Súhrn
- Vznik
- 18. 02. 200620 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- IMMO reality s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36646091
- daňové identifikačné číslo
- 2022133498
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Mydlárska 185, 01001 Žilina, Slovenská republika
- Územie
- Žilinaokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 02. 2006
- V registri
- 20 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 54292/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 689638
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 18. 02. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 18. 02. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 18. 02. 2006 | — |
| kontrola správnosti oceňovacích prác a iných podkladov | 18. 02. 2006 | — |
| obstarávanie stavebných prác a dodávok oprávnenej organizácie | 18. 02. 2006 | — |
| rozpočtové práce a kalkulácie stavieb | 18. 02. 2006 | — |
| sprostredkovanie činnosti v oblasti zabezpečenia správy, služieb, opráv, údržby, rekonštrukcie a modernizácie nehnuteľností | 18. 02. 2006 | — |
| technické poradenstvo v oblasti stavebníctva | 18. 02. 2006 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb | 18. 02. 2006 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľnej živnosti | 18. 02. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 18. 02. 2006 | — |
| organizovanie obchodno-predajných výstav, trhov a prehliadok v rozsahu voľnej živnosti | 18. 02. 2006 | — |
| inzertné služby | 18. 02. 2006 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií | 18. 02. 2006 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti | 18. 02. 2006 | — |
| administratívne práce | 18. 02. 2006 | — |
| automatizované spracovanie dát | 18. 02. 2006 | — |
| účtovné poradenstvo | 18. 02. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 18. 02. 2006 | — |
| ekonomické a organizačné poradenstvo | 18. 02. 2006 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby v anglickom a nemeckom jazyku | 18. 02. 2006 | — |
| korektúry textov a jazykové úpravy | 18. 02. 2006 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností | 18. 02. 2006 | — |
| organizovanie dobrovoľných dražieb | 18. 02. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022133498 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila stratu na −530 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−530 €
▲ 16,0 %Aktíva
58 994 €
bez zmenyVlastné imanie
33 488 €
▼ 1,6 %Zadlženosť
43,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 11,7 tis. | 23,4 tis. | 17,6 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 9,1 tis. | 7,7 tis. | 8,6 tis. | −631 | −530 |
| Aktíva | 11,6 tis. | 42,2 tis. | 53,5 tis. | 59 tis. | 59 tis. |
| Vlastné imanie | 9,1 tis. | 16,8 tis. | 25,4 tis. | 34 tis. | 33,5 tis. |
| Daň z príjmu | 2,6 tis. | 2,4 tis. | 2,6 tis. | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 22,0 % | 60,3 % | 52,6 % | 42,3 % | 43,2 % |
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −530
- Aktíva
- 59 tis.
- Vlastné imanie
- 33,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 43,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −631
- Aktíva
- 59 tis.
- Vlastné imanie
- 34 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 42,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 17,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,6 tis.
- Aktíva
- 53,5 tis.
- Vlastné imanie
- 25,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 52,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 23,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,7 tis.
- Aktíva
- 42,2 tis.
- Vlastné imanie
- 16,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 60,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 11,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,1 tis.
- Aktíva
- 11,6 tis.
- Vlastné imanie
- 9,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 22,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.