prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Forest service, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36627330aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 07. 200422 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 036 269 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Forest service, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36627330
daňové identifikačné číslo
2021847586
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021847586
Sídlo
Gemerské Teplice, Gemerský Milhosť 39, 04916 Jelšava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 07. 2004
V registri
22 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 9341/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
512492
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- výroba prvovýrobkov z dreva a porez dreva v rozsahu voľných živností01. 07. 2004—
- pilčícke práce a približovanie dreva01. 07. 2004—
- sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností01. 07. 2004—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností01. 07. 2004—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živností01. 07. 2004—
- prenájom motorových vozidiel01. 07. 2004—
- cestná motorová doprava - vnútroštátna nákladná cestná doprava (úžitková hmotnosť najviac 3,5 t alebo celková hmotnosť do 6 t)01. 07. 2004—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja23. 07. 2008—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021847586: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021847586: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021847586IČ DPH SK2021847586Obdobia daňových registráciíDIČ 2021847586: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021847586: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021847586IČ DPH SK2021847586Obdobia daňových registráciíDIČ 2021847586: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021847586: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021847586IČ DPH SK2021847586
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202184758611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 19. 07. 2004
daňové identifikačné číslo202184758610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 09. 04. 2013, rok porušenia 2012).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼44 % na 19 176 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 1,04 mil. €.

