Súhrn
- Vznik
- 15. 06. 200620 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PHARM-SERVICE spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36609951
- daňové identifikačné číslo
- 2022201093
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Južná trieda 44, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 06. 2006
- V registri
- 20 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 18294/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 734380
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 15. 06. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 15. 06. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 15. 06. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 15. 06. 2006 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť | 15. 06. 2006 | — |
| prenájom hnuteľného majetku | 15. 06. 2006 | — |
| finančný leasing | 15. 06. 2006 | — |
| neverejné skladovanie | 15. 06. 2006 | — |
| baliace činnosti | 15. 06. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 15. 06. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 15. 06. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 15. 06. 2006 | — |
| faktoring a forfaiting | 15. 06. 2006 | — |
| správa bytového a nebytového fondu | 15. 06. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb | 15. 06. 2006 | — |
| donášková služba | 15. 06. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022201093 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2023 (rok porušenia 2018).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prepadlo do straty −6 914 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−6 914 €
▼ 104,4 %Aktíva
893 754 €
▼ 16,0 %Vlastné imanie
626 091 €
▼ 15,3 %Zadlženosť
29,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6,22 mil. | 5,57 mil. | 6,25 mil. | 706,9 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 154,7 tis. | 129,8 tis. | 114,3 tis. | 156,8 tis. | −6,9 tis. |
| Aktíva | 2,12 mil. | 1,81 mil. | 2,64 mil. | 1,06 mil. | 893,8 tis. |
| Vlastné imanie | 748,9 tis. | 711,3 tis. | 696,6 tis. | 739,5 tis. | 626,1 tis. |
| Daň z príjmu | 44,6 tis. | 41,6 tis. | 39 tis. | 42,1 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 63,4 % | 60,7 % | 73,6 % | 30,5 % | 29,9 % |
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −6,9 tis.
- Aktíva
- 893,8 tis.
- Vlastné imanie
- 626,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 29,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 706,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 156,8 tis.
- Aktíva
- 1,06 mil.
- Vlastné imanie
- 739,5 tis.
- Daň z príjmu
- 42,1 tis.
- Zadlženosť
- 30,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 6,25 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 114,3 tis.
- Aktíva
- 2,64 mil.
- Vlastné imanie
- 696,6 tis.
- Daň z príjmu
- 39 tis.
- Zadlženosť
- 73,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 5,57 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 129,8 tis.
- Aktíva
- 1,81 mil.
- Vlastné imanie
- 711,3 tis.
- Daň z príjmu
- 41,6 tis.
- Zadlženosť
- 60,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 6,22 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 154,7 tis.
- Aktíva
- 2,12 mil.
- Vlastné imanie
- 748,9 tis.
- Daň z príjmu
- 44,6 tis.
- Zadlženosť
- 63,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.