prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

KERAMIKA OLŠIAK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36626317aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 05. 200422 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
25 300 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KERAMIKA OLŠIAK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36626317
daňové identifikačné číslo
2021824046
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021824046
Sídlo
Hronsecká cesta 17/41, 97631 Hronsek, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 05. 2004
V registri
22 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 9233/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
559527
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 05. 2004—
- osobná cestná doprava vykonávaná vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby20. 05. 2004—
- sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti20. 05. 2004—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti20. 05. 2004—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti20. 05. 2004—
- finančný leasing20. 05. 2004—
- reklamná a propagačná činnosť20. 05. 2004—
- manipulácia s nákladom20. 05. 2004—
- prieskum trhu a verejnej mienky20. 05. 2004—
- organizovanie obchodno predajných výstav, trhov a prehliadok v rozsahu voľnej živnosti20. 05. 2004—
- prenájom nehnuteľností vrátane doplnkovej služby: prenájom strojov a zariadení20. 05. 2004—
- navrhovanie interiérov20. 05. 2004—
- predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov20. 05. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021824046: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021824046: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021824046IČ DPH SK2021824046Obdobia daňových registráciíDIČ 2021824046: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021824046: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021824046IČ DPH SK2021824046Obdobia daňových registráciíDIČ 2021824046: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021824046: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021824046IČ DPH SK2021824046
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202182404611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2004
daňové identifikačné číslo202182404610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −7 542 € a znížila tržby o ▼1 % na 25,3 tisíc eur.

