.55,2 tis.1,9 tis.
Vlastné imanie13,5 tis.−15,1 tis.−14,8 tis.−25,4 tis.−78,6 tis.
Daň z príjmu9609609700
Zadlženosť86,4 %122,6 %122,3 %145,9 %4 158,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−53,3 tis.
Aktíva
1,9 tis.
Vlastné imanie
−78,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
4 158,0 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−10,6 tis.
Aktíva
55,2 tis.
Vlastné imanie
−25,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
145,9 %

2018

Tržby
4,8 tis.
Výsledok hospodárenia
299
Aktíva
66,3 tis.
Vlastné imanie
−14,8 tis.
Daň z príjmu
97
Zadlženosť
122,3 %

2017

Tržby
2,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,8 tis.
Aktíva
66,6 tis.
Vlastné imanie
−15,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
122,6 %

2016

Tržby
73,8 tis.
Výsledok hospodárenia
136
Aktíva
99 tis.
Vlastné imanie
13,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
86,4 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API