Súhrn
- Vznik
- 03. 03. 200521 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 95 713 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MÁ DAŤ-DAL, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36635626
- daňové identifikačné číslo
- 2021956035
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021956035
- Sídlo
- A. Kmeťa 350/20, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
- Územie
- Žiar nad Hronomokres Žiar nad HronomBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 03. 2005
- V registri
- 21 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 10191/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 413893
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností | 03. 03. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností | 03. 03. 2005 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 03. 03. 2005 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke činnosti okrem činností, na ktoré právny predpis vyžaduje osobitné povolenie | 15. 12. 2006 | — |
| neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča | 15. 12. 2006 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti | 15. 12. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 22. 12. 2010 | — |
| administratívne služby | 22. 12. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 22. 12. 2010 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 22. 12. 2010 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 22. 12. 2010 | — |
| skladovanie | 22. 12. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby | 22. 12. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 22. 12. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021956035 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2021956035 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 31. 01. 2025, rok porušenia 2024).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 znížila zisk o ▼86 % na 669 € a znížila tržby o ▼12 % na 95,7 tisíc eur.
Tržby
95 713 €
▼ 11,7 %Výsledok hospodárenia
669 €
▼ 86,1 %Aktíva
110 452 €
▲ 50,6 %Vlastné imanie
46 777 €
▲ 1,5 %Zadlženosť
57,6 %
Hrubá marža
1,0 %
Čistá marža
0,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 94 tis. | 99,2 tis. | 112 tis. | 108,4 tis. | 95,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,3 tis. | 5,9 tis. | 10,6 tis. | 4,8 tis. | 669 |
| Aktíva | 42,4 tis. | 49,9 tis. | 67,3 tis. | 73,4 tis. | 110,5 tis. |
| Vlastné imanie | 32,3 tis. | 38,2 tis. | 41,3 tis. | 46,1 tis. | 46,8 tis. |
| Daň z príjmu | 1,8 tis. | 1,7 tis. | 3,3 tis. | 1,6 tis. | 302 |
| Zadlženosť | 23,9 % | 23,5 % | 38,6 % | 37,2 % | 57,6 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 95,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 669
- Aktíva
- 110,5 tis.
- Vlastné imanie
- 46,8 tis.
- Daň z príjmu
- 302
- Zadlženosť
- 57,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 108,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 73,4 tis.
- Vlastné imanie
- 46,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 37,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 112 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,6 tis.
- Aktíva
- 67,3 tis.
- Vlastné imanie
- 41,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,3 tis.
- Zadlženosť
- 38,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 99,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,9 tis.
- Aktíva
- 49,9 tis.
- Vlastné imanie
- 38,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 23,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 94 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,3 tis.
- Aktíva
- 42,4 tis.
- Vlastné imanie
- 32,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 23,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.