prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Top Wheels, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36616257aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 07. 200620 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €07/2021 — 06/2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Top Wheels, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36616257
daňové identifikačné číslo
2022208144
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Gorkého 10, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 07. 2006
V registri
20 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 117195/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
334378
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností01. 07. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností01. 07. 2006—
sprostredkovanie obchodu a služieb01. 07. 2006—
reklamná a propagačná činnosť01. 07. 2006—
prenájom strojov, prístrojov a zariadení01. 07. 2006—
prenájom nehnuteľností spojený s inými ako základnými službami01. 07. 2006—
prieskum trhu a verejnej mienky01. 07. 2006—
podnikateľské poradenstvo v oblasto stratégie a taktiky podnikania01. 07. 2006—
organizovanie výstav, školení, kultúrnych a zábavných podujatí01. 07. 2006—
prenájom motorových vozidiel a prívesných vozíkov01. 07. 2006—
pneuservis01. 07. 2006—
logistické činnosti v skladovom hospodárstve01. 07. 2006—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu01. 07. 2006—
výroba kovových konštrukcií a ich častí01. 07. 2006—
vývoj a výskum v oblasti gumárenských a strojárenských výrobkov23. 11. 2007—
výroba dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá03. 12. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022208144: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022208144Obdobia daňových registráciíDIČ 2022208144: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022208144Obdobia daňových registráciíDIČ 2022208144: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022208144
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202220814410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 07/2021 — 06/2022 zisk bez zmeny na 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

