prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

GURMÁN plus, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36625965aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 05. 200422 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 776 283 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GURMÁN plus, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36625965
daňové identifikačné číslo
2021825872
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 649/23, 986 01 Fiľakovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 05. 2004
V registri
22 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 39250/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
520349
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- pohostinská činnosť08. 05. 2004—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti08. 05. 2004—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti08. 05. 2004—
- sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti08. 05. 2004—
- organizovanie spoločenských a kultúrnych podujatí08. 05. 2004—
- výskum trhu a verejnej mienky08. 05. 2004—
- prenájom kancelárskej a výpočtovej techniky08. 05. 2004—
- reklamná a propagačná činnosť08. 05. 2004—
- vydávanie neperiodických a periodických publikácií, odbornej literatúry a propagačných materiálov08. 05. 2004—
- poradenská a konzultačná činnosť v predmete podnikania08. 05. 2004—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov09. 02. 2018—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť09. 02. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 02. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby09. 02. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exterierov a interierov09. 02. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021825872: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021825872Obdobia daňových registráciíDIČ 2021825872: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021825872Obdobia daňových registráciíDIČ 2021825872: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021825872
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202182587210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 06. 08. 2026 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk z nuly na 12 422 € a zvýšila tržby o ▲507 % na 1,78 mil. €.

Tržby

1 776 283 €

▲ 506,7 %

Výsledok hospodárenia

12 422 €

Aktíva

12 620 €

▲ 6 273,7 %

Vlastné imanie

12 620 €

▲ 6 273,7 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

0,9 %

Čistá marža

0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 5 250 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 292 767 €. 2024: tržby 1 776 283 €.2 mil.1 mil.005,3 tis.0292,8 tis.1,78 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 5 250 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 292 767 €. 2024: tržby 1 776 283 €.2 mil.1 mil.005,3 tis.0292,8 tis.1,78 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 5 250 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 292 767 €. 2024: tržby 1 776 283 €.2 mil.1 mil.000202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 336 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 422 €.20 tis.0−2,5 tis.0−2,3 tis.00+12,4 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 336 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 422 €.20 tis.0−2,5 tis.0−2,3 tis.00+12,4 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 336 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 422 €.20 tis.0−2,5 tis.00202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 47 200 €, vlastné imanie −12 072 €. 2021: aktíva 66 141 €, vlastné imanie −14 408 €. 2022: aktíva 66 141 €, vlastné imanie −14 408 €. 2023: aktíva 198 €, vlastné imanie 198 €. 2024: aktíva 12 620 €, vlastné imanie 12 620 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 47 200 €, vlastné imanie −12 072 €. 2021: aktíva 66 141 €, vlastné imanie −14 408 €. 2022: aktíva 66 141 €, vlastné imanie −14 408 €. 2023: aktíva 198 €, vlastné imanie 198 €. 2024: aktíva 12 620 €, vlastné imanie 12 620 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 47 200 €, vlastné imanie −12 072 €. 2021: aktíva 66 141 €, vlastné imanie −14 408 €. 2022: aktíva 66 141 €, vlastné imanie −14 408 €. 2023: aktíva 198 €, vlastné imanie 198 €. 2024: aktíva 12 620 €, vlastné imanie 12 620 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 20 600 €, zásoby 20 427 €, pohľadávky 6 070 €, finančné účty 103 €. 2021: dlhodobý majetok 45 630 €, zásoby 20 427 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 84 €. 2022: dlhodobý majetok 45 630 €, zásoby 20 427 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 84 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 198 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 551 €, finančné účty 69 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 20 600 €, zásoby 20 427 €, pohľadávky 6 070 €, finančné účty 103 €. 2021: dlhodobý majetok 45 630 €, zásoby 20 427 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 84 €. 2022: dlhodobý majetok 45 630 €, zásoby 20 427 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 84 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 198 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 551 €, finančné účty 69 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 20 600 €, zásoby 20 427 €, pohľadávky 6 070 €, finančné účty 103 €. 2021: dlhodobý majetok 45 630 €, zásoby 20 427 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 84 €. 2022: dlhodobý majetok 45 630 €, zásoby 20 427 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 84 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 198 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 551 €, finančné účty 69 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −12 072 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 272 €. 2021: vlastné imanie −14 408 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 549 €. 2022: vlastné imanie −14 408 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 549 €. 2023: vlastné imanie 198 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 12 620 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −12 072 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 272 €. 2021: vlastné imanie −14 408 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 549 €. 2022: vlastné imanie −14 408 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 549 €. 2023: vlastné imanie 198 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 12 620 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −12 072 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 272 €. 2021: vlastné imanie −14 408 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 549 €. 2022: vlastné imanie −14 408 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 549 €. 2023: vlastné imanie 198 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 12 620 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000003,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000003,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby05,3 tis.0292,8 tis.1,78 mil.
Výsledok hospodárenia0−2,3 tis.0012,4 tis.
Aktíva47,2 tis.66,1 tis.66,1 tis.19812,6 tis.
Vlastné imanie−12,1 tis.−14,4 tis.−14,4 tis.19812,6 tis.
Daň z príjmu00003,8 tis.
Zadlženosť125,6 %121,8 %121,8 %0,0 %0,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
1,78 mil.
Výsledok hospodárenia
12,4 tis.
Aktíva
12,6 tis.
Vlastné imanie
12,6 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
0,0 %

2023

Tržby
292,8 tis.
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
198
Vlastné imanie
198
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
66,1 tis.
Vlastné imanie
−14,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
121,8 %

2021

Tržby
5,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
66,1 tis.
Vlastné imanie
−14,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
121,8 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
47,2 tis.
Vlastné imanie
−12,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
125,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API