Súhrn
- Vznik
- 07. 03. 200620 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 102 878 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Shigenobu - EUROPA, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36604500
- daňové identifikačné číslo
- 2022150537
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 03. 2006
- V registri
- 20 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 197213/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1073460
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie obchodu a dopravy v rozsahu voľných živností | 07. 03. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 07. 03. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 07. 03. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 07. 03. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 07. 03. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 07. 03. 2006 | — |
| výskum trhu a verejnej mienky | 07. 03. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 07. 03. 2006 | — |
| vydavateľská činnosť | 07. 03. 2006 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 07. 03. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 07. 03. 2006 | — |
| činnosť umeleckej a kultúrnej agentúry | 07. 03. 2006 | — |
| usporadúvanie a organizovanie spoločenských a športových podujatí | 07. 03. 2006 | — |
| organizovanie školení, seminárov, kurzov, konferencií a koncertov | 07. 03. 2006 | — |
| činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov | 07. 03. 2006 | — |
| výroba nenahraných nosičov zvukových a zvukovoobrazových záznamov | 07. 03. 2006 | — |
| požičiavanie nosičov zvukových a zvukovoobrazových záznamov na zmluvnom základe | 07. 03. 2006 | — |
| kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 07. 03. 2006 | — |
| prevádzka športových zariadení | 07. 03. 2006 | — |
| spracovanie údajov | 07. 03. 2006 | — |
| tvorba web stránok | 07. 03. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 07. 03. 2006 | — |
| faktoring a forfaiting | 07. 03. 2006 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výpočtovej, telekomunikačnej, kancelárskej a audiovizuálnej techniky | 07. 03. 2006 | — |
| komisionálny predaj | 07. 03. 2006 | — |
| prenájom a požičiavanie výpočtovej, telekomunikačnej, kancelárskej a audiovizuálnej techniky | 07. 03. 2006 | — |
| poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) | 07. 03. 2006 | — |
| činnosti súvisiace s prevádzkou počítačov - inštalácia a správa počítačových sietí - servis programového vybavenia so súhlasom autora - údržba informačných systémov a ich aplikácií so súhlasom autora | 07. 03. 2006 | — |
| údržba a oprava mechanických častí kancelárskych strojov a počítačov | 07. 03. 2006 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 09. 04. 2008 | — |
| úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 15. 09. 2012 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 15. 09. 2012 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 15. 09. 2012 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 15. 09. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 15. 09. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 15. 09. 2012 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 15. 09. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 15. 09. 2012 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 15. 09. 2012 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 10. 12. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022150537 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2026 (rok porušenia 2026).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 08. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −4 470 € a zvýšila tržby o ▲1 368 % na 102,9 tisíc eur.
Tržby
102 878 €
▲ 1 367,8 %Výsledok hospodárenia
−4 470 €
▼ 2,6 %Aktíva
179 971 €
▲ 225,4 %Vlastné imanie
−59 658 €
▼ 8,1 %Zadlženosť
133,1 %
Hrubá marža
−3,4 %
Čistá marža
−4,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 644 | 2,9 tis. | 35,7 tis. | 7 tis. | 102,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,6 tis. | −9,5 tis. | −4,1 tis. | −4,4 tis. | −4,5 tis. |
| Aktíva | 35,3 tis. | 42,7 tis. | 94,6 tis. | 55,3 tis. | 180 tis. |
| Vlastné imanie | −37,2 tis. | −46,7 tis. | −50,8 tis. | −55,2 tis. | −59,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 960 |
| Zadlženosť | 205,4 % | 209,5 % | 153,7 % | 199,8 % | 133,1 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 102,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,5 tis.
- Aktíva
- 180 tis.
- Vlastné imanie
- −59,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 133,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,4 tis.
- Aktíva
- 55,3 tis.
- Vlastné imanie
- −55,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 199,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 35,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,1 tis.
- Aktíva
- 94,6 tis.
- Vlastné imanie
- −50,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 153,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,5 tis.
- Aktíva
- 42,7 tis.
- Vlastné imanie
- −46,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 209,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 644
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 35,3 tis.
- Vlastné imanie
- −37,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 205,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).