prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

COMFORT HOME, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36609366zaniknutý 19. 08. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 06. 200619 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
12 000 €2017

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
COMFORT HOME, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36609366
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Rampová 5, 040 01 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 06. 2006
Zánik
19. 08. 2025
V registri
19 rokov 2 mesiace
Stav
zaniknutý 19. 08. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 43314/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
213708

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2017 sa zo straty dostalo na zisk 5 292 € a tržby bez zmeny na 12 tisíc eur.

Tržby

12 000 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

5 292 €

▲ 159,7 %

Aktíva

1 400 421 €

▲ 0,4 %

Vlastné imanie

57 917 €

▲ 10,1 %

Zadlženosť

95,9 %

Hrubá marža

48,1 %

Čistá marža

44,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 11 775 €. 2015: tržby 52 600 €. 2016: tržby 12 000 €. 2017: tržby 12 000 €.100 tis.50 tis.011,8 tis.52,6 tis.12 tis.12 tis.2014201520162017Tržby2014: tržby 11 775 €. 2015: tržby 52 600 €. 2016: tržby 12 000 €. 2017: tržby 12 000 €.100 tis.50 tis.011,8 tis.52,6 tis.12 tis.12 tis.2014201520162017Tržby2014: tržby 11 775 €. 2015: tržby 52 600 €. 2016: tržby 12 000 €. 2017: tržby 12 000 €.100 tis.50 tis.020152017

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −136 542 €. 2015: výsledok hospodárenia −21 263 €. 2016: výsledok hospodárenia −8 865 €. 2017: výsledok hospodárenia 5 292 €.10 tis.0−200 tis.−136,5 tis.−21,3 tis.−8,9 tis.+5,3 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −136 542 €. 2015: výsledok hospodárenia −21 263 €. 2016: výsledok hospodárenia −8 865 €. 2017: výsledok hospodárenia 5 292 €.10 tis.0−200 tis.−136,5 tis.−21,3 tis.−8,9 tis.+5,3 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −136 542 €. 2015: výsledok hospodárenia −21 263 €. 2016: výsledok hospodárenia −8 865 €. 2017: výsledok hospodárenia 5 292 €.10 tis.0−200 tis.20152017

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 1 378 569 €, vlastné imanie 82 753 €. 2015: aktíva 1 387 174 €, vlastné imanie 61 490 €. 2016: aktíva 1 395 129 €, vlastné imanie 52 625 €. 2017: aktíva 1 400 421 €, vlastné imanie 57 917 €.2 mil.1 mil.02014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 1 378 569 €, vlastné imanie 82 753 €. 2015: aktíva 1 387 174 €, vlastné imanie 61 490 €. 2016: aktíva 1 395 129 €, vlastné imanie 52 625 €. 2017: aktíva 1 400 421 €, vlastné imanie 57 917 €.2 mil.1 mil.02014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 1 378 569 €, vlastné imanie 82 753 €. 2015: aktíva 1 387 174 €, vlastné imanie 61 490 €. 2016: aktíva 1 395 129 €, vlastné imanie 52 625 €. 2017: aktíva 1 400 421 €, vlastné imanie 57 917 €.2 mil.1 mil.02014201520162017

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 788 975 €, zásoby 0 €, pohľadávky 585 751 €, finančné účty 3 645 €. 2015: dlhodobý majetok 788 975 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 051 €, finančné účty 950 €. 2016: dlhodobý majetok 788 975 €, zásoby −3 529 €, pohľadávky 609 051 €, finančné účty 632 €. 2017: dlhodobý majetok 788 975 €, zásoby −7 739 €, pohľadávky 619 051 €, finančné účty 134 €.2 mil.0−10 tis.2014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 788 975 €, zásoby 0 €, pohľadávky 585 751 €, finančné účty 3 645 €. 2015: dlhodobý majetok 788 975 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 051 €, finančné účty 950 €. 2016: dlhodobý majetok 788 975 €, zásoby −3 529 €, pohľadávky 609 051 €, finančné účty 632 €. 2017: dlhodobý majetok 788 975 €, zásoby −7 739 €, pohľadávky 619 051 €, finančné účty 134 €.2 mil.0−10 tis.2014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 788 975 €, zásoby 0 €, pohľadávky 585 751 €, finančné účty 3 645 €. 2015: dlhodobý majetok 788 975 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 051 €, finančné účty 950 €. 2016: dlhodobý majetok 788 975 €, zásoby −3 529 €, pohľadávky 609 051 €, finančné účty 632 €. 2017: dlhodobý majetok 788 975 €, zásoby −7 739 €, pohľadávky 619 051 €, finančné účty 134 €.2 mil.0−10 tis.2014201520162017
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 82 753 €, dlhodobé záväzky 515 642 €, krátkodobé záväzky 780 174 €. 2015: vlastné imanie 61 490 €, dlhodobé záväzky 429 217 €, krátkodobé záväzky 896 467 €. 2016: vlastné imanie 52 625 €, dlhodobé záväzky 331 744 €, krátkodobé záväzky 1 010 760 €. 2017: vlastné imanie 57 917 €, dlhodobé záväzky 331 744 €, krátkodobé záväzky 1 010 760 €.2 mil.1 mil.02014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 82 753 €, dlhodobé záväzky 515 642 €, krátkodobé záväzky 780 174 €. 2015: vlastné imanie 61 490 €, dlhodobé záväzky 429 217 €, krátkodobé záväzky 896 467 €. 2016: vlastné imanie 52 625 €, dlhodobé záväzky 331 744 €, krátkodobé záväzky 1 010 760 €. 2017: vlastné imanie 57 917 €, dlhodobé záväzky 331 744 €, krátkodobé záväzky 1 010 760 €.2 mil.1 mil.02014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 82 753 €, dlhodobé záväzky 515 642 €, krátkodobé záväzky 780 174 €. 2015: vlastné imanie 61 490 €, dlhodobé záväzky 429 217 €, krátkodobé záväzky 896 467 €. 2016: vlastné imanie 52 625 €, dlhodobé záväzky 331 744 €, krátkodobé záväzky 1 010 760 €. 2017: vlastné imanie 57 917 €, dlhodobé záväzky 331 744 €, krátkodobé záväzky 1 010 760 €.2 mil.1 mil.02014201520162017
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 689 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €.1 tis.50004806894804802014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 689 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €.1 tis.50004806894804802014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 689 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €.1 tis.50004806894804802014201520162017
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok
Tržby11,8 tis.52,6 tis.12 tis.12 tis.
Výsledok hospodárenia−136,5 tis.−21,3 tis.−8,9 tis.5,3 tis.
Aktíva1,38 mil.1,39 mil.1,4 mil.1,4 mil.
Vlastné imanie82,8 tis.61,5 tis.52,6 tis.57,9 tis.
Daň z príjmu480689480480
Zadlženosť94,0 %95,6 %96,2 %95,9 %

2017

Tržby
12 tis.
Výsledok hospodárenia
5,3 tis.
Aktíva
1,4 mil.
Vlastné imanie
57,9 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
95,9 %

2016

Tržby
12 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,9 tis.
Aktíva
1,4 mil.
Vlastné imanie
52,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
96,2 %

2015

Tržby
52,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,3 tis.
Aktíva
1,39 mil.
Vlastné imanie
61,5 tis.
Daň z príjmu
689
Zadlženosť
95,6 %

2014

Tržby
11,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−136,5 tis.
Aktíva
1,38 mil.
Vlastné imanie
82,8 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
94,0 %

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API