prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

KALOKAGATIA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36612294aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 07. 200620 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
17 805 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KALOKAGATIA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36612294
daňové identifikačné číslo
2022210839
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ondavská 931/99, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 07. 2006
V registri
20 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 17517/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
727800
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti01. 07. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti01. 07. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti01. 07. 2006—
spracovanie údajov na počítači01. 07. 2006—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom01. 07. 2006—
reklamná a propagačná činnosť01. 07. 2006—
prieskum trhu a verejnej mienky01. 07. 2006—
vedenie účtovníctva01. 07. 2006—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti01. 07. 2006—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov01. 07. 2006—
faktoring a forfaiting01. 07. 2006—
prenájom automobilov01. 07. 2006—
finančný leasing01. 07. 2006—
organizovanie športových podujatí01. 07. 2006—
organizovanie kultúrnych a špoločenských podujatí01. 07. 2006—
organizovanie vzdelávacích podujatí v rozsahu voľnej živnosti01. 07. 2006—
upratovacie a čistiace práce01. 07. 2006—
kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)01. 07. 2006—
distribúcia filmov a videozáznamov01. 07. 2006—
ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností01. 07. 2006—
prenájom nebytových priestorov s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 07. 2006—
prekladateľské a tlmočnícke služby, s výnimkou orgánov štátnej moci01. 07. 2006—
obstarávanie služieb spojených so správou a prenájmom nehnuteľností01. 07. 2006—
prevádzkovanie športových zariadení01. 07. 2006—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu01. 07. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022210839: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022210839Obdobia daňových registráciíDIČ 2022210839: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022210839Obdobia daňových registráciíDIČ 2022210839: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022210839
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202221083910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené13. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 1 229 € a zvýšila tržby o ▲93 % na 17,8 tisíc eur.

