Súhrn
- Vznik
- 28. 07. 200323 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 190 573 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PSYCHCEN - PKN s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36619311
- daňové identifikačné číslo
- 2021735265
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021735265
- Sídlo
- Poštová 49, 98201 Tornaľa, Slovenská republika
- Územie
- Tornaľaokres RevúcaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 07. 2003
- V registri
- 23 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 8483/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 547917
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: ambulancia špecializovaná, odborné zameranie: psychiatria | 14. 03. 2013 | — |
| prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: ambulancia špecializovaná, stacionár, odborné zameranie: psychiatria | 14. 03. 2013 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností | 28. 07. 2003 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností | 28. 07. 2003 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 28. 07. 2003 | — |
| - prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 24. 07. 2014 | — |
| - poradenská, konzultačná a lektorská činnosť v oblasti rozvoja osobnosti | 24. 07. 2014 | — |
| - výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied | 24. 07. 2014 | — |
| - výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 24. 07. 2014 | — |
| - reklamné a marketingové služby | 24. 07. 2014 | — |
| - prieskum trhu a verejnej mienky | 24. 07. 2014 | — |
| - organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 24. 07. 2014 | — |
| - prípravné práce k realizácii stavby | 24. 07. 2014 | — |
| - dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 07. 2014 | — |
| Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: stacionár, odborné zameranie: psychiatria | 12. 10. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 12. 10. 2021 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 12. 10. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 10. 2021 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 12. 10. 2021 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 12. 10. 2021 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 12. 10. 2021 | — |
| Zadávanie klinického skúšania liečiv | 12. 10. 2021 | — |
| Fotografické služby | 12. 10. 2021 | — |
| Služby požičovní | 12. 10. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 12. 10. 2021 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 12. 10. 2021 | — |
| Administratívne služby | 12. 10. 2021 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 12. 10. 2021 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 12. 10. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 12. 10. 2021 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 12. 10. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021735265 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §7 |
| daňové identifikačné číslo | 2021735265 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲20 % na 10 488 € a znížila tržby o ▼6 % na 190,6 tisíc eur.
Tržby
190 573 €
▼ 6,2 %Výsledok hospodárenia
10 488 €
▲ 19,8 %Aktíva
222 100 €
▲ 6,9 %Vlastné imanie
179 836 €
▲ 6,2 %Zadlženosť
19,0 %
Hrubá marža
7,3 %
Čistá marža
5,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 102 tis. | 166,6 tis. | 213,8 tis. | 203,2 tis. | 190,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,7 tis. | 3,7 tis. | 9,3 tis. | 8,8 tis. | 10,5 tis. |
| Aktíva | 158,3 tis. | 173 tis. | 198,7 tis. | 207,8 tis. | 222,1 tis. |
| Vlastné imanie | 85,5 tis. | 113,3 tis. | 160,6 tis. | 169,3 tis. | 179,8 tis. |
| Daň z príjmu | 1,1 tis. | 1,7 tis. | 2,7 tis. | 2,8 tis. | 3,4 tis. |
| Zadlženosť | 46,0 % | 34,5 % | 19,2 % | 18,5 % | 19,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 190,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,5 tis.
- Aktíva
- 222,1 tis.
- Vlastné imanie
- 179,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,4 tis.
- Zadlženosť
- 19,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 203,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,8 tis.
- Aktíva
- 207,8 tis.
- Vlastné imanie
- 169,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 18,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 213,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,3 tis.
- Aktíva
- 198,7 tis.
- Vlastné imanie
- 160,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 19,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 166,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,7 tis.
- Aktíva
- 173 tis.
- Vlastné imanie
- 113,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 34,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 102 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 158,3 tis.
- Vlastné imanie
- 85,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 46,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.