Súhrn
- Vznik
- 12. 05. 200323 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ELEKTROMA RS s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36618004
- daňové identifikačné číslo
- 2021722582
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 140, 98002 Gortva, Slovenská republika
- Územie
- Gortvaokres Rimavská SobotaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 05. 2003
- V registri
- 23 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 8342/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 541457
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení | 11. 07. 2026 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 11. 07. 2026 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 11. 07. 2026 | — |
| Murárstvo | 11. 07. 2026 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 11. 07. 2026 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 11. 07. 2026 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti | 11. 07. 2026 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 11. 07. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021722582 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −427 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−427 €
▲ 41,0 %Aktíva
14 255 €
▼ 2,9 %Vlastné imanie
2 197 €
▼ 16,3 %Zadlženosť
84,6 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 850 | 0 | 0 | 2,3 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 747 | −84 | −84 | −724 | −427 |
| Aktíva | 15,2 tis. | 15,2 tis. | 15,1 tis. | 14,7 tis. | 14,3 tis. |
| Vlastné imanie | 3,5 tis. | 3,4 tis. | 3,3 tis. | 2,6 tis. | 2,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 76,9 % | 77,3 % | 77,8 % | 82,1 % | 84,6 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −427
- Aktíva
- 14,3 tis.
- Vlastné imanie
- 2,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 84,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −724
- Aktíva
- 14,7 tis.
- Vlastné imanie
- 2,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 82,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −84
- Aktíva
- 15,1 tis.
- Vlastné imanie
- 3,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 77,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −84
- Aktíva
- 15,2 tis.
- Vlastné imanie
- 3,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 77,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 850
- Výsledok hospodárenia
- 747
- Aktíva
- 15,2 tis.
- Vlastné imanie
- 3,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 76,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.