Súhrn
- Vznik
- 05. 05. 200620 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Planer s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36606812
- daňové identifikačné číslo
- 2022179533
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Železiarenská 502/47, 040 15 Košice - mestská časť Šaca, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Šacaokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 05. 2006
- V registri
- 20 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 18077/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 793188
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| zámočnícke práce | 05. 05. 2006 | — |
| zváračské práce | 05. 05. 2006 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 05. 05. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 05. 05. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 05. 05. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností | 05. 05. 2006 | — |
| výroba, oprava a údržba mechanických častí textilných, stavebných a hutníckych zariadení | 05. 05. 2006 | — |
| výroba pletených materiálov a pančuchového tovaru | 05. 05. 2006 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 05. 05. 2006 | — |
| výroba textílií - stúh, nití, šnúr, tylov, čipiek, záclon, prádlovej a odevnej gumy | 05. 05. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 05. 2006 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 05. 05. 2006 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 05. 05. 2006 | — |
| Faktoring a forfaiting | 07. 12. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 07. 12. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 12. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 07. 12. 2022 | — |
| Administratívne služby | 07. 12. 2022 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 07. 12. 2022 | — |
| Keramická výroba | 07. 12. 2022 | — |
| Dizajnérske činnosti | 07. 12. 2022 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 07. 12. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 07. 12. 2022 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 07. 12. 2022 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 07. 12. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 07. 12. 2022 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 07. 12. 2022 | — |
| Sťahovacie služby | 07. 12. 2022 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 07. 12. 2022 | — |
| Kuriérske služby | 07. 12. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022179533 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2024 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prepadlo do straty −2 628 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−2 628 €
▼ 175,2 %Aktíva
18 042 €
▼ 92,5 %Vlastné imanie
4 842 €
▼ 98,0 %Zadlženosť
73,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 30,1 tis. | 22,3 tis. | 26 tis. | 20,3 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 4,6 tis. | 5,6 tis. | 9,4 tis. | 3,5 tis. | −2,6 tis. |
| Aktíva | 223,6 tis. | 227,6 tis. | 239,1 tis. | 239,6 tis. | 18 tis. |
| Vlastné imanie | 220,6 tis. | 226,3 tis. | 235,6 tis. | 239,1 tis. | 4,8 tis. |
| Daň z príjmu | 1,4 tis. | 1,6 tis. | 2 tis. | 657 | 0 |
| Zadlženosť | 1,3 % | 0,6 % | 1,5 % | 0,2 % | 73,2 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,6 tis.
- Aktíva
- 18 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 73,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 20,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 239,6 tis.
- Vlastné imanie
- 239,1 tis.
- Daň z príjmu
- 657
- Zadlženosť
- 0,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 26 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,4 tis.
- Aktíva
- 239,1 tis.
- Vlastné imanie
- 235,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 1,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 22,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,6 tis.
- Aktíva
- 227,6 tis.
- Vlastné imanie
- 226,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 0,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 30,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,6 tis.
- Aktíva
- 223,6 tis.
- Vlastné imanie
- 220,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 1,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.