Tržby

25 300 €

▼ 1,5 %

Výsledok hospodárenia

−7 542 €

▲ 5,5 %

Aktíva

−39 211 €

▲ 27,8 %

Vlastné imanie

−320 687 €

▼ 2,4 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

−28,5 %

Čistá marža

−29,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 12 361 €. 2022: tržby 21 771 €. 2023: tržby 33 008 €. 2024: tržby 25 682 €. 2025: tržby 25 300 €.50 tis.25 tis.012,4 tis.21,8 tis.33 tis.25,7 tis.25,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 12 361 €. 2022: tržby 21 771 €. 2023: tržby 33 008 €. 2024: tržby 25 682 €. 2025: tržby 25 300 €.50 tis.25 tis.012,4 tis.21,8 tis.33 tis.25,7 tis.25,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 12 361 €. 2022: tržby 21 771 €. 2023: tržby 33 008 €. 2024: tržby 25 682 €. 2025: tržby 25 300 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 871 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 380 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 327 €. 2024: výsledok hospodárenia −7 983 €. 2025: výsledok hospodárenia −7 542 €.5 tis.0−20 tis.−12,9 tis.−17,4 tis.+3,3 tis.−8 tis.−7,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 871 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 380 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 327 €. 2024: výsledok hospodárenia −7 983 €. 2025: výsledok hospodárenia −7 542 €.5 tis.0−20 tis.−12,9 tis.−17,4 tis.+3,3 tis.−8 tis.−7,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 871 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 380 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 327 €. 2024: výsledok hospodárenia −7 983 €. 2025: výsledok hospodárenia −7 542 €.5 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva −31 787 €, vlastné imanie −291 110 €. 2022: aktíva −51 930 €, vlastné imanie −308 490 €. 2023: aktíva −49 024 €, vlastné imanie −305 163 €. 2024: aktíva −54 300 €, vlastné imanie −313 146 €. 2025: aktíva −39 211 €, vlastné imanie −320 687 €.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva −31 787 €, vlastné imanie −291 110 €. 2022: aktíva −51 930 €, vlastné imanie −308 490 €. 2023: aktíva −49 024 €, vlastné imanie −305 163 €. 2024: aktíva −54 300 €, vlastné imanie −313 146 €. 2025: aktíva −39 211 €, vlastné imanie −320 687 €.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva −31 787 €, vlastné imanie −291 110 €. 2022: aktíva −51 930 €, vlastné imanie −308 490 €. 2023: aktíva −49 024 €, vlastné imanie −305 163 €. 2024: aktíva −54 300 €, vlastné imanie −313 146 €. 2025: aktíva −39 211 €, vlastné imanie −320 687 €.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 628 €, zásoby 25 843 €, pohľadávky 193 €, finančné účty −58 550 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 627 €, pohľadávky 193 €, finančné účty −56 750 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 692 €, pohľadávky 193 €, finančné účty −54 909 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 260 €, pohľadávky 193 €, finančné účty −58 753 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 788 €, pohľadávky 239 €, finančné účty −47 238 €.50 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 628 €, zásoby 25 843 €, pohľadávky 193 €, finančné účty −58 550 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 627 €, pohľadávky 193 €, finančné účty −56 750 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 692 €, pohľadávky 193 €, finančné účty −54 909 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 260 €, pohľadávky 193 €, finančné účty −58 753 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 788 €, pohľadávky 239 €, finančné účty −47 238 €.50 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 628 €, zásoby 25 843 €, pohľadávky 193 €, finančné účty −58 550 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 627 €, pohľadávky 193 €, finančné účty −56 750 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 692 €, pohľadávky 193 €, finančné účty −54 909 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 260 €, pohľadávky 193 €, finančné účty −58 753 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 788 €, pohľadávky 239 €, finančné účty −47 238 €.50 tis.0−100 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −291 110 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 259 295 €. 2022: vlastné imanie −308 490 €, dlhodobé záväzky 39 €, krátkodobé záväzky 256 521 €. 2023: vlastné imanie −305 163 €, dlhodobé záväzky 46 €, krátkodobé záväzky 256 093 €. 2024: vlastné imanie −313 146 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 258 794 €. 2025: vlastné imanie −320 687 €, dlhodobé záväzky 59 €, krátkodobé záväzky 281 417 €.500 tis.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −291 110 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 259 295 €. 2022: vlastné imanie −308 490 €, dlhodobé záväzky 39 €, krátkodobé záväzky 256 521 €. 2023: vlastné imanie −305 163 €, dlhodobé záväzky 46 €, krátkodobé záväzky 256 093 €. 2024: vlastné imanie −313 146 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 258 794 €. 2025: vlastné imanie −320 687 €, dlhodobé záväzky 59 €, krátkodobé záväzky 281 417 €.500 tis.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −291 110 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 259 295 €. 2022: vlastné imanie −308 490 €, dlhodobé záväzky 39 €, krátkodobé záväzky 256 521 €. 2023: vlastné imanie −305 163 €, dlhodobé záväzky 46 €, krátkodobé záväzky 256 093 €. 2024: vlastné imanie −313 146 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 258 794 €. 2025: vlastné imanie −320 687 €, dlhodobé záväzky 59 €, krátkodobé záväzky 281 417 €.500 tis.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby12,4 tis.21,8 tis.33 tis.25,7 tis.25,3 tis.
Výsledok hospodárenia−12,9 tis.−17,4 tis.3,3 tis.−8 tis.−7,5 tis.
Aktíva−31,8 tis.−51,9 tis.−49 tis.−54,3 tis.−39,2 tis.
Vlastné imanie−291,1 tis.−308,5 tis.−305,2 tis.−313,1 tis.−320,7 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť—————

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
25,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,5 tis.
Aktíva
−39,2 tis.
Vlastné imanie
−320,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
—

2024

Tržby
25,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−8 tis.
Aktíva
−54,3 tis.
Vlastné imanie
−313,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
—

2023

Tržby
33 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
−49 tis.
Vlastné imanie
−305,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2022

Tržby
21,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,4 tis.
Aktíva
−51,9 tis.
Vlastné imanie
−308,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2021

Tržby
12,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,9 tis.
Aktíva
−31,8 tis.
Vlastné imanie
−291,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API