Súhrn
- Vznik
- 01. 12. 200520 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 1 687 749 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HS BAU s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36600211
- daňové identifikačné číslo
- 2022089498
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022089498
- Sídlo
- Kvetná 4, 04801 Rožňava, Slovenská republika
- Územie
- Rožňavaokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 12. 2005
- V registri
- 20 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 17349/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 748787
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 01. 12. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 01. 12. 2005 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien | 01. 12. 2005 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 01. 12. 2005 | — |
| ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností | 01. 12. 2005 | — |
| sprostredkovanie v oblasti dopravy - služby dopravných agentúr | 01. 12. 2005 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 01. 12. 2005 | — |
| prenájom hnuteľných a nehnuteľných vecí v rozsahu voľných živností | 01. 12. 2005 | — |
| zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov | 01. 12. 2005 | — |
| organizovanie a prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí v rozsahu voľných živností | 01. 12. 2005 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 01. 12. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 01. 12. 2005 | — |
| predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a nápojov na priamu konzumáciu | 01. 12. 2005 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 18. 06. 2010 | — |
| výkon činnosti stavebného dozoru | 18. 06. 2010 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho | 18. 06. 2010 | — |
| verejné obstarávanie | 18. 06. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 18. 06. 2010 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 10. 02. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022089498 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2022089498 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲56 % na 8 334 € a zvýšila tržby o ▲143 % na 1,69 mil. €.
Tržby
1 687 749 €
▲ 142,9 %Výsledok hospodárenia
8 334 €
▲ 56,2 %Aktíva
926 828 €
▲ 71,2 %Vlastné imanie
72 884 €
▲ 12,9 %Zadlženosť
92,1 %
Hrubá marža
0,7 %
Čistá marža
0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 494,3 tis. | 904,8 tis. | 1,16 mil. | 694,7 tis. | 1,69 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 898 | 5,6 tis. | 5,3 tis. | 5,3 tis. | 8,3 tis. |
| Aktíva | 440,3 tis. | 561,2 tis. | 743,5 tis. | 541,5 tis. | 926,8 tis. |
| Vlastné imanie | 18,3 tis. | 23,9 tis. | 59,2 tis. | 64,5 tis. | 72,9 tis. |
| Daň z príjmu | 275 | 2,4 tis. | 2,7 tis. | 3,8 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 95,8 % | 95,7 % | 92,0 % | 88,1 % | 92,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,69 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 8,3 tis.
- Aktíva
- 926,8 tis.
- Vlastné imanie
- 72,9 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 92,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 694,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,3 tis.
- Aktíva
- 541,5 tis.
- Vlastné imanie
- 64,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 88,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,16 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 5,3 tis.
- Aktíva
- 743,5 tis.
- Vlastné imanie
- 59,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 92,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 904,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,6 tis.
- Aktíva
- 561,2 tis.
- Vlastné imanie
- 23,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 95,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 494,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 898
- Aktíva
- 440,3 tis.
- Vlastné imanie
- 18,3 tis.
- Daň z príjmu
- 275
- Zadlženosť
- 95,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.