prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

OTTO ČANK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36645176aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 01. 200620 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
83 180 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
OTTO ČANK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36645176
daňové identifikačné číslo
2022120001
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022120001
Sídlo
Dolinky 1336/7, 96212 Detva, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 01. 2006
V registri
20 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 11228/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
498051
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností24. 01. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností24. 01. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností24. 01. 2006—
opravy cestných motorových vozidiel24. 01. 2006—
opravy pracovných strojov24. 01. 2006—
nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t24. 01. 2006—
krajčírstvo24. 01. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022120001: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022120001: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022120001IČ DPH SK2022120001Obdobia daňových registráciíDIČ 2022120001: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022120001: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022120001IČ DPH SK2022120001Obdobia daňových registráciíDIČ 2022120001: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022120001: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022120001IČ DPH SK2022120001
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202212000111. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2006
daňové identifikačné číslo202212000110. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −14 808 € a znížila tržby o ▼33 % na 83,2 tisíc eur.

Tržby

83 180 €

▼ 33,2 %

Výsledok hospodárenia

−14 808 €

▼ 314,4 %

Aktíva

87 620 €

▼ 9,8 %

Vlastné imanie

−598 €

▼ 104,2 %

Zadlženosť

100,7 %

Hrubá marža

−16,6 %

Čistá marža

−17,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 151 944 €. 2022: tržby 182 154 €. 2023: tržby 132 841 €. 2024: tržby 124 599 €. 2025: tržby 83 180 €.200 tis.100 tis.0151,9 tis.182,2 tis.132,8 tis.124,6 tis.83,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 151 944 €. 2022: tržby 182 154 €. 2023: tržby 132 841 €. 2024: tržby 124 599 €. 2025: tržby 83 180 €.200 tis.100 tis.0151,9 tis.182,2 tis.132,8 tis.124,6 tis.83,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 151 944 €. 2022: tržby 182 154 €. 2023: tržby 132 841 €. 2024: tržby 124 599 €. 2025: tržby 83 180 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 32 604 €. 2022: výsledok hospodárenia 37 579 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 633 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 907 €. 2025: výsledok hospodárenia −14 808 €.50 tis.0−20 tis.+32,6 tis.+37,6 tis.+10,6 tis.+6,9 tis.−14,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 32 604 €. 2022: výsledok hospodárenia 37 579 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 633 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 907 €. 2025: výsledok hospodárenia −14 808 €.50 tis.0−20 tis.+32,6 tis.+37,6 tis.+10,6 tis.+6,9 tis.−14,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 32 604 €. 2022: výsledok hospodárenia 37 579 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 633 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 907 €. 2025: výsledok hospodárenia −14 808 €.50 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 128 843 €, vlastné imanie 39 907 €. 2022: aktíva 125 960 €, vlastné imanie 44 882 €. 2023: aktíva 96 108 €, vlastné imanie 17 936 €. 2024: aktíva 97 111 €, vlastné imanie 14 210 €. 2025: aktíva 87 620 €, vlastné imanie −598 €.200 tis.0−1 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 128 843 €, vlastné imanie 39 907 €. 2022: aktíva 125 960 €, vlastné imanie 44 882 €. 2023: aktíva 96 108 €, vlastné imanie 17 936 €. 2024: aktíva 97 111 €, vlastné imanie 14 210 €. 2025: aktíva 87 620 €, vlastné imanie −598 €.200 tis.0−1 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 128 843 €, vlastné imanie 39 907 €. 2022: aktíva 125 960 €, vlastné imanie 44 882 €. 2023: aktíva 96 108 €, vlastné imanie 17 936 €. 2024: aktíva 97 111 €, vlastné imanie 14 210 €. 2025: aktíva 87 620 €, vlastné imanie −598 €.200 tis.0−1 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 47 495 €, zásoby 10 813 €, pohľadávky 33 451 €, finančné účty 35 701 €. 2022: dlhodobý majetok 29 535 €, zásoby 9 287 €, pohľadávky 31 140 €, finančné účty 53 890 €. 