Tržby

1 036 269 €

▲ 6,1 %

Výsledok hospodárenia

19 176 €

▼ 43,8 %

Aktíva

1 133 086 €

▲ 43,6 %

Vlastné imanie

474 693 €

▲ 4,2 %

Zadlženosť

58,1 %

Hrubá marža

2,4 %

Čistá marža

1,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 899 335 €. 2022: tržby 806 834 €. 2023: tržby 633 577 €. 2024: tržby 977 022 €. 2025: tržby 1 036 269 €.2 mil.1 mil.0899,3 tis.806,8 tis.633,6 tis.977 tis.1,04 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 899 335 €. 2022: tržby 806 834 €. 2023: tržby 633 577 €. 2024: tržby 977 022 €. 2025: tržby 1 036 269 €.2 mil.1 mil.0899,3 tis.806,8 tis.633,6 tis.977 tis.1,04 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 899 335 €. 2022: tržby 806 834 €. 2023: tržby 633 577 €. 2024: tržby 977 022 €. 2025: tržby 1 036 269 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 14 413 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 623 €. 2023: výsledok hospodárenia 63 232 €. 2024: výsledok hospodárenia 34 128 €. 2025: výsledok hospodárenia 19 176 €.100 tis.50 tis.0+14,4 tis.+16,6 tis.+63,2 tis.+34,1 tis.+19,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 14 413 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 623 €. 2023: výsledok hospodárenia 63 232 €. 2024: výsledok hospodárenia 34 128 €. 2025: výsledok hospodárenia 19 176 €.100 tis.50 tis.0+14,4 tis.+16,6 tis.+63,2 tis.+34,1 tis.+19,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 14 413 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 623 €. 2023: výsledok hospodárenia 63 232 €. 2024: výsledok hospodárenia 34 128 €. 2025: výsledok hospodárenia 19 176 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 993 798 €, vlastné imanie 454 580 €. 2022: aktíva 993 879 €, vlastné imanie 471 203 €. 2023: aktíva 844 940 €, vlastné imanie 421 389 €. 2024: aktíva 789 007 €, vlastné imanie 455 516 €. 2025: aktíva 1 133 086 €, vlastné imanie 474 693 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 993 798 €, vlastné imanie 454 580 €. 2022: aktíva 993 879 €, vlastné imanie 471 203 €. 2023: aktíva 844 940 €, vlastné imanie 421 389 €. 2024: aktíva 789 007 €, vlastné imanie 455 516 €. 2025: aktíva 1 133 086 €, vlastné imanie 474 693 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 993 798 €, vlastné imanie 454 580 €. 2022: aktíva 993 879 €, vlastné imanie 471 203 €. 2023: aktíva 844 940 €, vlastné imanie 421 389 €. 2024: aktíva 789 007 €, vlastné imanie 455 516 €. 2025: aktíva 1 133 086 €, vlastné imanie 474 693 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 857 203 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 166 €, finančné účty 65 429 €. 2022: dlhodobý majetok 779 738 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 322 €, finančné účty 134 819 €. 2023: dlhodobý majetok 743 247 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 195 €, finančné účty 43 498 €. 2024: dlhodobý majetok 607 106 €, zásoby 14 104 €, pohľadávky 75 034 €, finančné účty 92 763 €. 2025: dlhodobý majetok 793 288 €, zásoby 0 €, pohľadávky 293 533 €, finančné účty 46 265 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 857 203 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 166 €, finančné účty 65 429 €. 2022: dlhodobý majetok 779 738 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 322 €, finančné účty 134 819 €. 2023: dlhodobý majetok 743 247 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 195 €, finančné účty 43 498 €. 2024: dlhodobý majetok 607 106 €, zásoby 14 104 €, pohľadávky 75 034 €, finančné účty 92 763 €. 2025: dlhodobý majetok 793 288 €, zásoby 0 €, pohľadávky 293 533 €, finančné účty 46 265 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 857 203 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 166 €, finančné účty 65 429 €. 2022: dlhodobý majetok 779 738 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 322 €, finančné účty 134 819 €. 2023: dlhodobý majetok 743 247 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 195 €, finančné účty 43 498 €. 2024: dlhodobý majetok 607 106 €, zásoby 14 104 €, pohľadávky 75 034 €, finančné účty 92 763 €. 2025: dlhodobý majetok 793 288 €, zásoby 0 €, pohľadávky 293 533 €, finančné účty 46 265 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 454 580 €, dlhodobé záväzky 405 457 €, krátkodobé záväzky 133 761 €. 2022: vlastné imanie 471 203 €, dlhodobé záväzky 335 915 €, krátkodobé záväzky 186 761 €. 2023: vlastné imanie 421 389 €, dlhodobé záväzky 287 912 €, krátkodobé záväzky 135 639 €. 2024: vlastné imanie 455 516 €, dlhodobé záväzky 227 865 €, krátkodobé záväzky 105 626 €. 2025: vlastné imanie 474 693 €, dlhodobé záväzky 488 898 €, krátkodobé záväzky 169 495 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 454 580 €, dlhodobé záväzky 405 457 €, krátkodobé záväzky 133 761 €. 2022: vlastné imanie 471 203 €, dlhodobé záväzky 335 915 €, krátkodobé záväzky 186 761 €. 2023: vlastné imanie 421 389 €, dlhodobé záväzky 287 912 €, krátkodobé záväzky 135 639 €. 2024: vlastné imanie 455 516 €, dlhodobé záväzky 227 865 €, krátkodobé záväzky 105 626 €. 2025: vlastné imanie 474 693 €, dlhodobé záväzky 488 898 €, krátkodobé záväzky 169 495 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 454 580 €, dlhodobé záväzky 405 457 €, krátkodobé záväzky 133 761 €. 2022: vlastné imanie 471 203 €, dlhodobé záväzky 335 915 €, krátkodobé záväzky 186 761 €. 2023: vlastné imanie 421 389 €, dlhodobé záväzky 287 912 €, krátkodobé záväzky 135 639 €. 2024: vlastné imanie 455 516 €, dlhodobé záväzky 227 865 €, krátkodobé záväzky 105 626 €. 2025: vlastné imanie 474 693 €, dlhodobé záväzky 488 898 €, krátkodobé záväzky 169 495 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 029 €. 2022: daň z príjmu 4 033 €. 2023: daň z príjmu 16 808 €. 2024: daň z príjmu 9 183 €. 2025: daň z príjmu 5 363 €.20 tis.10 tis.05 tis.4 tis.16,8 tis.9,2 tis.5,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 029 €. 2022: daň z príjmu 4 033 €. 2023: daň z príjmu 16 808 €. 2024: daň z príjmu 9 183 €. 2025: daň z príjmu 5 363 €.20 tis.10 tis.05 tis.4 tis.16,8 tis.9,2 tis.5,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 029 €. 2022: daň z príjmu 4 033 €. 2023: daň z príjmu 16 808 €. 2024: daň z príjmu 9 183 €. 2025: daň z príjmu 5 363 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby899,3 tis.806,8 tis.633,6 tis.977 tis.1,04 mil.
Výsledok hospodárenia14,4 tis.16,6 tis.63,2 tis.34,1 tis.19,2 tis.
Aktíva993,8 tis.993,9 tis.844,9 tis.789 tis.1,13 mil.
Vlastné imanie454,6 tis.471,2 tis.421,4 tis.455,5 tis.474,7 tis.
Daň z príjmu5 tis.4 tis.16,8 tis.9,2 tis.5,4 tis.
Zadlženosť54,3 %52,6 %50,1 %42,3 %58,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,04 mil.
Výsledok hospodárenia
19,2 tis.
Aktíva
1,13 mil.
Vlastné imanie
474,7 tis.
Daň z príjmu
5,4 tis.
Zadlženosť
58,1 %

2024

Tržby
977 tis.
Výsledok hospodárenia
34,1 tis.
Aktíva
789 tis.
Vlastné imanie
455,5 tis.
Daň z príjmu
9,2 tis.
Zadlženosť
42,3 %

2023

Tržby
633,6 tis.
Výsledok hospodárenia
63,2 tis.
Aktíva
844,9 tis.
Vlastné imanie
421,4 tis.
Daň z príjmu
16,8 tis.
Zadlženosť
50,1 %

2022

Tržby
806,8 tis.
Výsledok hospodárenia
16,6 tis.
Aktíva
993,9 tis.
Vlastné imanie
471,2 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
52,6 %

2021

Tržby
899,3 tis.
Výsledok hospodárenia
14,4 tis.
Aktíva
993,8 tis.
Vlastné imanie
454,6 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
54,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API