prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

MUDr. Eliášová, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36633968aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 01. 200521 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
195 696 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MUDr. Eliášová, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36633968
daňové identifikačné číslo
2021986307
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Nemocničná 1 - poliklinika 1, 99001 Veľký Krtíš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 01. 2005
V registri
21 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 10009/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
433309
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
veľkoobchodná činnosť s rozličným tovarom v rozsahu voľných živností12. 01. 2005—
maloobchodná činnosť s rozličným tovarom v rozsahu voľných živností12. 01. 2005—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností12. 01. 2005—
reklamná a propagačná činnosť12. 01. 2005—
upratovacie služby12. 01. 2005—
prenájom nehnuteľností12. 01. 2005—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu12. 01. 2005—
poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živností12. 01. 2005—
obstrarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností12. 01. 2005—
lektorská činnosť v rozsahu voľných živností12. 01. 2005—
faktoring a forfaiting12. 01. 2005—
prenájom strojov a prístrojov12. 01. 2005—
prevádzkovanie neštátneho zdravotníckeho zariadenia, druh: ambulancia, odborné zameranie všeobecné lekárstvo12. 07. 2005—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021986307: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021986307Obdobia daňových registráciíDIČ 2021986307: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021986307Obdobia daňových registráciíDIČ 2021986307: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021986307
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202198630710. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 4 484 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 195,7 tisíc eur.