Aktíva

31 574 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−91 486 €

bez zmeny

Zadlženosť

389,8 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby07/2017 — 06/2018: tržby 104 552 €. 07/2018 — 06/2019: tržby 49 705 €. 07/2019 — 06/2020: tržby 8 605 €. 07/2020 — 06/2021: tržby 0 €. 07/2021 — 06/2022: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0104,6 tis.49,7 tis.8,6 tis.0007/2017 — 06/201807/2018 — 06/201907/2019 — 06/202007/2020 — 06/202107/2021 — 06/2022Tržby07/2017 — 06/2018: tržby 104 552 €. 07/2018 — 06/2019: tržby 49 705 €. 07/2019 — 06/2020: tržby 8 605 €. 07/2020 — 06/2021: tržby 0 €. 07/2021 — 06/2022: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0104,6 tis.8,6 tis.007/2017 — 06/201807/2019 — 06/202007/2021 — 06/2022Tržby07/2017 — 06/2018: tržby 104 552 €. 07/2018 — 06/2019: tržby 49 705 €. 07/2019 — 06/2020: tržby 8 605 €. 07/2020 — 06/2021: tržby 0 €. 07/2021 — 06/2022: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0007/2018 — 06/201907/2021 — 06/2022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia07/2017 — 06/2018: výsledok hospodárenia 26 633 €. 07/2018 — 06/2019: výsledok hospodárenia −119 909 €. 07/2019 — 06/2020: výsledok hospodárenia 8 505 €. 07/2020 — 06/2021: výsledok hospodárenia 0 €. 07/2021 — 06/2022: výsledok hospodárenia 0 €.50 tis.0−200 tis.+26,6 tis.−119,9 tis.+8,5 tis.0007/2017 — 06/201807/2018 — 06/201907/2019 — 06/202007/2020 — 06/202107/2021 — 06/2022Výsledok hospodárenia07/2017 — 06/2018: výsledok hospodárenia 26 633 €. 07/2018 — 06/2019: výsledok hospodárenia −119 909 €. 07/2019 — 06/2020: výsledok hospodárenia 8 505 €. 07/2020 — 06/2021: výsledok hospodárenia 0 €. 07/2021 — 06/2022: výsledok hospodárenia 0 €.50 tis.0−200 tis.+26,6 tis.+8,5 tis.007/2017 — 06/201807/2019 — 06/202007/2021 — 06/2022Výsledok hospodárenia07/2017 — 06/2018: výsledok hospodárenia 26 633 €. 07/2018 — 06/2019: výsledok hospodárenia −119 909 €. 07/2019 — 06/2020: výsledok hospodárenia 8 505 €. 07/2020 — 06/2021: výsledok hospodárenia 0 €. 07/2021 — 06/2022: výsledok hospodárenia 0 €.50 tis.0−200 tis.007/2017 — 06/201807/2021 — 06/2022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie07/2017 — 06/2018: aktíva 726 776 €, vlastné imanie −920 275 €. 07/2018 — 06/2019: aktíva −77 839 €, vlastné imanie −119 909 €. 07/2019 — 06/2020: aktíva −66 480 €, vlastné imanie −111 404 €. 07/2020 — 06/2021: aktíva 31 574 €, vlastné imanie −91 486 €. 07/2021 — 06/2022: aktíva 31 574 €, vlastné imanie −91 486 €.1 mil.0−1 mil.07/2017 — 06/201807/2018 — 06/201907/2019 — 06/202007/2020 — 06/202107/2021 — 06/2022Aktíva a vlastné imanie07/2017 — 06/2018: aktíva 726 776 €, vlastné imanie −920 275 €. 07/2018 — 06/2019: aktíva −77 839 €, vlastné imanie −119 909 €. 07/2019 — 06/2020: aktíva −66 480 €, vlastné imanie −111 404 €. 07/2020 — 06/2021: aktíva 31 574 €, vlastné imanie −91 486 €. 07/2021 — 06/2022: aktíva 31 574 €, vlastné imanie −91 486 €.1 mil.0−1 mil.07/2017 — 06/201807/2019 — 06/202007/2021 — 06/2022Aktíva a vlastné imanie07/2017 — 06/2018: aktíva 726 776 €, vlastné imanie −920 275 €. 07/2018 — 06/2019: aktíva −77 839 €, vlastné imanie −119 909 €. 07/2019 — 06/2020: aktíva −66 480 €, vlastné imanie −111 404 €. 07/2020 — 06/2021: aktíva 31 574 €, vlastné imanie −91 486 €. 07/2021 — 06/2022: aktíva 31 574 €, vlastné imanie −91 486 €.1 mil.0−1 mil.07/2018 — 06/201907/2021 — 06/2022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív07/2017 — 06/2018: dlhodobý majetok 141 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 583 673 €, finančné účty 1 159 €. 07/2018 — 06/2019: dlhodobý majetok −98 054 €, zásoby 4 700 €, pohľadávky 12 579 €, finančné účty 2 936 €. 07/2019 — 06/2020: dlhodobý majetok −98 054 €, zásoby 4 700 €, pohľadávky 23 009 €, finančné účty 3 865 €. 07/2020 — 06/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 700 €, pohľadávky 23 009 €, finančné účty 3 865 €. 07/2021 — 06/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 700 €, pohľadávky 23 009 €, finančné účty 3 865 €.1 mil.0−100 tis.07/2017 — 06/201807/2018 — 06/201907/2019 — 06/202007/2020 — 06/202107/2021 — 06/2022Štruktúra aktív07/2017 — 06/2018: dlhodobý majetok 141 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 583 673 €, finančné účty 1 159 €. 07/2018 — 06/2019: dlhodobý majetok −98 054 €, zásoby 4 700 €, pohľadávky 12 579 €, finančné účty 2 936 €. 07/2019 — 06/2020: dlhodobý majetok −98 054 €, zásoby 4 700 €, pohľadávky 23 009 €, finančné účty 3 865 €. 07/2020 — 06/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 700 €, pohľadávky 23 009 €, finančné účty 3 865 €. 07/2021 — 06/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 700 €, pohľadávky 23 009 €, finančné účty 3 865 €.1 mil.0−100 tis.07/2017 — 06/201807/2019 — 06/202007/2021 — 06/2022Štruktúra aktív07/2017 — 06/2018: dlhodobý majetok 141 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 583 673 €, finančné účty 1 159 €. 