prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

MaVa Group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36609421aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 06. 200620 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
83 133 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MaVa Group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36609421
daňové identifikačné číslo
2022201049
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 06. 2006
V registri
20 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 41054/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
599696
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
automatizované spracovanie údajov,14. 06. 2006—
grafické práce na počítači podľa predlohy,14. 06. 2006—
inštalácia počítačových sietí,14. 06. 2006—
poskytovanie softwaru a predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,14. 06. 2006—
poskytovanie verejne dostupných informácií prostredníctvom siete internet,14. 06. 2006—
maloobchod kancelárskej a výpočtovej techniky,14. 06. 2006—
požičiavanie športových potrieb a bicyklov,14. 06. 2006—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov,14. 06. 2006—
predaj na priamu konzumáciu zmrzliny z priemyselne vyrábaných koncentrátov a mrazených krémov,14. 06. 2006—
organizovanie výstav, prehliadok a veľtrhov,14. 06. 2006—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál,14. 06. 2006—
prevádzkovanie športových zariadení,14. 06. 2006—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,14. 06. 2006—
skladovanie okrem prevádzkovania verejných skladov,14. 06. 2006—
prenájom priemyselného a spotrebného tovaru,14. 06. 2006—
poskytovanie dátových a internetová čitáreň,14. 06. 2006—
kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb,14. 06. 2006—
organizovanie školení a seminárov,14. 06. 2006—
poskytovanie služieb osobného charakteru - veštenie, osobné horoskopy,14. 06. 2006—
montáž elektronických zariadení (s výnimkou technických zabezpečovacích zariadení),16. 06. 2011—
montáž izolačných a bezpečnostných ochranných fólií na sklá dopravných prostriedkov,16. 06. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,16. 06. 2011—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,16. 06. 2011—
správa bytového a nebytového fondu,16. 06. 2011—
vydavateľská činnosť,16. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výstavby,16. 06. 2011—
prenájom motorových vozidiel,16. 06. 2011—
reklamná činnosť,16. 06. 2011—
čistiace a upratovacie služby,16. 06. 2011—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu04. 10. 2018—
Výroba výrobkov studenej kuchyne04. 10. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach04. 10. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022201049: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022201049Obdobia daňových registráciíDIČ 2022201049: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022201049Obdobia daňových registráciíDIČ 2022201049: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022201049
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202220104910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prepadlo do straty −31 253 € a znížila tržby o ▼45 % na 83,1 tisíc eur.

