Súhrn
- Vznik
- 20. 04. 200620 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 155 027 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NATURHAUS, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36606260
- daňové identifikačné číslo
- 2022185616
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022185616
- Sídlo
- Letná 27, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Spišská Nová Vesokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 04. 2006
- V registri
- 20 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 18012/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 914638
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| príprava a spracovanie projektov pre štrukturálne fondy a európske fondy | 20. 04. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 20. 04. 2006 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností | 20. 04. 2006 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 20. 04. 2006 | — |
| faktoring a forfaiting | 20. 04. 2006 | — |
| kancelárske a sekretárske služby | 20. 04. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 20. 04. 2006 | — |
| organizovanie kurzov a školení v rozsahu voľných živností | 20. 04. 2006 | — |
| pohostinská činnosť | 20. 04. 2006 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 20. 04. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 20. 04. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 20. 04. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacom zariadení s kapacitou do 10 lôžok | 20. 04. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja v rozsahu voľných živností | 20. 04. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností | 20. 04. 2006 | — |
| prevádzkovanie telovýchovného zariadenia | 20. 04. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadenia slúžiaceho na regeneráciu a rekondíciu | 20. 04. 2006 | — |
| zabezpečovanie starostlivosti o deti a starších občanov | 20. 04. 2006 | — |
| prevádzkovanie fitnes centra | 20. 04. 2006 | — |
| prevádzkovanie sauny, vírivky, solária, fitnes, bazéna | 20. 04. 2006 | — |
| poradenská služba k technickému a programovému vybaveniu počítačov | 20. 04. 2006 | — |
| poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 20. 04. 2006 | — |
| montáž a servis počítačových, dátových a komunikačných sietí | 20. 04. 2006 | — |
| upratovacie služby | 20. 04. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 20. 09. 2016 | — |
| poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu | 20. 09. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022185616 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2015 |
| daňové identifikačné číslo | 2022185616 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 27. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 594 € a znížila tržby o ▼28 % na 155 tisíc eur.
Tržby
155 027 €
▼ 28,4 %Výsledok hospodárenia
594 €
▲ 105,5 %Aktíva
147 350 €
▲ 125,9 %Vlastné imanie
18 086 €
▲ 3,4 %Zadlženosť
87,7 %
Hrubá marža
1,1 %
Čistá marža
0,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 175,8 tis. | 166,8 tis. | 204,5 tis. | 216,6 tis. | 155 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −10,6 tis. | −15,7 tis. | −5 tis. | −10,9 tis. | 594 |
| Aktíva | 64,7 tis. | 40,9 tis. | 79,9 tis. | 65,2 tis. | 147,3 tis. |
| Vlastné imanie | 22,7 tis. | 22,3 tis. | 17,3 tis. | 17,5 tis. | 18,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 1,2 tis. |
| Zadlženosť | 64,9 % | 45,4 % | 78,3 % | 73,2 % | 87,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 155 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 594
- Aktíva
- 147,3 tis.
- Vlastné imanie
- 18,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 87,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 216,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,9 tis.
- Aktíva
- 65,2 tis.
- Vlastné imanie
- 17,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 73,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 204,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5 tis.
- Aktíva
- 79,9 tis.
- Vlastné imanie
- 17,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 78,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 166,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,7 tis.
- Aktíva
- 40,9 tis.
- Vlastné imanie
- 22,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 45,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 175,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,6 tis.
- Aktíva
- 64,7 tis.
- Vlastné imanie
- 22,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 64,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.