07/2018 — 06/2019: dlhodobý majetok −98 054 €, zásoby 4 700 €, pohľadávky 12 579 €, finančné účty 2 936 €. 07/2019 — 06/2020: dlhodobý majetok −98 054 €, zásoby 4 700 €, pohľadávky 23 009 €, finančné účty 3 865 €. 07/2020 — 06/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 700 €, pohľadávky 23 009 €, finančné účty 3 865 €. 07/2021 — 06/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 700 €, pohľadávky 23 009 €, finančné účty 3 865 €.1 mil.0−100 tis.07/2017 — 06/201807/2021 — 06/2022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív07/2017 — 06/2018: vlastné imanie −920 275 €, dlhodobé záväzky 9 262 €, krátkodobé záväzky 1 637 789 €. 07/2018 — 06/2019: vlastné imanie −119 909 €, dlhodobé záväzky −98 €, krátkodobé záväzky 42 168 €. 07/2019 — 06/2020: vlastné imanie −111 404 €, dlhodobé záväzky −98 €, krátkodobé záväzky 45 022 €. 07/2020 — 06/2021: vlastné imanie −91 486 €, dlhodobé záväzky −98 €, krátkodobé záväzky 123 158 €. 07/2021 — 06/2022: vlastné imanie −91 486 €, dlhodobé záväzky −98 €, krátkodobé záväzky 123 158 €.2 mil.0−1 mil.07/2017 — 06/201807/2018 — 06/201907/2019 — 06/202007/2020 — 06/202107/2021 — 06/2022Štruktúra pasív07/2017 — 06/2018: vlastné imanie −920 275 €, dlhodobé záväzky 9 262 €, krátkodobé záväzky 1 637 789 €. 07/2018 — 06/2019: vlastné imanie −119 909 €, dlhodobé záväzky −98 €, krátkodobé záväzky 42 168 €. 07/2019 — 06/2020: vlastné imanie −111 404 €, dlhodobé záväzky −98 €, krátkodobé záväzky 45 022 €. 07/2020 — 06/2021: vlastné imanie −91 486 €, dlhodobé záväzky −98 €, krátkodobé záväzky 123 158 €. 07/2021 — 06/2022: vlastné imanie −91 486 €, dlhodobé záväzky −98 €, krátkodobé záväzky 123 158 €.2 mil.0−1 mil.07/2017 — 06/201807/2019 — 06/202007/2021 — 06/2022Štruktúra pasív07/2017 — 06/2018: vlastné imanie −920 275 €, dlhodobé záväzky 9 262 €, krátkodobé záväzky 1 637 789 €. 07/2018 — 06/2019: vlastné imanie −119 909 €, dlhodobé záväzky −98 €, krátkodobé záväzky 42 168 €. 07/2019 — 06/2020: vlastné imanie −111 404 €, dlhodobé záväzky −98 €, krátkodobé záväzky 45 022 €. 07/2020 — 06/2021: vlastné imanie −91 486 €, dlhodobé záväzky −98 €, krátkodobé záväzky 123 158 €. 07/2021 — 06/2022: vlastné imanie −91 486 €, dlhodobé záväzky −98 €, krátkodobé záväzky 123 158 €.2 mil.0−1 mil.07/2018 — 06/201907/2021 — 06/2022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu07/2017 — 06/2018: daň z príjmu 960 €. 07/2018 — 06/2019: daň z príjmu 0 €. 07/2019 — 06/2020: daň z príjmu 0 €. 07/2020 — 06/2021: daň z príjmu 0 €. 07/2021 — 06/2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000007/2017 — 06/201807/2018 — 06/201907/2019 — 06/202007/2020 — 06/202107/2021 — 06/2022Daň z príjmu07/2017 — 06/2018: daň z príjmu 960 €. 07/2018 — 06/2019: daň z príjmu 0 €. 07/2019 — 06/2020: daň z príjmu 0 €. 07/2020 — 06/2021: daň z príjmu 0 €. 07/2021 — 06/2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009600007/2017 — 06/201807/2019 — 06/202007/2021 — 06/2022Daň z príjmu07/2017 — 06/2018: daň z príjmu 960 €. 07/2018 — 06/2019: daň z príjmu 0 €. 07/2019 — 06/2020: daň z príjmu 0 €. 07/2020 — 06/2021: daň z príjmu 0 €. 07/2021 — 06/2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.50000007/2018 — 06/201907/2021 — 06/2022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)07/2017 — 06/2018Závierka v registri účtovných závierok07/2018 — 06/2019Závierka v registri účtovných závierok07/2019 — 06/2020Závierka v registri účtovných závierok07/2020 — 06/2021Závierka v registri účtovných závierok07/2021 — 06/2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby104,6 tis.49,7 tis.8,6 tis.00
Výsledok hospodárenia26,6 tis.−119,9 tis.8,5 tis.00
Aktíva726,8 tis.−77,8 tis.−66,5 tis.31,6 tis.31,6 tis.
Vlastné imanie−920,3 tis.−119,9 tis.−111,4 tis.−91,5 tis.−91,5 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť226,6 %——389,8 %389,8 %

aj 07/2014 — 06/2015–07/2016 — 06/2017 — v pláne Štandard

07/2021 — 06/2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
31,6 tis.
Vlastné imanie
−91,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
389,8 %

07/2020 — 06/2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
31,6 tis.
Vlastné imanie
−91,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
389,8 %

07/2019 — 06/2020

Tržby
8,6 tis.
Výsledok hospodárenia
8,5 tis.
Aktíva
−66,5 tis.
Vlastné imanie
−111,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

07/2018 — 06/2019

Tržby
49,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−119,9 tis.
Aktíva
−77,8 tis.
Vlastné imanie
−119,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

07/2017 — 06/2018

Tržby
104,6 tis.
Výsledok hospodárenia
26,6 tis.
Aktíva
726,8 tis.
Vlastné imanie
−920,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
226,6 %

aj 07/2014 — 06/2015–07/2016 — 06/2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API