Súhrn
- Vznik
- 23. 06. 200620 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 0 €2023
- Oznámenia
- 1010 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PALM stav. s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36613568
- daňové identifikačné číslo
- 2022205625
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pusté 865, 013 22 Rosina, Slovenská republika
- Územie
- Rosinaokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 06. 2006
- V registri
- 20 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 68004/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 370492
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb, | 23. 06. 2006 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien, | 23. 06. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 06. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 06. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 06. 2006 | — |
| administratívne a kancelárske práce, | 23. 06. 2006 | — |
| reklamná, marketingová, propagačná a výstavnícka činnosť, | 23. 06. 2006 | — |
| baliace činnosti, | 23. 06. 2006 | — |
| upratovacie práce, | 23. 06. 2006 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 06. 2006 | — |
| nákup a predaj výpočtovej techniky, | 23. 06. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, | 23. 06. 2006 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 16. 06. 2017 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 16. 06. 2017 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 16. 06. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022205625 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 11. 2019 (rok porušenia 2018).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zisk bez zmeny na 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
Aktíva
29 967 €
bez zmenyVlastné imanie
−146 548 €
bez zmenyZadlženosť
589,0 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 729,3 tis. | 169,2 tis. | 5 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −92,4 tis. | −46,7 tis. | −3 tis. | 0 | 0 |
| Aktíva | 64,8 tis. | 35,2 tis. | 30 tis. | 30 tis. | 30 tis. |
| Vlastné imanie | −96,7 tis. | −143,5 tis. | −146,5 tis. | −146,5 tis. | −146,5 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 249,1 % | 508,1 % | 589,0 % | 589,0 % | 589,0 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 30 tis.
- Vlastné imanie
- −146,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 589,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 30 tis.
- Vlastné imanie
- −146,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 589,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3 tis.
- Aktíva
- 30 tis.
- Vlastné imanie
- −146,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 589,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 169,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −46,7 tis.
- Aktíva
- 35,2 tis.
- Vlastné imanie
- −143,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 508,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 729,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −92,4 tis.
- Aktíva
- 64,8 tis.
- Vlastné imanie
- −96,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 249,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
10 oznámení
30. 04. 2025
Uznesenie konkurz
10. 02. 2025
Oznam súdu konkurz
23. 12. 2024
Uznesenie konkurz
30. 09. 2024
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
25. 09. 2024
Uznesenie konkurz
07. 11. 2023
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
12. 10. 2023
Uznesenie konkurz
19. 09. 2023
Uznesenie konkurz
28. 11. 2019
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
21. 11. 2019
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.