Súhrn
- Vznik
- 11. 03. 200521 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 712 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Ludovika Energy, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36635880
- daňové identifikačné číslo
- 2021981478
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021981478
- Sídlo
- Hroncova 2, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Severokres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 03. 2005
- V registri
- 21 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 52080/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 447599
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 11. 03. 2005 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 11. 03. 2005 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 11. 03. 2005 | — |
| otvárka, príprava a dobývanie výhradných ložísk hlbinným spôsobom a povrchovým spôsobom v lomoch | 11. 03. 2005 | — |
| zriaďovanie, zabezpečovanie a likvidácia banských diel a lomov | 11. 03. 2005 | — |
| úprava a zušľachťovanie nerastov vykonávané v súvislosti s ich dobývaním | 11. 03. 2005 | — |
| zriaďovanie a prevádzka odvalov, výsypiek a odkalísk | 11. 03. 2005 | — |
| projektovanie, riešenie a vyhodnocovanie geologických úloh ložiskového geologického prieskumu a geologického prieskumu živnostného prostredia | 11. 03. 2005 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 28. 07. 2017
- Oprávnená osoba
- Hudec s.r.o. · od 06. 03. 2024
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021981478 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2006 |
| daňové identifikačné číslo | 2021981478 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −16 777 € a znížila tržby o ▼53 % na 712 €.
Tržby
712 €
▼ 52,5 %Výsledok hospodárenia
−16 777 €
▲ 4,4 %Aktíva
24 241 934 €
bez zmenyVlastné imanie
23 975 487 €
▼ 0,1 %Zadlženosť
1,1 %
Hrubá marža
−2 308,6 %
Čistá marža
−2 356,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 1,5 tis. | 712 |
| Výsledok hospodárenia | −9,3 tis. | −10 tis. | −18,5 tis. | −17,6 tis. | −16,8 tis. |
| Aktíva | 24,22 mil. | 24,22 mil. | 24,27 mil. | 24,25 mil. | 24,24 mil. |
| Vlastné imanie | 24,04 mil. | 24,03 mil. | 24,01 mil. | 23,99 mil. | 23,98 mil. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 0,8 % | 0,8 % | 1,1 % | 1,1 % | 1,1 % |
aj 10/2014 — 09/2015–10/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 712
- Výsledok hospodárenia
- −16,8 tis.
- Aktíva
- 24,24 mil.
- Vlastné imanie
- 23,98 mil.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 1,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,6 tis.
- Aktíva
- 24,25 mil.
- Vlastné imanie
- 23,99 mil.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 1,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −18,5 tis.
- Aktíva
- 24,27 mil.
- Vlastné imanie
- 24,01 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −10 tis.
- Aktíva
- 24,22 mil.
- Vlastné imanie
- 24,03 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −9,3 tis.
- Aktíva
- 24,22 mil.
- Vlastné imanie
- 24,04 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 10/2014 — 09/2015–10/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.