prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Unixol two s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36628689aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 08. 200422 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
406 025 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Unixol two s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36628689
daňové identifikačné číslo
2021861963
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jenisejská 45A, 040 01 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 08. 2004
V registri
22 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 50870/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
483654
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností10. 08. 2004—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností10. 08. 2004—
- montáž, oprava a údržba plynových zariadení10. 08. 2004—
- kúrenárske práce10. 08. 2004—
- vodoinštalatérstvo10. 08. 2004—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 07. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby15. 07. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 07. 2021—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov15. 07. 2021—
Vedenie účtovníctva15. 07. 2021—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov15. 07. 2021—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky15. 07. 2021—
Čistiace a upratovacie služby15. 07. 2021—
Administratívne služby15. 07. 2021—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení15. 07. 2021—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí15. 07. 2021—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti15. 07. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby15. 07. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021861963: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021861963Obdobia daňových registráciíDIČ 2021861963: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021861963Obdobia daňových registráciíDIČ 2021861963: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021861963
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202186196310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 znížila zisk o ▼98 % na 1 151 € a znížila tržby o ▼24 % na 406 tisíc eur.

Tržby

406 025 €

▼ 23,8 %

Výsledok hospodárenia

1 151 €

▼ 98,1 %

Aktíva

519 953 €

▼ 16,3 %

Vlastné imanie

466 954 €

▲ 0,2 %

Zadlženosť

10,2 %

Hrubá marža

0,4 %

Čistá marža

0,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 424 076 €. 2016: tržby 459 762 €. 2017: tržby 633 623 €. 2018: tržby 532 725 €. 2019: tržby 406 025 €.1 mil.500 tis.0424,1 tis.459,8 tis.633,6 tis.532,7 tis.406 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 424 076 €. 2016: tržby 459 762 €. 2017: tržby 633 623 €. 2018: tržby 532 725 €. 2019: tržby 406 025 €.1 mil.500 tis.0424,1 tis.459,8 tis.633,6 tis.532,7 tis.406 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 424 076 €. 2016: tržby 459 762 €. 2017: tržby 633 623 €. 2018: tržby 532 725 €. 2019: tržby 406 025 €.1 mil.500 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 36 536 €. 2016: výsledok hospodárenia 34 146 €. 2017: výsledok hospodárenia 105 926 €. 2018: výsledok hospodárenia 61 068 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 151 €.200 tis.100 tis.0+36,5 tis.+34,1 tis.+105,9 tis.+61,1 tis.+1,2 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 36 536 €. 2016: výsledok hospodárenia 34 146 €. 2017: výsledok hospodárenia 105 926 €. 2018: výsledok hospodárenia 61 068 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 151 €.200 tis.100 tis.0+36,5 tis.+1,2 tis.201520172019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 36 536 €. 2016: výsledok hospodárenia 34 146 €. 2017: výsledok hospodárenia 105 926 €. 2018: výsledok hospodárenia 61 068 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 151 €.200 tis.100 tis.0201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 479 150 €, vlastné imanie 264 663 €. 2016: aktíva 442 463 €, vlastné imanie 298 809 €. 2017: aktíva 622 566 €, vlastné imanie 404 735 €. 2018: aktíva 621 525 €, vlastné imanie 465 803 €. 2019: aktíva 519 953 €, vlastné imanie 466 954 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 479 150 €, vlastné imanie 264 663 €. 2016: aktíva 442 463 €, vlastné imanie 298 809 €. 2017: aktíva 622 566 €, vlastné imanie 404 735 €. 2018: aktíva 621 525 €, vlastné imanie 465 803 €. 2019: aktíva 519 953 €, vlastné imanie 466 954 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 479 150 €, vlastné imanie 264 663 €. 2016: aktíva 442 463 €, vlastné imanie 298 809 €. 2017: aktíva 622 566 €, vlastné imanie 404 735 €. 2018: aktíva 621 525 €, vlastné imanie 465 803 €. 