Súhrn
- Vznik
- 11. 09. 200323 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 323 133 €2022
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AgroMed, s.r.o. „v konkurze"
- identifikačné číslo organizácie
- 36620165
- daňové identifikačné číslo
- 2021744615
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021744615
- Sídlo
- Medená 12, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Bystricaokres Banská BystricaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 09. 2003
- V registri
- 23 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 39396/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 500297
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti | 11. 09. 2003 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti | 11. 09. 2003 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb | 11. 09. 2003 | — |
| - reklamná činnosť | 11. 09. 2003 | — |
| - prenájom hnuteľného majetku | 11. 09. 2003 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 06. 10. 2010 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 06. 10. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 06. 10. 2010 | — |
| správa bytového, alebo nebytového fondu | 06. 10. 2010 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 06. 10. 2010 | — |
| údržba bytového alebo nebytového fondu v rozsahu maliarskych a upratovacích prác | 06. 10. 2010 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 06. 10. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 08. 12. 2011 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 08. 12. 2011 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 08. 12. 2011 | — |
| informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly, | 08. 12. 2011 | — |
| projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení, | 08. 12. 2011 | — |
| počítačové služby, | 08. 12. 2011 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho s odborným zameraním Inžinierske stavby - energetické a iné líniové stavby, | 08. 12. 2011 | — |
| výkon činnosti stavebného dozoru s odborným zameraním Inžinierske stavby - energetické a iné líniové stavby, | 08. 12. 2011 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho s odborným zameraním Pozemné stavby - jednoduché stavby a Inžinierske stavby, - potrubné, energetické a iné líniové stavby, | 08. 12. 2011 | — |
| výkon činnosti autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii Inžinierske stavby s rozsahom oprávnenia Líniové vedenie a rozvody, | 08. 12. 2011 | — |
| výkon činnosti autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii Technické, technologické a energetické vybavenie stavieb s rozsahom oprávnenia Elektrotechnické zariadenia, | 08. 12. 2011 | — |
| vedenie účtovníctva, | 04. 04. 2012 | — |
| administratívne služby, | 04. 04. 2012 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021744615 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 22. 10. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2021744615 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 30. 06. 2023, rok porušenia 2022).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila stratu na −116 783 € a znížila tržby o ▼39 % na 323,1 tisíc eur.
Tržby
323 133 €
▼ 39,0 %Výsledok hospodárenia
−116 783 €
▲ 37,6 %Aktíva
1 575 117 €
▼ 14,8 %Vlastné imanie
918 605 €
▼ 19,8 %Zadlženosť
41,7 %
Hrubá marža
−36,1 %
Čistá marža
−36,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 01/2020 — 03/2020Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,96 mil. | 0 | 3,38 mil. | 530 tis. | 323,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 65,3 tis. | 0 | 32 tis. | −187,1 tis. | −116,8 tis. |
| Aktíva | 2,07 mil. | 0 | 2,31 mil. | 1,85 mil. | 1,58 mil. |
| Vlastné imanie | 1,31 mil. | 0 | 1,34 mil. | 1,15 mil. | 918,6 tis. |
| Daň z príjmu | 22,1 tis. | 0 | 4,8 tis. | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 36,8 % | — | 42,1 % | 38,0 % | 41,7 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 323,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −116,8 tis.
- Aktíva
- 1,58 mil.
- Vlastné imanie
- 918,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 41,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 530 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −187,1 tis.
- Aktíva
- 1,85 mil.
- Vlastné imanie
- 1,15 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 38,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 3,38 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 32 tis.
- Aktíva
- 2,31 mil.
- Vlastné imanie
- 1,34 mil.
- Daň z príjmu
- 4,8 tis.
- Zadlženosť
- 42,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
01/2020 — 03/2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 3,96 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 65,3 tis.
- Aktíva
- 2,07 mil.
- Vlastné imanie
- 1,31 mil.
- Daň z príjmu
- 22,1 tis.
- Zadlženosť
- 36,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
20 oznámení
14. 10. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
21. 08. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
21. 07. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
14. 04. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
16. 03. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
16. 03. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
23. 02. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
23. 02. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
24. 10. 2025
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
03. 10. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
21. 07. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
26. 06. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
12. 05. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
17. 04. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
17. 04. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
17. 03. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
17. 03. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
21. 02. 2025
Výmaz poznámky o spornom zápise konkurz
09. 01. 2025
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
06. 12. 2024
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.