Súhrn
- Vznik
- 11. 05. 200620 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 17 252 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BETTER, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36607142
- daňové identifikačné číslo
- 2022189004
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022189004
- Sídlo
- Požiarnická 40, 05361 Spišské Vlachy, Slovenská republika
- Územie
- Spišské Vlachyokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 05. 2006
- V registri
- 20 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 18111/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 970076
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 11. 05. 2006 | — |
| krajčírske práce | 11. 05. 2006 | — |
| čalúnické práce | 11. 05. 2006 | — |
| výkopové práce | 11. 05. 2006 | — |
| zváračské práce | 11. 05. 2006 | — |
| výroba umelého kameňa | 11. 05. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a výroby v rozsahu voľných živností | 11. 05. 2006 | — |
| piliarska výroba a impregnácia dreva | 11. 05. 2006 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 11. 05. 2006 | — |
| pneuservis | 11. 05. 2006 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 11. 05. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 11. 05. 2006 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 11. 05. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti marketingu a prieskumu trhu v rozsahu voľných živností | 11. 05. 2006 | — |
| prenájom hnuteľného majetku v rozsahu voľných živností | 11. 05. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom | 11. 05. 2006 | — |
| poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň | 11. 05. 2006 | — |
| automatizované spracovanie údajov | 11. 05. 2006 | — |
| upratovacie práce | 11. 05. 2006 | — |
| čistiace práce v rozsahu voľných živností | 11. 05. 2006 | — |
| kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 11. 05. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 11. 05. 2006 | — |
| usporadúvanie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľných živností | 11. 05. 2006 | — |
| usporadúvanie kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľných živností | 11. 05. 2006 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby | 11. 05. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t | 11. 05. 2006 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora | 11. 05. 2006 | — |
| prevádzkovanie telovýchovných zariadení | 11. 05. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 11. 05. 2006 | — |
| demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu | 11. 05. 2006 | — |
| omietkárske práce | 11. 05. 2006 | — |
| montáž kovových konštrukcií a ich častí | 11. 05. 2006 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z dreva, kovu, plastu, hliny a sádry | 11. 05. 2006 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 11. 05. 2006 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 11. 05. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 11. 05. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 11. 05. 2006 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 11. 05. 2006 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 11. 05. 2006 | — |
| opravy vyhradených technických elektrických zariadení do 1000 V a bleskozvodov | 15. 03. 2011 | — |
| montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických elektrických zariadení | 15. 03. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 01. 2013 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 12. 01. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022189004 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2006 |
| daňové identifikačné číslo | 2022189004 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −25 562 € a znížila tržby o ▼7 % na 17,3 tisíc eur.
Tržby
17 252 €
▼ 6,5 %Výsledok hospodárenia
−25 562 €
▲ 10,1 %Aktíva
337 302 €
▲ 2,2 %Vlastné imanie
−72 006 €
▼ 55,0 %Zadlženosť
121,3 %
Hrubá marža
−146,2 %
Čistá marža
−148,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 14 tis. | 29,4 tis. | 25,7 tis. | 18,5 tis. | 17,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −15,5 tis. | −15,4 tis. | −14,3 tis. | −28,4 tis. | −25,6 tis. |
| Aktíva | 317,8 tis. | 327,8 tis. | 346 tis. | 329,9 tis. | 337,3 tis. |
| Vlastné imanie | −13,9 tis. | −3,7 tis. | −18 tis. | −46,4 tis. | −72 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 104,4 % | 101,1 % | 105,2 % | 114,1 % | 121,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 17,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −25,6 tis.
- Aktíva
- 337,3 tis.
- Vlastné imanie
- −72 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 121,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 18,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −28,4 tis.
- Aktíva
- 329,9 tis.
- Vlastné imanie
- −46,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 114,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 25,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,3 tis.
- Aktíva
- 346 tis.
- Vlastné imanie
- −18 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 105,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 29,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,4 tis.
- Aktíva
- 327,8 tis.
- Vlastné imanie
- −3,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 101,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 14 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,5 tis.
- Aktíva
- 317,8 tis.
- Vlastné imanie
- −13,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 104,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.