prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Fotorámik.sk s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36624292aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 03. 200422 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
74 073 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Fotorámik.sk s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36624292
daňové identifikačné číslo
2021788373
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021788373
Sídlo
744, 95136 Lehota, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 03. 2004
V registri
22 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 19988/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
404895
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- reklamná a propagačná činnosť09. 03. 2004—
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti09. 03. 2004—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod09. 03. 2004—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti - veľkoobchod09. 03. 2004—
- vedenie účtovníctva09. 03. 2004—
- poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom09. 03. 2004—
- automatizované spracovanie dát09. 03. 2004—
- prevádzkovanie relaxačných zariadení09. 03. 2004—
- prevádzkovanie športových zariadení09. 03. 2004—
- poskytovanie ubytovacích služieb v rozsahu voľnej živnosti bez prevádzkovania pohostinských činností09. 03. 2004—
- organizovanie jazykových kurzov09. 03. 2004—
- predaj dvojstopových motorových vozidiel09. 03. 2004—
- predaj súčiastok a príslušenstva dvojstopových motorových vozidiel09. 03. 2004—
- výroba ovocných a zeleninových nápojov09. 03. 2004—
- spracovanie ovocia a zeleniny09. 03. 2004—
- spracovanie zemiakov09. 03. 2004—
- výroba výrobkov z plastov09. 03. 2004—
- výroba výrobkov z dreva - rámikov, obalov, paliet, drobných upomienkových predmetov09. 03. 2004—
- výroba výrobkov z kovu09. 03. 2004—
- výroba výrobkov z papiera09. 03. 2004—
- osobná cestná doprava (nezahŕňa vnútroštátnu taxislužbu a autobusovú dopravu)09. 03. 2004—
- nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla09. 03. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021788373: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021788373: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021788373IČ DPH SK2021788373Obdobia daňových registráciíDIČ 2021788373: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021788373: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021788373IČ DPH SK2021788373Obdobia daňových registráciíDIČ 2021788373: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021788373: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021788373IČ DPH SK2021788373
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202178837311. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2004
daňové identifikačné číslo202178837310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2022 (rok porušenia 2020).

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 09. 04. 2025, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −31 605 € a znížila tržby o ▼1 % na 74,1 tisíc eur.

