Súhrn
- Vznik
- 22. 05. 200323 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 75 536 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGRICOLO s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36618438
- daňové identifikačné číslo
- 2021723957
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021723957
- Sídlo
- Dlhá 10367/14/4, 97101 Prievidza, Slovenská republika
- Územie
- Prievidzaokres PrievidzaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 05. 2003
- V registri
- 23 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 24849/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 333768
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností | 22. 05. 2003 | — |
| - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností | 22. 05. 2003 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 22. 05. 2003 | — |
| - prenájom motorových vozidiel | 22. 05. 2003 | — |
| - prenájom strojov a zariadení | 22. 05. 2003 | — |
| - prenájom traktorov, poľnohospodárskych strojov, ťahačov, návesov | 22. 05. 2003 | — |
| - zemné a demolačné práce v rozsahu voľných živností | 22. 05. 2003 | — |
| - prípravné práce pre stavbu v rozsahu voľných živností | 22. 05. 2003 | — |
| - poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 22. 05. 2003 | — |
| - upratovacie práce | 19. 03. 2004 | — |
| - prenájom hnuteľného a nehnuteľného majetku | 19. 03. 2004 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 11. 2018 | — |
| Činnosť vykonávaná banským spôsobom : podzemné práce vykonávané banským spôsobom, najmä hĺbenie jám a jamníc, razenie štôlní a tunelov, ako aj iných podzemných priestorov s objemom nad 250 m3; práce na zabezpečenie stability podzemných priestorov / podzemné sanačné práce /; zemné práce vykonávané s použitím strojov a výbušnín, ak sa na jednej lokalite premiestňujú viac ako 100 000 m3 horniny | 08. 11. 2018 | — |
| Výkon činnosti stavbyvedúceho | 08. 11. 2018 | — |
| Vykonávanie trhacích prác malého rozsahu v odbornosti : strelmajster pre plynujúce bane s nebezpečenstvom výbuchu uhoľného prachu | 08. 11. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 08. 11. 2018 | — |
| Vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti | 08. 11. 2018 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických | 10. 01. 2023 | — |
| Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických | 10. 01. 2023 | — |
| Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických / len v oblasti pôsobnosti dozoru štátnej banskej správy / | 10. 01. 2023 | — |
| Geologické práce : inžinierskogeologický prieskum | 24. 02. 2023 | — |
| Geologické práce : sanácia geologického prostredia, | 24. 02. 2023 | — |
| Geologické práce : sanácia environmentálnej záťaže | 24. 02. 2023 | — |
| Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností / realitná činnosť / | 07. 06. 2023 | — |
| Činnosť vykonávaná banským spôsobom : - ťažba pieskov a štrkopieskov v korytách vodných tokov plávajúcimi strojmi vrátane úpravy a zušľachťovania týchto surovín vykonávaných v súvislosti s ich ťažbou, s výnimkou odstraňovania nánosov pieskov a štrkopieskov pri údržbe vodných tokov -strojové vŕtanie studní s dĺžkou nad 30 m a vrty s dĺžkou nad 30 m na iné účely než na práce uvedené v §2 a v §3 písm a/ až g zákona č. 51/1988 Zb. -čerpanie prírodných liečivých a stolových minerálnych vôd v banských dielach | 07. 06. 2023 | — |
| Otvárka, príprava a dobývanie výhradných ložísk povrchovým spôsobom v lomoch | 07. 06. 2023 | — |
| Zriaďovanie, zabezpečenie a likvidácia lomov | 07. 06. 2023 | — |
| Úprava a zušľachťovanie nerastov vykonávané v súvislosti s ich dobývaním | 07. 06. 2023 | — |
| Zriaďovanie a prevádzka odvalov, výsypiek a odkalísk pri činnostiach uvedených vyššie | 07. 06. 2023 | — |
| Osobitné zásahy do zemskej kôry | 07. 06. 2023 | — |
| Likvidácia starých banských diel | 07. 06. 2023 | — |
| Sprístupňovanie banských diel a starých banských diel pre múzejné účely a iné účely a práce na ich udržiavaní | 07. 06. 2023 | — |
| Dobývanie ložísk nevyhradených nerastov povrchovým spôsobom v lomoch vrátane úpravy a zušľachťovania nerastov vykonávaných v súvislosti s ich dobývaním, zabezpečenie a likvidácia lomov s výnimkou vyhľadávania a prieskum ložísk | 07. 06. 2023 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 14. 11. 2018
- Oprávnená osoba
- VAVRO LEGAL, s. r. o. · od 02. 08. 2022
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021723957 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 11. 10. 2004 |
| daňové identifikačné číslo | 2021723957 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −177 768 € a znížila tržby o ▼87 % na 75,5 tisíc eur.
Tržby
75 536 €
▼ 87,5 %Výsledok hospodárenia
−177 768 €
▼ 1 683,1 %Aktíva
38 209 €
▼ 83,7 %Vlastné imanie
−198 855 €
▼ 843,0 %Zadlženosť
620,4 %
Hrubá marža
−234,1 %
Čistá marža
−235,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 90,3 tis. | 779,2 tis. | 604,2 tis. | 604 tis. | 75,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −171,2 tis. | −116,5 tis. | −59,4 tis. | 11,2 tis. | −177,8 tis. |
| Aktíva | 338,1 tis. | 445,9 tis. | 174,7 tis. | 234 tis. | 38,2 tis. |
| Vlastné imanie | 236,7 tis. | 94 tis. | −32,3 tis. | −21,1 tis. | −198,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 3,8 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 30,0 % | 78,9 % | 118,5 % | 109,0 % | 620,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 75,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −177,8 tis.
- Aktíva
- 38,2 tis.
- Vlastné imanie
- −198,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 620,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 604 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,2 tis.
- Aktíva
- 234 tis.
- Vlastné imanie
- −21,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 109,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 604,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −59,4 tis.
- Aktíva
- 174,7 tis.
- Vlastné imanie
- −32,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 118,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 779,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −116,5 tis.
- Aktíva
- 445,9 tis.
- Vlastné imanie
- 94 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 78,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 90,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −171,2 tis.
- Aktíva
- 338,1 tis.
- Vlastné imanie
- 236,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 30,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).