prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

L plus Z s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36608688aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 06. 200620 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
14 339 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
L plus Z s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36608688
daňové identifikačné číslo
2022200169
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Turnianska 3, 04017 Košice-Barca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 06. 2006
V registri
20 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 18270/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
930182
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
ozdobné tetovanie10. 06. 2006—
poradenská činnosť v predmete podnikania10. 06. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností10. 06. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností10. 06. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností10. 06. 2006—
školiaca činnosť v rozsahu voľných živností10. 06. 2006—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov10. 06. 2006—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál10. 06. 2006—
erotický salón10. 06. 2006—
reklamná a propagačná činnosť10. 06. 2006—
faktoring a forfaiting10. 06. 2006—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 03. 2024—
prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí07. 03. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022200169: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022200169Obdobia daňových registráciíDIČ 2022200169: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022200169Obdobia daňových registráciíDIČ 2022200169: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022200169
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202220016910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼63 % na 3 190 € a znížila tržby o ▼25 % na 14,3 tisíc eur.

Tržby

14 339 €

▼ 25,2 %

Výsledok hospodárenia

3 190 €

▼ 63,3 %

Aktíva

72 287 €

▼ 7,0 %

Vlastné imanie

1 702 €

▲ 214,3 %

Zadlženosť

97,6 %

Hrubá marža

24,7 %

Čistá marža

22,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 556 €. 2023: tržby 4 272 €. 2024: tržby 19 160 €. 2025: tržby 14 339 €.20 tis.10 tis.005564,3 tis.19,2 tis.14,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 556 €. 2023: tržby 4 272 €. 2024: tržby 19 160 €. 2025: tržby 14 339 €.20 tis.10 tis.005564,3 tis.19,2 tis.14,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 556 €. 2023: tržby 4 272 €. 2024: tržby 19 160 €. 2025: tržby 14 339 €.20 tis.10 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 274 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 330 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 276 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 703 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 190 €.10 tis.0−10 tis.−1,3 tis.−7,3 tis.−2,3 tis.+8,7 tis.+3,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 274 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 330 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 276 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 703 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 190 €.10 tis.0−10 tis.−1,3 tis.−7,3 tis.−2,3 tis.+8,7 tis.+3,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 274 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 330 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 276 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 703 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 190 €.10 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 64 869 €, vlastné imanie −4 586 €. 2022: aktíva 65 017 €, vlastné imanie −7 916 €. 2023: aktíva 67 146 €, vlastné imanie −10 192 €. 2024: aktíva 77 737 €, vlastné imanie −1 489 €. 2025: aktíva 72 287 €, vlastné imanie 1 702 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 64 869 €, vlastné imanie −4 586 €. 2022: aktíva 65 017 €, vlastné imanie −7 916 €. 2023: aktíva 67 146 €, vlastné imanie −10 192 €. 2024: aktíva 77 737 €, vlastné imanie −1 489 €. 2025: aktíva 72 287 €, vlastné imanie 1 702 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 64 869 €, vlastné imanie −4 586 €. 2022: aktíva 65 017 €, vlastné imanie −7 916 €. 2023: aktíva 67 146 €, vlastné imanie −10 192 €. 2024: aktíva 77 737 €, vlastné imanie −1 489 €. 2025: aktíva 72 287 €, vlastné imanie 1 702 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 26 407 €, finančné účty 1 405 €. 2022: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 26 579 €, finančné účty 1 381 €. 2023: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 26 579 €, finančné účty 3 510 €. 2024: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 25 906 €, finančné účty 14 774 €. 2025: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 25 903 €, finančné účty 9 327 €.100 tis.0−20020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 26 407 €, finančné účty 1 405 €. 2022: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 26 579 €, finančné účty 1 381 €. 2023: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 26 579 €, finančné účty 3 510 €. 2024: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 25 906 €, finančné účty 14 774 €. 2025: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 25 903 €, finančné účty 9 327 €.100 tis.0−20020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 26 407 €, finančné účty 1 405 €. 2022: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 26 579 €, finančné účty 1 381 €. 2023: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 26 579 €, finančné účty 3 510 €. 2024: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 25 906 €, finančné účty 14 774 €. 2025: dlhodobý majetok 37 158 €, zásoby −101 €, pohľadávky 25 903 €, finančné účty 9 327 €.100 tis.0−20020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −4 586 €, dlhodobé záväzky 34 402 €, krátkodobé záväzky 35 053 €. 2022: vlastné imanie −7 916 €, dlhodobé záväzky 34 427 €, krátkodobé záväzky 38 506 €. 2023: vlastné imanie −10 192 €, dlhodobé záväzky 34 444 €, krátkodobé záväzky 42 894 €. 2024: vlastné imanie −1 489 €, dlhodobé záväzky 34 454 €, krátkodobé záväzky 44 772 €. 2025: vlastné imanie 1 702 €, dlhodobé záväzky 34 474 €, krátkodobé záväzky 36 111 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −4 586 €, dlhodobé záväzky 34 402 €, krátkodobé záväzky 35 053 €. 2022: vlastné imanie −7 916 €, dlhodobé záväzky 34 427 €, krátkodobé záväzky 38 506 €. 2023: vlastné imanie −10 192 €, dlhodobé záväzky 34 444 €, krátkodobé záväzky 42 894 €. 2024: vlastné imanie −1 489 €, dlhodobé záväzky 34 454 €, krátkodobé záväzky 44 772 €. 2025: vlastné imanie 1 702 €, dlhodobé záväzky 34 474 €, krátkodobé záväzky 36 111 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −4 586 €, dlhodobé záväzky 34 402 €, krátkodobé záväzky 35 053 €. 2022: vlastné imanie −7 916 €, dlhodobé záväzky 34 427 €, krátkodobé záväzky 38 506 €. 2023: vlastné imanie −10 192 €, dlhodobé záväzky 34 444 €, krátkodobé záväzky 42 894 €. 2024: vlastné imanie −1 489 €, dlhodobé záväzky 34 454 €, krátkodobé záväzky 44 772 €. 2025: vlastné imanie 1 702 €, dlhodobé záväzky 34 474 €, krátkodobé záväzky 36 111 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 352 €. 2025: daň z príjmu 355 €.500250000035235520212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 352 €. 2025: daň z príjmu 355 €.500250000035235520212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 352 €. 2025: daň z príjmu 355 €.500250000035235520212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby05564,3 tis.19,2 tis.14,3 tis.
Výsledok hospodárenia−1,3 tis.−7,3 tis.−2,3 tis.8,7 tis.3,2 tis.
Aktíva64,9 tis.65 tis.67,1 tis.77,7 tis.72,3 tis.
Vlastné imanie−4,6 tis.−7,9 tis.−10,2 tis.−1,5 tis.1,7 tis.
Daň z príjmu000352355
Zadlženosť107,1 %112,2 %115,2 %101,9 %97,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
14,3 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
72,3 tis.
Vlastné imanie
1,7 tis.
Daň z príjmu
355
Zadlženosť
97,6 %

2024

Tržby
19,2 tis.
Výsledok hospodárenia
8,7 tis.
Aktíva
77,7 tis.
Vlastné imanie
−1,5 tis.
Daň z príjmu
352
Zadlženosť
101,9 %

2023

Tržby
4,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
67,1 tis.
Vlastné imanie
−10,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
115,2 %

2022

Tržby
556
Výsledok hospodárenia
−7,3 tis.
Aktíva
65 tis.
Vlastné imanie
−7,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
112,2 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
64,9 tis.
Vlastné imanie
−4,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API