Tržby

83 133 €

▼ 44,6 %

Výsledok hospodárenia

−31 253 €

▼ 14 305,9 %

Aktíva

27 348 €

▼ 4,5 %

Vlastné imanie

−45 525 €

▼ 219,0 %

Zadlženosť

266,5 %

Hrubá marža

−37,6 %

Čistá marža

−37,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 42 560 €. 2015: tržby 48 180 €. 2018: tržby 88 233 €. 2019: tržby 150 190 €. 2020: tržby 83 133 €.200 tis.100 tis.042,6 tis.48,2 tis.88,2 tis.150,2 tis.83,1 tis.20142015201820192020Tržby2014: tržby 42 560 €. 2015: tržby 48 180 €. 2018: tržby 88 233 €. 2019: tržby 150 190 €. 2020: tržby 83 133 €.200 tis.100 tis.042,6 tis.48,2 tis.88,2 tis.150,2 tis.83,1 tis.20142015201820192020Tržby2014: tržby 42 560 €. 2015: tržby 48 180 €. 2018: tržby 88 233 €. 2019: tržby 150 190 €. 2020: tržby 83 133 €.200 tis.100 tis.0201420182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 328 €. 2015: výsledok hospodárenia 1 630 €. 2018: výsledok hospodárenia −9 694 €. 2019: výsledok hospodárenia 220 €. 2020: výsledok hospodárenia −31 253 €.2 tis.0−50 tis.+1,3 tis.+1,6 tis.−9,7 tis.+220−31,3 tis.20142015201820192020Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 328 €. 2015: výsledok hospodárenia 1 630 €. 2018: výsledok hospodárenia −9 694 €. 2019: výsledok hospodárenia 220 €. 2020: výsledok hospodárenia −31 253 €.2 tis.0−50 tis.+1,3 tis.+1,6 tis.−9,7 tis.+220−31,3 tis.20142015201820192020Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 328 €. 2015: výsledok hospodárenia 1 630 €. 2018: výsledok hospodárenia −9 694 €. 2019: výsledok hospodárenia 220 €. 2020: výsledok hospodárenia −31 253 €.2 tis.0−50 tis.201420182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 11 185 €, vlastné imanie 8 328 €. 2015: aktíva 12 609 €, vlastné imanie 8 630 €. 2018: aktíva 30 515 €, vlastné imanie −12 850 €. 2019: aktíva 28 639 €, vlastné imanie −14 272 €. 2020: aktíva 27 348 €, vlastné imanie −45 525 €.50 tis.0−50 tis.20142015201820192020Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 11 185 €, vlastné imanie 8 328 €. 2015: aktíva 12 609 €, vlastné imanie 8 630 €. 2018: aktíva 30 515 €, vlastné imanie −12 850 €. 2019: aktíva 28 639 €, vlastné imanie −14 272 €. 2020: aktíva 27 348 €, vlastné imanie −45 525 €.50 tis.0−50 tis.20142015201820192020Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 11 185 €, vlastné imanie 8 328 €. 2015: aktíva 12 609 €, vlastné imanie 8 630 €. 2018: aktíva 30 515 €, vlastné imanie −12 850 €. 2019: aktíva 28 639 €, vlastné imanie −14 272 €. 2020: aktíva 27 348 €, vlastné imanie −45 525 €.50 tis.0−50 tis.20142015201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 138 €, finančné účty 949 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 366 €, finančné účty 2 005 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 476 €, pohľadávky 28 206 €, finančné účty 818 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 987 €, pohľadávky 23 405 €, finančné účty 1 232 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 19 605 €, finančné účty 2 163 €.50 tis.25 tis.020142015201820192020Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 138 €, finančné účty 949 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 366 €, finančné účty 2 005 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 476 €, pohľadávky 28 206 €, finančné účty 818 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 987 €, pohľadávky 23 405 €, finančné účty 1 232 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 19 605 €, finančné účty 2 163 €.50 tis.25 tis.020142015201820192020Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 138 €, finančné účty 949 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 366 €, finančné účty 2 005 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 476 €, pohľadávky 28 206 €, finančné účty 818 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 987 €, pohľadávky 23 405 €, finančné účty 1 232 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 19 605 €, finančné účty 2 163 €.50 tis.25 tis.020142015201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 8 328 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 857 €. 2015: vlastné imanie 8 630 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 979 €. 2018: vlastné imanie −12 850 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 43 313 €. 2019: vlastné imanie −14 272 €, dlhodobé záväzky 82 €, krátkodobé záväzky 42 829 €. 2020: vlastné imanie −45 525 €, dlhodobé záväzky 106 €, krátkodobé záväzky 72 767 €.100 tis.0−50 tis.20142015201820192020Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 8 328 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 857 €. 2015: vlastné imanie 8 630 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 979 €. 2018: vlastné imanie −12 850 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 43 313 €. 2019: vlastné imanie −14 272 €, dlhodobé záväzky 82 €, krátkodobé záväzky 42 829 €. 2020: vlastné imanie −45 525 €, dlhodobé záväzky 106 €, krátkodobé záväzky 72 767 €.100 tis.0−50 tis.20142015201820192020Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 8 328 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 857 €. 2015: vlastné imanie 8 630 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 979 €. 2018: vlastné imanie −12 850 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 43 313 €. 2019: vlastné imanie −14 272 €, dlhodobé záväzky 82 €, krátkodobé záväzky 42 829 €. 2020: vlastné imanie −45 525 €, dlhodobé záväzky 106 €, krátkodobé záväzky 72 767 €.100 tis.0−50 tis.20142015201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 705 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.50004804800705020142015201820192020Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 705 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.50004804800705020142015201820192020Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 705 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.50004804800705020142015201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby42,6 tis.48,2 tis.88,2 tis.150,2 tis.83,1 tis.
Výsledok hospodárenia1,3 tis.1,6 tis.−9,7 tis.220−31,3 tis.
Aktíva11,2 tis.12,6 tis.30,5 tis.28,6 tis.27,3 tis.
Vlastné imanie8,3 tis.8,6 tis.−12,8 tis.−14,3 tis.−45,5 tis.
Daň z príjmu48048007050
Zadlženosť25,5 %31,6 %142,1 %149,8 %266,5 %

2020

Tržby
83,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,3 tis.
Aktíva
27,3 tis.
Vlastné imanie
−45,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
266,5 %

2019

Tržby
150,2 tis.
Výsledok hospodárenia
220
Aktíva
28,6 tis.
Vlastné imanie
−14,3 tis.
Daň z príjmu
705
Zadlženosť
149,8 %

2018

Tržby
88,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,7 tis.
Aktíva
30,5 tis.
Vlastné imanie
−12,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
142,1 %

2015

Tržby
48,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
12,6 tis.
Vlastné imanie
8,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
31,6 %

2014

Tržby
42,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
11,2 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
25,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API