Tržby

17 805 €

▲ 92,5 %

Výsledok hospodárenia

1 229 €

▲ 343,8 %

Aktíva

24 542 €

▼ 1,3 %

Vlastné imanie

22 287 €

▲ 5,8 %

Zadlženosť

9,2 %

Hrubá marža

6,9 %

Čistá marža

6,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 47 126 €. 2020: tržby 14 743 €. 2021: tržby 2 475 €. 2022: tržby 9 247 €. 2023: tržby 17 805 €.50 tis.25 tis.047,1 tis.14,7 tis.2,5 tis.9,2 tis.17,8 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 47 126 €. 2020: tržby 14 743 €. 2021: tržby 2 475 €. 2022: tržby 9 247 €. 2023: tržby 17 805 €.50 tis.25 tis.047,1 tis.14,7 tis.2,5 tis.9,2 tis.17,8 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 47 126 €. 2020: tržby 14 743 €. 2021: tržby 2 475 €. 2022: tržby 9 247 €. 2023: tržby 17 805 €.50 tis.25 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 16 120 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 884 €. 2021: výsledok hospodárenia −7 341 €. 2022: výsledok hospodárenia −504 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 229 €.20 tis.0−10 tis.+16,1 tis.−3,9 tis.−7,3 tis.−504+1,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 16 120 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 884 €. 2021: výsledok hospodárenia −7 341 €. 2022: výsledok hospodárenia −504 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 229 €.20 tis.0−10 tis.+16,1 tis.−3,9 tis.−7,3 tis.−504+1,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 16 120 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 884 €. 2021: výsledok hospodárenia −7 341 €. 2022: výsledok hospodárenia −504 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 229 €.20 tis.0−10 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 36 681 €, vlastné imanie 32 786 €. 2020: aktíva 37 099 €, vlastné imanie 28 902 €. 2021: aktíva 27 432 €, vlastné imanie 21 561 €. 2022: aktíva 24 854 €, vlastné imanie 21 057 €. 2023: aktíva 24 542 €, vlastné imanie 22 287 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 36 681 €, vlastné imanie 32 786 €. 2020: aktíva 37 099 €, vlastné imanie 28 902 €. 2021: aktíva 27 432 €, vlastné imanie 21 561 €. 2022: aktíva 24 854 €, vlastné imanie 21 057 €. 2023: aktíva 24 542 €, vlastné imanie 22 287 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 36 681 €, vlastné imanie 32 786 €. 2020: aktíva 37 099 €, vlastné imanie 28 902 €. 2021: aktíva 27 432 €, vlastné imanie 21 561 €. 2022: aktíva 24 854 €, vlastné imanie 21 057 €. 2023: aktíva 24 542 €, vlastné imanie 22 287 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 253 €, finančné účty 4 428 €. 2020: dlhodobý majetok 6 623 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 847 €, finančné účty 2 629 €. 2021: dlhodobý majetok 4 731 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 512 €, finančné účty 189 €. 2022: dlhodobý majetok 2 838 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 340 €, finančné účty 676 €. 2023: dlhodobý majetok 946 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 458 €, finančné účty 7 138 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 253 €, finančné účty 4 428 €. 2020: dlhodobý majetok 6 623 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 847 €, finančné účty 2 629 €. 2021: dlhodobý majetok 4 731 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 512 €, finančné účty 189 €. 2022: dlhodobý majetok 2 838 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 340 €, finančné účty 676 €. 2023: dlhodobý majetok 946 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 458 €, finančné účty 7 138 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 253 €, finančné účty 4 428 €. 2020: dlhodobý majetok 6 623 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 847 €, finančné účty 2 629 €. 2021: dlhodobý majetok 4 731 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 512 €, finančné účty 189 €. 2022: dlhodobý majetok 2 838 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 340 €, finančné účty 676 €. 2023: dlhodobý majetok 946 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 458 €, finančné účty 7 138 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 32 786 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 3 877 €. 2020: vlastné imanie 28 902 €, dlhodobé záväzky 5 607 €, krátkodobé záväzky 2 590 €. 2021: vlastné imanie 21 561 €, dlhodobé záväzky 4 457 €, krátkodobé záväzky 1 414 €. 2022: vlastné imanie 21 057 €, dlhodobé záväzky 3 348 €, krátkodobé záväzky 449 €. 2023: vlastné imanie 22 287 €, dlhodobé záväzky 2 206 €, krátkodobé záväzky 49 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 32 786 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 3 877 €. 2020: vlastné imanie 28 902 €, dlhodobé záväzky 5 607 €, krátkodobé záväzky 2 590 €. 2021: vlastné imanie 21 561 €, dlhodobé záväzky 4 457 €, krátkodobé záväzky 1 414 €. 2022: vlastné imanie 21 057 €, dlhodobé záväzky 3 348 €, krátkodobé záväzky 449 €. 2023: vlastné imanie 22 287 €, dlhodobé záväzky 2 206 €, krátkodobé záväzky 49 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 32 786 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 3 877 €. 2020: vlastné imanie 28 902 €, dlhodobé záväzky 5 607 €, krátkodobé záväzky 2 590 €. 2021: vlastné imanie 21 561 €, dlhodobé záväzky 4 457 €, krátkodobé záväzky 1 414 €. 2022: vlastné imanie 21 057 €, dlhodobé záväzky 3 348 €, krátkodobé záväzky 449 €. 2023: vlastné imanie 22 287 €, dlhodobé záväzky 2 206 €, krátkodobé záväzky 49 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 3 004 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03 tis.000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 3 004 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03 tis.000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 3 004 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby47,1 tis.14,7 tis.2,5 tis.9,2 tis.17,8 tis.
Výsledok hospodárenia16,1 tis.−3,9 tis.−7,3 tis.−5041,2 tis.
Aktíva36,7 tis.37,1 tis.27,4 tis.24,9 tis.24,5 tis.
Vlastné imanie32,8 tis.28,9 tis.21,6 tis.21,1 tis.22,3 tis.
Daň z príjmu3 tis.0000
Zadlženosť10,6 %22,1 %21,4 %15,3 %9,2 %

aj 2015–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
17,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
24,5 tis.
Vlastné imanie
22,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
9,2 %

2022

Tržby
9,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−504
Aktíva
24,9 tis.
Vlastné imanie
21,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
15,3 %

2021

Tržby
2,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,3 tis.
Aktíva
27,4 tis.
Vlastné imanie
21,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
21,4 %

2020

Tržby
14,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
37,1 tis.
Vlastné imanie
28,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
22,1 %

2019

Tržby
47,1 tis.
Výsledok hospodárenia
16,1 tis.
Aktíva
36,7 tis.
Vlastné imanie
32,8 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
10,6 %

aj 2015–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API