Súhrn
- Vznik
- 28. 04. 200620 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AUTOLEASING, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36606651
- daňové identifikačné číslo
- 2022178565
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hlavná 81, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Staré Mestookres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 04. 2006
- V registri
- 20 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 18050/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 820329
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prenájom hnuteľných vecí | 28. 04. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 28. 04. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 28. 04. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností | 28. 04. 2006 | — |
| leasing spojený s financovaním | 28. 04. 2006 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby | 28. 04. 2006 | — |
| kancelárske a sekretárske služby ( vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb ) | 28. 04. 2006 | — |
| činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov | 28. 04. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 28. 04. 2006 | — |
| marketing a manažment | 28. 04. 2006 | — |
| administratívne a organizačno - technické zabezpečenie kancelárskych prác | 28. 04. 2006 | — |
| prieskum trhu | 28. 04. 2006 | — |
| reklamná činnosť | 28. 04. 2006 | — |
| záložne | 28. 04. 2006 | — |
| faktoring a forfaiting | 28. 04. 2006 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s ostatnými odpadmi | 28. 04. 2006 | — |
| sprostredkovanie výroby v rozsahu voľných živností | 08. 09. 2007 | — |
| správa bytového a nebytového fondu | 08. 09. 2007 | — |
| vydavateľská činnosť | 08. 09. 2007 | — |
| prevádzkovanie garáží a odstavných plôch pre motorové vozidlá | 08. 09. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 08. 09. 2007 | — |
| poskytovanie úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobom v rozsahu voľných živností | 08. 09. 2007 | — |
| prenájom osobných automobilov a prívesných vozíkov | 08. 09. 2007 | — |
| neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča | 08. 09. 2007 | — |
| prenájom stavebných a demolačných strojov a zariadení | 08. 09. 2007 | — |
| prevádzkovanie čerpacej stanice pohonných hmôt | 08. 09. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských, športových podujatí a výstav | 08. 09. 2007 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, výroby | 13. 06. 2018 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022178565 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
▼ 100,0 %Aktíva
1 592 619 €
bez zmenyVlastné imanie
8 264 €
bez zmenyZadlženosť
99,5 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 396,9 tis. | 306,2 tis. | 99,9 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 6,3 tis. | −40,1 tis. | 121 | 130 | 0 |
| Aktíva | 1,39 mil. | 1,27 mil. | 1,57 mil. | 1,59 mil. | 1,59 mil. |
| Vlastné imanie | 48,2 tis. | 8 tis. | 8,1 tis. | 8,3 tis. | 8,3 tis. |
| Daň z príjmu | 9,3 tis. | 0 | 45 | 23 | 0 |
| Zadlženosť | 96,5 % | 99,4 % | 99,5 % | 99,5 % | 99,5 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 1,59 mil.
- Vlastné imanie
- 8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 130
- Aktíva
- 1,59 mil.
- Vlastné imanie
- 8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 23
- Zadlženosť
- 99,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 99,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 121
- Aktíva
- 1,57 mil.
- Vlastné imanie
- 8,1 tis.
- Daň z príjmu
- 45
- Zadlženosť
- 99,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 306,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −40,1 tis.
- Aktíva
- 1,27 mil.
- Vlastné imanie
- 8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 396,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,3 tis.
- Aktíva
- 1,39 mil.
- Vlastné imanie
- 48,2 tis.
- Daň z príjmu
- 9,3 tis.
- Zadlženosť
- 96,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.