Tržby

195 696 €

▲ 5,1 %

Výsledok hospodárenia

4 484 €

▲ 294,1 %

Aktíva

259 936 €

▼ 0,4 %

Vlastné imanie

240 470 €

▼ 0,8 %

Zadlženosť

7,5 %

Hrubá marža

3,1 %

Čistá marža

2,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 141 287 €. 2022: tržby 164 034 €. 2023: tržby 180 747 €. 2024: tržby 186 140 €. 2025: tržby 195 696 €.200 tis.100 tis.0141,3 tis.164 tis.180,7 tis.186,1 tis.195,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 141 287 €. 2022: tržby 164 034 €. 2023: tržby 180 747 €. 2024: tržby 186 140 €. 2025: tržby 195 696 €.200 tis.100 tis.0141,3 tis.164 tis.180,7 tis.186,1 tis.195,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 141 287 €. 2022: tržby 164 034 €. 2023: tržby 180 747 €. 2024: tržby 186 140 €. 2025: tržby 195 696 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 36 622 €. 2022: výsledok hospodárenia 21 641 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 054 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 310 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 484 €.50 tis.0−2,5 tis.+36,6 tis.+21,6 tis.+10,1 tis.−2,3 tis.+4,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 36 622 €. 2022: výsledok hospodárenia 21 641 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 054 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 310 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 484 €.50 tis.0−2,5 tis.+36,6 tis.+21,6 tis.+10,1 tis.−2,3 tis.+4,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 36 622 €. 2022: výsledok hospodárenia 21 641 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 054 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 310 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 484 €.50 tis.0−2,5 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 236 140 €, vlastné imanie 220 101 €. 2022: aktíva 253 684 €, vlastné imanie 234 742 €. 2023: aktíva 264 479 €, vlastné imanie 244 797 €. 2024: aktíva 261 091 €, vlastné imanie 242 486 €. 2025: aktíva 259 936 €, vlastné imanie 240 470 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 236 140 €, vlastné imanie 220 101 €. 2022: aktíva 253 684 €, vlastné imanie 234 742 €. 2023: aktíva 264 479 €, vlastné imanie 244 797 €. 2024: aktíva 261 091 €, vlastné imanie 242 486 €. 2025: aktíva 259 936 €, vlastné imanie 240 470 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 236 140 €, vlastné imanie 220 101 €. 2022: aktíva 253 684 €, vlastné imanie 234 742 €. 2023: aktíva 264 479 €, vlastné imanie 244 797 €. 2024: aktíva 261 091 €, vlastné imanie 242 486 €. 2025: aktíva 259 936 €, vlastné imanie 240 470 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 95 022 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 241 €, finančné účty 125 877 €. 2022: dlhodobý majetok 88 264 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 125 €, finančné účty 135 295 €. 2023: dlhodobý majetok 118 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 884 €, finančné účty 127 459 €. 2024: dlhodobý majetok 107 736 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 863 €, finančné účty 132 492 €. 2025: dlhodobý majetok 94 034 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 567 €, finančné účty 134 335 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 95 022 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 241 €, finančné účty 125 877 €. 2022: dlhodobý majetok 88 264 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 125 €, finančné účty 135 295 €. 2023: dlhodobý majetok 118 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 884 €, finančné účty 127 459 €. 2024: dlhodobý majetok 107 736 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 863 €, finančné účty 132 492 €. 2025: dlhodobý majetok 94 034 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 567 €, finančné účty 134 335 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 95 022 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 241 €, finančné účty 125 877 €. 2022: dlhodobý majetok 88 264 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 125 €, finančné účty 135 295 €. 2023: dlhodobý majetok 118 136 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 884 €, finančné účty 127 459 €. 2024: dlhodobý majetok 107 736 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 863 €, finančné účty 132 492 €. 2025: dlhodobý majetok 94 034 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 567 €, finančné účty 134 335 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 220 101 €, dlhodobé záväzky 2 469 €, krátkodobé záväzky 13 570 €. 2022: vlastné imanie 234 742 €, dlhodobé záväzky 2 933 €, krátkodobé záväzky 16 009 €. 2023: vlastné imanie 244 797 €, dlhodobé záväzky 3 496 €, krátkodobé záväzky 16 186 €. 2024: vlastné imanie 242 486 €, dlhodobé záväzky 4 130 €, krátkodobé záväzky 14 475 €. 2025: vlastné imanie 240 470 €, dlhodobé záväzky 2 922 €, krátkodobé záväzky 16 544 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 220 101 €, dlhodobé záväzky 2 469 €, krátkodobé záväzky 13 570 €. 2022: vlastné imanie 234 742 €, dlhodobé záväzky 2 933 €, krátkodobé záväzky 16 009 €. 2023: vlastné imanie 244 797 €, dlhodobé záväzky 3 496 €, krátkodobé záväzky 16 186 €. 2024: vlastné imanie 242 486 €, dlhodobé záväzky 4 130 €, krátkodobé záväzky 14 475 €. 2025: vlastné imanie 240 470 €, dlhodobé záväzky 2 922 €, krátkodobé záväzky 16 544 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 220 101 €, dlhodobé záväzky 2 469 €, krátkodobé záväzky 13 570 €. 2022: vlastné imanie 234 742 €, dlhodobé záväzky 2 933 €, krátkodobé záväzky 16 009 €. 2023: vlastné imanie 244 797 €, dlhodobé záväzky 3 496 €, krátkodobé záväzky 16 186 €. 2024: vlastné imanie 242 486 €, dlhodobé záväzky 4 130 €, krátkodobé záväzky 14 475 €. 2025: vlastné imanie 240 470 €, dlhodobé záväzky 2 922 €, krátkodobé záväzky 16 544 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 033 €. 2022: daň z príjmu 6 152 €. 2023: daň z príjmu 2 982 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 1 575 €.20 tis.10 tis.010 tis.6,2 tis.3 tis.9601,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 033 €. 2022: daň z príjmu 6 152 €. 2023: daň z príjmu 2 982 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 1 575 €.20 tis.10 tis.010 tis.6,2 tis.3 tis.9601,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 033 €. 2022: daň z príjmu 6 152 €. 2023: daň z príjmu 2 982 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 1 575 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby141,3 tis.164 tis.180,7 tis.186,1 tis.195,7 tis.
Výsledok hospodárenia36,6 tis.21,6 tis.10,1 tis.−2,3 tis.4,5 tis.
Aktíva236,1 tis.253,7 tis.264,5 tis.261,1 tis.259,9 tis.
Vlastné imanie220,1 tis.234,7 tis.244,8 tis.242,5 tis.240,5 tis.
Daň z príjmu10 tis.6,2 tis.3 tis.9601,6 tis.
Zadlženosť6,8 %7,5 %7,4 %7,1 %7,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
195,7 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
259,9 tis.
Vlastné imanie
240,5 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
7,5 %

2024

Tržby
186,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
261,1 tis.
Vlastné imanie
242,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
7,1 %

2023

Tržby
180,7 tis.
Výsledok hospodárenia
10,1 tis.
Aktíva
264,5 tis.
Vlastné imanie
244,8 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
7,4 %

2022

Tržby
164 tis.
Výsledok hospodárenia
21,6 tis.
Aktíva
253,7 tis.
Vlastné imanie
234,7 tis.
Daň z príjmu
6,2 tis.
Zadlženosť
7,5 %

2021

Tržby
141,3 tis.
Výsledok hospodárenia
36,6 tis.
Aktíva
236,1 tis.
Vlastné imanie
220,1 tis.
Daň z príjmu
10 tis.
Zadlženosť
6,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API