Súhrn
- Vznik
- 15. 06. 200422 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 833 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- N J s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36627038
- daňové identifikačné číslo
- 2021852558
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pri Šajbách 7734/20, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 06. 2004
- V registri
- 22 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 182171/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 546519
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - pohostinská činnosť | 15. 06. 2004 | — |
| - sprostredkovanie nájmu a predaja hnuteľného majetku | 15. 06. 2004 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 15. 06. 2004 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 15. 06. 2004 | — |
| - inzertná činnosť | 15. 06. 2004 | — |
| - kopírovacie služby | 15. 06. 2004 | — |
| - administratívne práce | 15. 06. 2004 | — |
| - poskytovanie finančného lízingu | 15. 06. 2004 | — |
| - poskytovanie služieb videokamerou | 15. 06. 2004 | — |
| - organizovanie výstav a veľtrhov v rozsahu voľnej živnosti | 15. 06. 2004 | — |
| - vydávanie periodických a neperiodických publikácií | 15. 06. 2004 | — |
| - reklamná a propagačná činnosť | 15. 06. 2004 | — |
| - upratovacie a čistiace práce | 15. 06. 2004 | — |
| - osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby | 15. 06. 2004 | — |
| - prenájom hnuteľných vecí | 15. 06. 2004 | — |
| - poskytovanie služieb informátora | 15. 06. 2004 | — |
| - prenájom nehnuteľností vrátane doplnkovej činnosti - upratovacie práce | 15. 06. 2004 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 15. 06. 2004 | — |
| - prenájom garáží a ostatných plôch slúžiacich na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti | 15. 06. 2004 | — |
| - sprostredkovanie nájmu a predaja nehnuteľného majetku | 15. 06. 2004 | — |
| vedenie účtovníctva | 05. 05. 2006 | — |
| finančný leasing | 05. 05. 2006 | — |
| kovoobrábanie | 05. 05. 2006 | — |
| galvanizácia kovov | 05. 05. 2006 | — |
| lisovanie plastických hmôt | 05. 05. 2006 | — |
| plošné tvárnenie plechov | 05. 05. 2006 | — |
| povrchová úprava kovov práškovou technológiou | 05. 05. 2006 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 06. 03. 2008 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 06. 03. 2008 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 06. 03. 2008 | — |
| oprava a údržba športových potrieb | 06. 03. 2008 | — |
| požičiavanie hnuteľných vecí | 06. 03. 2008 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 06. 03. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 06. 03. 2008 | — |
| poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 06. 03. 2008 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 29. 11. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 29. 11. 2008 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 29. 11. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021852558 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila stratu na −5 366 € a zvýšila tržby z nuly na 833 €.
Tržby
833 €
Výsledok hospodárenia
−5 366 €
▲ 14,7 %Aktíva
62 €
▲ 101,2 %Vlastné imanie
−53 856 €
▲ 24,4 %Zadlženosť
86 964,5 %
Hrubá marža
−644,2 %
Čistá marža
−644,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 833 |
| Výsledok hospodárenia | −12,2 tis. | −8,3 tis. | −7,2 tis. | −6,3 tis. | −5,4 tis. |
| Aktíva | 4,7 tis. | 4,6 tis. | −1,2 tis. | −5,3 tis. | 62 |
| Vlastné imanie | −49,4 tis. | −57,7 tis. | −64,9 tis. | −71,2 tis. | −53,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 1 153,6 % | 1 343,6 % | — | — | 86 964,5 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 833
- Výsledok hospodárenia
- −5,4 tis.
- Aktíva
- 62
- Vlastné imanie
- −53,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 86 964,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −6,3 tis.
- Aktíva
- −5,3 tis.
- Vlastné imanie
- −71,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −7,2 tis.
- Aktíva
- −1,2 tis.
- Vlastné imanie
- −64,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −8,3 tis.
- Aktíva
- 4,6 tis.
- Vlastné imanie
- −57,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 343,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −12,2 tis.
- Aktíva
- 4,7 tis.
- Vlastné imanie
- −49,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 153,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.