2019: aktíva 519 953 €, vlastné imanie 466 954 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 140 641 €, zásoby 317 896 €, pohľadávky 12 719 €, finančné účty 4 432 €. 2016: dlhodobý majetok 141 287 €, zásoby 279 678 €, pohľadávky 12 029 €, finančné účty 5 668 €. 2017: dlhodobý majetok 179 255 €, zásoby 258 933 €, pohľadávky 17 096 €, finančné účty 161 608 €. 2018: dlhodobý majetok 146 183 €, zásoby 227 053 €, pohľadávky 23 862 €, finančné účty 218 286 €. 2019: dlhodobý majetok 134 177 €, zásoby 245 100 €, pohľadávky 40 505 €, finančné účty 95 619 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 140 641 €, zásoby 317 896 €, pohľadávky 12 719 €, finančné účty 4 432 €. 2016: dlhodobý majetok 141 287 €, zásoby 279 678 €, pohľadávky 12 029 €, finančné účty 5 668 €. 2017: dlhodobý majetok 179 255 €, zásoby 258 933 €, pohľadávky 17 096 €, finančné účty 161 608 €. 2018: dlhodobý majetok 146 183 €, zásoby 227 053 €, pohľadávky 23 862 €, finančné účty 218 286 €. 2019: dlhodobý majetok 134 177 €, zásoby 245 100 €, pohľadávky 40 505 €, finančné účty 95 619 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 140 641 €, zásoby 317 896 €, pohľadávky 12 719 €, finančné účty 4 432 €. 2016: dlhodobý majetok 141 287 €, zásoby 279 678 €, pohľadávky 12 029 €, finančné účty 5 668 €. 2017: dlhodobý majetok 179 255 €, zásoby 258 933 €, pohľadávky 17 096 €, finančné účty 161 608 €. 2018: dlhodobý majetok 146 183 €, zásoby 227 053 €, pohľadávky 23 862 €, finančné účty 218 286 €. 2019: dlhodobý majetok 134 177 €, zásoby 245 100 €, pohľadávky 40 505 €, finančné účty 95 619 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 264 663 €, dlhodobé záväzky 11 246 €, krátkodobé záväzky 203 241 €. 2016: vlastné imanie 298 809 €, dlhodobé záväzky 11 103 €, krátkodobé záväzky 132 551 €. 2017: vlastné imanie 404 735 €, dlhodobé záväzky 11 103 €, krátkodobé záväzky 206 728 €. 2018: vlastné imanie 465 803 €, dlhodobé záväzky 11 000 €, krátkodobé záväzky 144 722 €. 2019: vlastné imanie 466 954 €, dlhodobé záväzky 243 €, krátkodobé záväzky 52 756 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 264 663 €, dlhodobé záväzky 11 246 €, krátkodobé záväzky 203 241 €. 2016: vlastné imanie 298 809 €, dlhodobé záväzky 11 103 €, krátkodobé záväzky 132 551 €. 2017: vlastné imanie 404 735 €, dlhodobé záväzky 11 103 €, krátkodobé záväzky 206 728 €. 2018: vlastné imanie 465 803 €, dlhodobé záväzky 11 000 €, krátkodobé záväzky 144 722 €. 2019: vlastné imanie 466 954 €, dlhodobé záväzky 243 €, krátkodobé záväzky 52 756 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 264 663 €, dlhodobé záväzky 11 246 €, krátkodobé záväzky 203 241 €. 2016: vlastné imanie 298 809 €, dlhodobé záväzky 11 103 €, krátkodobé záväzky 132 551 €. 2017: vlastné imanie 404 735 €, dlhodobé záväzky 11 103 €, krátkodobé záväzky 206 728 €. 2018: vlastné imanie 465 803 €, dlhodobé záväzky 11 000 €, krátkodobé záväzky 144 722 €. 2019: vlastné imanie 466 954 €, dlhodobé záväzky 243 €, krátkodobé záväzky 52 756 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 10 441 €. 2016: daň z príjmu 9 790 €. 2017: daň z príjmu 28 666 €. 2018: daň z príjmu 16 399 €. 2019: daň z príjmu 597 €.50 tis.25 tis.010,4 tis.9,8 tis.28,7 tis.16,4 tis.59720152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 10 441 €. 2016: daň z príjmu 9 790 €. 2017: daň z príjmu 28 666 €. 2018: daň z príjmu 16 399 €. 2019: daň z príjmu 597 €.50 tis.25 tis.010,4 tis.9,8 tis.28,7 tis.16,4 tis.59720152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 10 441 €. 2016: daň z príjmu 9 790 €. 2017: daň z príjmu 28 666 €. 2018: daň z príjmu 16 399 €. 2019: daň z príjmu 597 €.50 tis.25 tis.0597201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby424,1 tis.459,8 tis.633,6 tis.532,7 tis.406 tis.
Výsledok hospodárenia36,5 tis.34,1 tis.105,9 tis.61,1 tis.1,2 tis.
Aktíva479,1 tis.442,5 tis.622,6 tis.621,5 tis.520 tis.
Vlastné imanie264,7 tis.298,8 tis.404,7 tis.465,8 tis.467 tis.
Daň z príjmu10,4 tis.9,8 tis.28,7 tis.16,4 tis.597
Zadlženosť44,8 %32,5 %35,0 %25,1 %10,2 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
406 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
520 tis.
Vlastné imanie
467 tis.
Daň z príjmu
597
Zadlženosť
10,2 %

2018

Tržby
532,7 tis.
Výsledok hospodárenia
61,1 tis.
Aktíva
621,5 tis.
Vlastné imanie
465,8 tis.
Daň z príjmu
16,4 tis.
Zadlženosť
25,1 %

2017

Tržby
633,6 tis.
Výsledok hospodárenia
105,9 tis.
Aktíva
622,6 tis.
Vlastné imanie
404,7 tis.
Daň z príjmu
28,7 tis.
Zadlženosť
35,0 %

2016

Tržby
459,8 tis.
Výsledok hospodárenia
34,1 tis.
Aktíva
442,5 tis.
Vlastné imanie
298,8 tis.
Daň z príjmu
9,8 tis.
Zadlženosť
32,5 %

2015

Tržby
424,1 tis.
Výsledok hospodárenia
36,5 tis.
Aktíva
479,1 tis.
Vlastné imanie
264,7 tis.
Daň z príjmu
10,4 tis.
Zadlženosť
44,8 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API