prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

UNIVOD, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36643831aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 12. 200520 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
UNIVOD, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36643831
daňové identifikačné číslo
2022115051
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jesenského 869, 98061 Tisovec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 12. 2005
V registri
20 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 11085/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
430773
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maloobchod - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností16. 12. 2005—
veľkoobchod- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností16. 12. 2005—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností16. 12. 2005—
upratovacie práce16. 12. 2005—
vedenie účtovníctva16. 12. 2005—
prenájom motorových vozidiel16. 12. 2005—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu16. 12. 2005—
služby colnej deklarácie16. 12. 2005—
sprostredkovanie dopravy - nadviazanie kontaktov medzi prepravcom a dopravcom16. 12. 2005—
cestná nákladná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 tony vrátane prípojného vozidla16. 12. 2005—
skladovanie a uskladňovanie16. 12. 2005—
faktoring a forfaiting16. 12. 2005—
výroba drevených výrobkov v rozsahu voľných živností16. 12. 2005—
piliarska výroba a impregnácia dreva16. 12. 2005—
pestevné práce v lesníctve na zákazku16. 12. 2005—
služby súvisiace so živočišnou výrobou okrem veterinárnych služieb16. 12. 2005—
činnosť záložní16. 12. 2005—
leasing16. 12. 2005—
prenájom a požičiavanie hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností16. 12. 2005—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov16. 12. 2005—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál16. 12. 2005—
poriadanie kultúrnych a športových podujatí, výstav, prehliadok a veľtrhov16. 12. 2005—
organizovanie kurzov a školení v rozsahu voľných živností16. 12. 2005—
reklamná činnosť a marketing16. 12. 2005—
poradenská činnosť v rozsahu voľných živností16. 12. 2005—
ubytovacie služby v súkromí16. 12. 2005—
kreslenie technickej dokumentácie16. 12. 2005—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom16. 12. 2005—
poskytovanie úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobom16. 12. 2005—
výroba obalov z kartónu, plastov a kovov16. 12. 2005—
stáčanie prírodnej minerálnej vody16. 12. 2005—
výroba nealkoholických nápojov16. 12. 2005—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022115051: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022115051Obdobia daňových registráciíDIČ 2022115051: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022115051Obdobia daňových registráciíDIČ 2022115051: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022115051
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202211505110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −2 114 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−2 114 €

▲ 22,7 %

Aktíva

219 610 €

▼ 0,8 %

Vlastné imanie

68 872 €

▼ 3,0 %

Zadlženosť

68,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 750 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.1 tis.5000750000020172018201920202021Tržby2017: tržby 750 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.1 tis.5000750000020172018201920202021Tržby2017: tržby 750 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.1 tis.5000750000020172018201920202021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −3 361 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 164 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 794 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 734 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 114 €.0−5 tis.−3,4 tis.−3,2 tis.−2,8 tis.−2,7 tis.−2,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −3 361 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 164 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 794 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 734 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 114 €.0−5 tis.−3,4 tis.−3,2 tis.−2,8 tis.−2,7 tis.−2,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −3 361 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 164 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 794 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 734 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 114 €.0−5 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 228 106 €, vlastné imanie 79 682 €. 2018: aktíva 225 896 €, vlastné imanie 76 518 €. 2019: aktíva 223 820 €, vlastné imanie 73 723 €. 2020: aktíva 221 384 €, vlastné imanie 70 987 €. 2021: aktíva 219 610 €, vlastné imanie 68 872 €.250 tis.125 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 228 106 €, vlastné imanie 79 682 €. 2018: aktíva 225 896 €, vlastné imanie 76 518 €. 2019: aktíva 223 820 €, vlastné imanie 73 723 €. 2020: aktíva 221 384 €, vlastné imanie 70 987 €. 2021: aktíva 219 610 €, vlastné imanie 68 872 €.250 tis.125 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 228 106 €, vlastné imanie 79 682 €. 2018: aktíva 225 896 €, vlastné imanie 76 518 €. 2019: aktíva 223 820 €, vlastné imanie 73 723 €. 2020: aktíva 221 384 €, vlastné imanie 70 987 €. 2021: aktíva 219 610 €, vlastné imanie 68 872 €.250 tis.125 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 20 817 €, finančné účty −4 515 €. 2018: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 21 324 €, finančné účty −7 232 €. 2019: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 21 808 €, finančné účty −9 792 €. 2020: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 22 278 €, finančné účty −12 698 €. 2021: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 22 552 €, finančné účty −14 746 €.250 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 20 817 €, finančné účty −4 515 €. 2018: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 21 324 €, finančné účty −7 232 €. 2019: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 21 808 €, finančné účty −9 792 €. 2020: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 22 278 €, finančné účty −12 698 €. 2021: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 22 552 €, finančné účty −14 746 €.250 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 20 817 €, finančné účty −4 515 €. 2018: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 21 324 €, finančné účty −7 232 €. 2019: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 21 808 €, finančné účty −9 792 €. 2020: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 22 278 €, finančné účty −12 698 €. 2021: dlhodobý majetok 171 831 €, zásoby 39 973 €, pohľadávky 22 552 €, finančné účty −14 746 €.250 tis.0−20 tis.20172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 79 682 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 148 422 €. 2018: vlastné imanie 76 518 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 149 376 €. 2019: vlastné imanie 73 723 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 150 096 €. 2020: vlastné imanie 70 987 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 150 396 €. 2021: vlastné imanie 68 872 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 150 737 €.250 tis.125 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 79 682 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 148 422 €. 2018: vlastné imanie 76 518 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 149 376 €. 2019: vlastné imanie 73 723 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 150 096 €. 2020: vlastné imanie 70 987 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 150 396 €. 2021: vlastné imanie 68 872 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 150 737 €.250 tis.125 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 79 682 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 148 422 €. 2018: vlastné imanie 76 518 €, dlhodobé záväzky 2 €, krátkodobé záväzky 149 376 €. 2019: vlastné imanie 73 723 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 150 096 €. 2020: vlastné imanie 70 987 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 150 396 €. 2021: vlastné imanie 68 872 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 150 737 €.250 tis.125 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby7500000
Výsledok hospodárenia−3,4 tis.−3,2 tis.−2,8 tis.−2,7 tis.−2,1 tis.
Aktíva228,1 tis.225,9 tis.223,8 tis.221,4 tis.219,6 tis.
Vlastné imanie79,7 tis.76,5 tis.73,7 tis.71 tis.68,9 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť65,1 %66,1 %67,1 %67,9 %68,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,1 tis.
Aktíva
219,6 tis.
Vlastné imanie
68,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
68,6 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,7 tis.
Aktíva
221,4 tis.
Vlastné imanie
71 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
67,9 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,8 tis.
Aktíva
223,8 tis.
Vlastné imanie
73,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
67,1 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,2 tis.
Aktíva
225,9 tis.
Vlastné imanie
76,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
66,1 %

2017

Tržby
750
Výsledok hospodárenia
−3,4 tis.
Aktíva
228,1 tis.
Vlastné imanie
79,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
65,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API