prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Štúdio Jota s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36628310aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 07. 200422 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
15 447 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Štúdio Jota s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36628310
daňové identifikačné číslo
2021854956
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kpt. Nálepku 95/1, 962 31 Sliač, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 07. 2004
V registri
22 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 9500/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
450773
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- poradenská a konzultačná činnosť v oblasti tvorby zvukovoobrazových záznamov29. 07. 2004—
- produkčná a postprodukčná činnosť v oblasti audiovizuálnej tvorby29. 07. 2004—
- výroba a predaj nahratých a nenahratých nosičov, zvukových a zvukovoobrazových záznamov29. 07. 2004—
- predaj a požičiavanie nahratých zvukových nosičov, zvukových a zvukovoobrazových záznamov29. 07. 2004—
- organizačné a technické a zabezpečenie výroby audiovizuálnych programov29. 07. 2004—
- organizačné a technické zabezpečenie kultúrnych, športových, spoločenských a vzdelávacích podujatí v rozsahu voľných živností29. 07. 2004—
- prieskum trhu a verejnej mienky29. 07. 2004—
- reklamná a propagačná činnosť29. 07. 2004—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností29. 07. 2004—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností29. 07. 2004—
- sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností29. 07. 2004—
- výroba filmov29. 07. 2004—
- výroba dabingu29. 07. 2004—
- výroba televíznych programov29. 07. 2004—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení30. 01. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021854956: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021854956Obdobia daňových registráciíDIČ 2021854956: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021854956Obdobia daňových registráciíDIČ 2021854956: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021854956
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202185495610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −3 220 € a zvýšila tržby o ▲937 % na 15,4 tisíc eur.

Tržby

15 447 €

▲ 937,4 %

Výsledok hospodárenia

−3 220 €

▼ 5,2 %

Aktíva

16 391 €

▼ 15,5 %

Vlastné imanie

7 589 €

▼ 43,2 %

Zadlženosť

53,7 %

Hrubá marža

−18,6 %

Čistá marža

−20,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 4 390 €. 2021: tržby 2 037 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 1 489 €. 2025: tržby 15 447 €.20 tis.10 tis.04,4 tis.2 tis.01,5 tis.15,4 tis.20202021202220232025Tržby2020: tržby 4 390 €. 2021: tržby 2 037 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 1 489 €. 2025: tržby 15 447 €.20 tis.10 tis.04,4 tis.2 tis.01,5 tis.15,4 tis.20202021202220232025Tržby2020: tržby 4 390 €. 2021: tržby 2 037 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 1 489 €. 2025: tržby 15 447 €.20 tis.10 tis.00202020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −31 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 369 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 060 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 220 €.0−5 tis.−31−2,4 tis.0−3,1 tis.−3,2 tis.20202021202220232025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −31 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 369 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 060 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 220 €.0−5 tis.−31−2,4 tis.0−3,1 tis.−3,2 tis.20202021202220232025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −31 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 369 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 060 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 220 €.0−5 tis.−310202020222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 20 393 €, vlastné imanie 19 988 €. 2021: aktíva 18 066 €, vlastné imanie 17 619 €. 2022: aktíva 18 066 €, vlastné imanie 17 619 €. 2023: aktíva 19 391 €, vlastné imanie 13 366 €. 2025: aktíva 16 391 €, vlastné imanie 7 589 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 20 393 €, vlastné imanie 19 988 €. 2021: aktíva 18 066 €, vlastné imanie 17 619 €. 2022: aktíva 18 066 €, vlastné imanie 17 619 €. 2023: aktíva 19 391 €, vlastné imanie 13 366 €. 2025: aktíva 16 391 €, vlastné imanie 7 589 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 20 393 €, vlastné imanie 19 988 €. 2021: aktíva 18 066 €, vlastné imanie 17 619 €. 2022: aktíva 18 066 €, vlastné imanie 17 619 €. 2023: aktíva 19 391 €, vlastné imanie 13 366 €. 2025: aktíva 16 391 €, vlastné imanie 7 589 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 949 €, finančné účty 4 444 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 526 €, finančné účty 1 540 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 526 €, finančné účty 1 540 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 339 €, finančné účty 52 €. 2025: dlhodobý majetok 5 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 041 €, finančné účty 1 808 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 949 €, finančné účty 4 444 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 526 €, finančné účty 1 540 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 526 €, finančné účty 1 540 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 339 €, finančné účty 52 €. 2025: dlhodobý majetok 5 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 041 €, finančné účty 1 808 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 949 €, finančné účty 4 444 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 526 €, finančné účty 1 540 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 526 €, finančné účty 1 540 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 339 €, finančné účty 52 €. 2025: dlhodobý majetok 5 542 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 041 €, finančné účty 1 808 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 19 988 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 405 €. 2021: vlastné imanie 17 619 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 447 €. 2022: vlastné imanie 17 619 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 447 €. 2023: vlastné imanie 13 366 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 025 €. 2025: vlastné imanie 7 589 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 802 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 19 988 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 405 €. 2021: vlastné imanie 17 619 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 447 €. 2022: vlastné imanie 17 619 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 447 €. 2023: vlastné imanie 13 366 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 025 €. 2025: vlastné imanie 7 589 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 802 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 19 988 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 405 €. 2021: vlastné imanie 17 619 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 447 €. 2022: vlastné imanie 17 619 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 447 €. 2023: vlastné imanie 13 366 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 025 €. 2025: vlastné imanie 7 589 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 802 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,4 tis.2 tis.01,5 tis.15,4 tis.
Výsledok hospodárenia−31−2,4 tis.0−3,1 tis.−3,2 tis.
Aktíva20,4 tis.18,1 tis.18,1 tis.19,4 tis.16,4 tis.
Vlastné imanie20 tis.17,6 tis.17,6 tis.13,4 tis.7,6 tis.
Daň z príjmu0000340
Zadlženosť2,0 %2,5 %2,5 %31,1 %53,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2025

Tržby
15,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,2 tis.
Aktíva
16,4 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
53,7 %

2023

Tržby
1,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,1 tis.
Aktíva
19,4 tis.
Vlastné imanie
13,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,1 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
18,1 tis.
Vlastné imanie
17,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,5 %

2021

Tržby
2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
18,1 tis.
Vlastné imanie
17,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,5 %

2020

Tržby
4,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−31
Aktíva
20,4 tis.
Vlastné imanie
20 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API