Tržby

74 073 €

▼ 0,8 %

Výsledok hospodárenia

−31 605 €

▼ 5,3 %

Aktíva

64 771 €

▲ 7,0 %

Vlastné imanie

−49 471 €

▼ 176,9 %

Zadlženosť

176,4 %

Hrubá marža

−41,4 %

Čistá marža

−42,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 64 186 €. 2022: tržby 77 531 €. 2023: tržby 81 112 €. 2024: tržby 74 702 €. 2025: tržby 74 073 €.100 tis.50 tis.064,2 tis.77,5 tis.81,1 tis.74,7 tis.74,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 64 186 €. 2022: tržby 77 531 €. 2023: tržby 81 112 €. 2024: tržby 74 702 €. 2025: tržby 74 073 €.100 tis.50 tis.064,2 tis.77,5 tis.81,1 tis.74,7 tis.74,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 64 186 €. 2022: tržby 77 531 €. 2023: tržby 81 112 €. 2024: tržby 74 702 €. 2025: tržby 74 073 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −7 802 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 250 €. 2023: výsledok hospodárenia 236 €. 2024: výsledok hospodárenia −30 013 €. 2025: výsledok hospodárenia −31 605 €.20 tis.0−50 tis.−7,8 tis.+10,3 tis.+236−30 tis.−31,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −7 802 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 250 €. 2023: výsledok hospodárenia 236 €. 2024: výsledok hospodárenia −30 013 €. 2025: výsledok hospodárenia −31 605 €.20 tis.0−50 tis.−7,8 tis.+10,3 tis.+236−30 tis.−31,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −7 802 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 250 €. 2023: výsledok hospodárenia 236 €. 2024: výsledok hospodárenia −30 013 €. 2025: výsledok hospodárenia −31 605 €.20 tis.0−50 tis.+236202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 126 849 €, vlastné imanie −4 138 €. 2022: aktíva 60 452 €, vlastné imanie 11 911 €. 2023: aktíva 70 419 €, vlastné imanie 12 147 €. 2024: aktíva 60 524 €, vlastné imanie −17 866 €. 2025: aktíva 64 771 €, vlastné imanie −49 471 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 126 849 €, vlastné imanie −4 138 €. 2022: aktíva 60 452 €, vlastné imanie 11 911 €. 2023: aktíva 70 419 €, vlastné imanie 12 147 €. 2024: aktíva 60 524 €, vlastné imanie −17 866 €. 2025: aktíva 64 771 €, vlastné imanie −49 471 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 126 849 €, vlastné imanie −4 138 €. 2022: aktíva 60 452 €, vlastné imanie 11 911 €. 2023: aktíva 70 419 €, vlastné imanie 12 147 €. 2024: aktíva 60 524 €, vlastné imanie −17 866 €. 2025: aktíva 64 771 €, vlastné imanie −49 471 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 44 201 €, zásoby 47 214 €, pohľadávky 33 851 €, finančné účty 1 583 €. 2022: dlhodobý majetok 27 500 €, zásoby 7 422 €, pohľadávky 24 091 €, finančné účty 1 439 €. 2023: dlhodobý majetok 27 500 €, zásoby 22 423 €, pohľadávky 16 715 €, finančné účty 3 781 €. 2024: dlhodobý majetok 20 000 €, zásoby 32 204 €, pohľadávky 7 774 €, finančné účty 546 €. 2025: dlhodobý majetok 12 500 €, zásoby 42 703 €, pohľadávky 9 085 €, finančné účty 483 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 44 201 €, zásoby 47 214 €, pohľadávky 33 851 €, finančné účty 1 583 €. 2022: dlhodobý majetok 27 500 €, zásoby 7 422 €, pohľadávky 24 091 €, finančné účty 1 439 €. 2023: dlhodobý majetok 27 500 €, zásoby 22 423 €, pohľadávky 16 715 €, finančné účty 3 781 €. 2024: dlhodobý majetok 20 000 €, zásoby 32 204 €, pohľadávky 7 774 €, finančné účty 546 €. 2025: dlhodobý majetok 12 500 €, zásoby 42 703 €, pohľadávky 9 085 €, finančné účty 483 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 44 201 €, zásoby 47 214 €, pohľadávky 33 851 €, finančné účty 1 583 €. 2022: dlhodobý majetok 27 500 €, zásoby 7 422 €, pohľadávky 24 091 €, finančné účty 1 439 €. 2023: dlhodobý majetok 27 500 €, zásoby 22 423 €, pohľadávky 16 715 €, finančné účty 3 781 €. 2024: dlhodobý majetok 20 000 €, zásoby 32 204 €, pohľadávky 7 774 €, finančné účty 546 €. 2025: dlhodobý majetok 12 500 €, zásoby 42 703 €, pohľadávky 9 085 €, finančné účty 483 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −4 138 €, dlhodobé záväzky 3 457 €, krátkodobé záväzky 127 530 €. 2022: vlastné imanie 11 911 €, dlhodobé záväzky 1 506 €, krátkodobé záväzky 47 035 €. 2023: vlastné imanie 12 147 €, dlhodobé záväzky 16 585 €, krátkodobé záväzky 41 687 €. 2024: vlastné imanie −17 866 €, dlhodobé záväzky 11 343 €, krátkodobé záväzky 67 047 €. 2025: vlastné imanie −49 471 €, dlhodobé záväzky 11 565 €, krátkodobé záväzky 102 677 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −4 138 €, dlhodobé záväzky 3 457 €, krátkodobé záväzky 127 530 €. 2022: vlastné imanie 11 911 €, dlhodobé záväzky 1 506 €, krátkodobé záväzky 47 035 €. 2023: vlastné imanie 12 147 €, dlhodobé záväzky 16 585 €, krátkodobé záväzky 41 687 €. 2024: vlastné imanie −17 866 €, dlhodobé záväzky 11 343 €, krátkodobé záväzky 67 047 €. 2025: vlastné imanie −49 471 €, dlhodobé záväzky 11 565 €, krátkodobé záväzky 102 677 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −4 138 €, dlhodobé záväzky 3 457 €, krátkodobé záväzky 127 530 €. 2022: vlastné imanie 11 911 €, dlhodobé záväzky 1 506 €, krátkodobé záväzky 47 035 €. 2023: vlastné imanie 12 147 €, dlhodobé záväzky 16 585 €, krátkodobé záväzky 41 687 €. 2024: vlastné imanie −17 866 €, dlhodobé záväzky 11 343 €, krátkodobé záväzky 67 047 €. 2025: vlastné imanie −49 471 €, dlhodobé záväzky 11 565 €, krátkodobé záväzky 102 677 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby64,2 tis.77,5 tis.81,1 tis.74,7 tis.74,1 tis.
Výsledok hospodárenia−7,8 tis.10,3 tis.236−30 tis.−31,6 tis.
Aktíva126,8 tis.60,5 tis.70,4 tis.60,5 tis.64,8 tis.
Vlastné imanie−4,1 tis.11,9 tis.12,1 tis.−17,9 tis.−49,5 tis.
Daň z príjmu000960960
Zadlženosť103,3 %80,3 %82,8 %129,5 %176,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
74,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,6 tis.
Aktíva
64,8 tis.
Vlastné imanie
−49,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
176,4 %

2024

Tržby
74,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−30 tis.
Aktíva
60,5 tis.
Vlastné imanie
−17,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
129,5 %

2023

Tržby
81,1 tis.
Výsledok hospodárenia
236
Aktíva
70,4 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,8 %

2022

Tržby
77,5 tis.
Výsledok hospodárenia
10,3 tis.
Aktíva
60,5 tis.
Vlastné imanie
11,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,3 %

2021

Tržby
64,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,8 tis.
Aktíva
126,8 tis.
Vlastné imanie
−4,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API