2023: dlhodobý majetok 11 575 €, zásoby 7 716 €, pohľadávky 31 915 €, finančné účty 42 633 €. 2024: dlhodobý majetok 1 488 €, zásoby 6 532 €, pohľadávky 27 144 €, finančné účty 60 562 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 788 €, pohľadávky 5 654 €, finančné účty 70 459 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 47 495 €, zásoby 10 813 €, pohľadávky 33 451 €, finančné účty 35 701 €. 2022: dlhodobý majetok 29 535 €, zásoby 9 287 €, pohľadávky 31 140 €, finančné účty 53 890 €. 2023: dlhodobý majetok 11 575 €, zásoby 7 716 €, pohľadávky 31 915 €, finančné účty 42 633 €. 2024: dlhodobý majetok 1 488 €, zásoby 6 532 €, pohľadávky 27 144 €, finančné účty 60 562 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 788 €, pohľadávky 5 654 €, finančné účty 70 459 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 47 495 €, zásoby 10 813 €, pohľadávky 33 451 €, finančné účty 35 701 €. 2022: dlhodobý majetok 29 535 €, zásoby 9 287 €, pohľadávky 31 140 €, finančné účty 53 890 €. 2023: dlhodobý majetok 11 575 €, zásoby 7 716 €, pohľadávky 31 915 €, finančné účty 42 633 €. 2024: dlhodobý majetok 1 488 €, zásoby 6 532 €, pohľadávky 27 144 €, finančné účty 60 562 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 788 €, pohľadávky 5 654 €, finančné účty 70 459 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 39 907 €, dlhodobé záväzky 1 657 €, krátkodobé záväzky 87 279 €. 2022: vlastné imanie 44 882 €, dlhodobé záväzky 1 776 €, krátkodobé záväzky 79 302 €. 2023: vlastné imanie 17 936 €, dlhodobé záväzky 1 884 €, krátkodobé záväzky 76 288 €. 2024: vlastné imanie 14 210 €, dlhodobé záväzky 1 997 €, krátkodobé záväzky 80 904 €. 2025: vlastné imanie −598 €, dlhodobé záväzky 2 122 €, krátkodobé záväzky 86 096 €.200 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 39 907 €, dlhodobé záväzky 1 657 €, krátkodobé záväzky 87 279 €. 2022: vlastné imanie 44 882 €, dlhodobé záväzky 1 776 €, krátkodobé záväzky 79 302 €. 2023: vlastné imanie 17 936 €, dlhodobé záväzky 1 884 €, krátkodobé záväzky 76 288 €. 2024: vlastné imanie 14 210 €, dlhodobé záväzky 1 997 €, krátkodobé záväzky 80 904 €. 2025: vlastné imanie −598 €, dlhodobé záväzky 2 122 €, krátkodobé záväzky 86 096 €.200 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 39 907 €, dlhodobé záväzky 1 657 €, krátkodobé záväzky 87 279 €. 2022: vlastné imanie 44 882 €, dlhodobé záväzky 1 776 €, krátkodobé záväzky 79 302 €. 2023: vlastné imanie 17 936 €, dlhodobé záväzky 1 884 €, krátkodobé záväzky 76 288 €. 2024: vlastné imanie 14 210 €, dlhodobé záväzky 1 997 €, krátkodobé záväzky 80 904 €. 2025: vlastné imanie −598 €, dlhodobé záväzky 2 122 €, krátkodobé záväzky 86 096 €.200 tis.0−1 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 114 €. 2022: daň z príjmu 11 456 €. 2023: daň z príjmu 4 340 €. 2024: daň z príjmu 2 538 €. 2025: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.010,1 tis.11,5 tis.4,3 tis.2,5 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 114 €. 2022: daň z príjmu 11 456 €. 2023: daň z príjmu 4 340 €. 2024: daň z príjmu 2 538 €. 2025: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.010,1 tis.11,5 tis.4,3 tis.2,5 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 114 €. 2022: daň z príjmu 11 456 €. 2023: daň z príjmu 4 340 €. 2024: daň z príjmu 2 538 €. 2025: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.0960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby151,9 tis.182,2 tis.132,8 tis.124,6 tis.83,2 tis.
Výsledok hospodárenia32,6 tis.37,6 tis.10,6 tis.6,9 tis.−14,8 tis.
Aktíva128,8 tis.126 tis.96,1 tis.97,1 tis.87,6 tis.
Vlastné imanie39,9 tis.44,9 tis.17,9 tis.14,2 tis.−598
Daň z príjmu10,1 tis.11,5 tis.4,3 tis.2,5 tis.960
Zadlženosť69,0 %64,4 %81,3 %85,4 %100,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
83,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,8 tis.
Aktíva
87,6 tis.
Vlastné imanie
−598
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
100,7 %

2024

Tržby
124,6 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
97,1 tis.
Vlastné imanie
14,2 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
85,4 %

2023

Tržby
132,8 tis.
Výsledok hospodárenia
10,6 tis.
Aktíva
96,1 tis.
Vlastné imanie
17,9 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
81,3 %

2022

Tržby
182,2 tis.
Výsledok hospodárenia
37,6 tis.
Aktíva
126 tis.
Vlastné imanie
44,9 tis.
Daň z príjmu
11,5 tis.
Zadlženosť
64,4 %

2021

Tržby
151,9 tis.
Výsledok hospodárenia
32,6 tis.
Aktíva
128,8 tis.
Vlastné imanie
39,9 tis.
Daň z príjmu
10,1 tis.
Zadlženosť
69,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API