prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

eSOLUTIONS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36597767aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 09. 200521 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
Tržby
1 925 629 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
eSOLUTIONS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36597767
daňové identifikačné číslo
2022058390
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022058390
Sídlo
Viedenská 7, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 09. 2005
V registri
21 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 17079/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
838181
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)22. 09. 2005—
poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)22. 09. 2005—
údržba a oprava mechanických častí kancelárskych strojov a počítačov22. 09. 2005—
automatizované spracovanie údajov22. 09. 2005—
tvorba www stránok22. 09. 2005—
výroba počítačov a zariadení na spracovanie údajov22. 09. 2005—
poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň22. 09. 2005—
služby súvisiace s databázami22. 09. 2005—
inštalácia a oživovanie počítačových káblových rozvodov22. 09. 2005—
prenájom strojov, prístrojov a zariadení22. 09. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností22. 09. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností22. 09. 2005—
sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností22. 09. 2005—
marketing, manažment22. 09. 2005—
reklamná a propagačná činnosť22. 09. 2005—
poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností22. 09. 2005—
organizovanie športových podujatí22. 09. 2005—
vedenie účtovníctva10. 12. 2011—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 10. 10. 2020
Oprávnená osoba
JUDr. Martina Stavrovská, advokátka s.r.o. · od 10. 10. 2020

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022058390: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022058390: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022058390IČ DPH SK2022058390Obdobia daňových registráciíDIČ 2022058390: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022058390: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022058390IČ DPH SK2022058390Obdobia daňových registráciíDIČ 2022058390: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022058390: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022058390IČ DPH SK2022058390
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202205839011. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2005
daňové identifikačné číslo202205839010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 02. 11. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲725 % na 25 823 € a zvýšila tržby o ▲67 % na 1,93 mil. €.

Tržby

1 925 629 €

▲ 67,2 %

Výsledok hospodárenia

25 823 €

▲ 725,3 %

Aktíva

482 943 €

▲ 42,5 %

Vlastné imanie

33 126 €

▲ 217,5 %

Zadlženosť

93,1 %

Hrubá marža

1,8 %

Čistá marža

1,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 858 596 €. 2022: tržby 1 231 183 €. 2023: tržby 1 519 480 €. 2024: tržby 1 151 760 €. 2025: tržby 1 925 629 €.2 mil.1 mil.0858,6 tis.1,23 mil.1,52 mil.1,15 mil.1,93 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 858 596 €. 2022: tržby 1 231 183 €. 2023: tržby 1 519 480 €. 2024: tržby 1 151 760 €. 2025: tržby 1 925 629 €.2 mil.1 mil.0858,6 tis.1,23 mil.1,52 mil.1,15 mil.1,93 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 858 596 €. 2022: tržby 1 231 183 €. 2023: tržby 1 519 480 €. 2024: tržby 1 151 760 €. 2025: tržby 1 925 629 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 199 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 830 €. 2023: výsledok hospodárenia 24 199 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 129 €. 2025: výsledok hospodárenia 25 823 €.50 tis.25 tis.0+199+15,8 tis.+24,2 tis.+3,1 tis.+25,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 199 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 830 €. 2023: výsledok hospodárenia 24 199 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 129 €. 2025: výsledok hospodárenia 25 823 €.50 tis.25 tis.0+199+15,8 tis.+24,2 tis.+3,1 tis.+25,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 199 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 830 €. 2023: výsledok hospodárenia 24 199 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 129 €. 2025: výsledok hospodárenia 25 823 €.50 tis.25 tis.0+199202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 353 780 €, vlastné imanie 7 502 €. 2022: aktíva 533 325 €, vlastné imanie 23 133 €. 2023: aktíva 529 314 €, vlastné imanie 31 502 €. 2024: aktíva 338 970 €, vlastné imanie 10 432 €. 2025: aktíva 482 943 €, vlastné imanie 33 126 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 353 780 €, vlastné imanie 7 502 €. 2022: aktíva 533 325 €, vlastné imanie 23 133 €. 2023: aktíva 529 314 €, vlastné imanie 31 502 €. 2024: aktíva 338 970 €, vlastné imanie 10 432 €. 2025: aktíva 482 943 €, vlastné imanie 33 126 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 353 780 €, vlastné imanie 7 502 €. 2022: aktíva 533 325 €, vlastné imanie 23 133 €. 2023: aktíva 529 314 €, vlastné imanie 31 502 €. 2024: aktíva 338 970 €, vlastné imanie 10 432 €. 2025: aktíva 482 943 €, vlastné imanie 33 126 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 48 867 €, zásoby 21 973 €, pohľadávky 119 674 €, finančné účty 163 266 €. 2022: dlhodobý majetok 36 567 €, zásoby 33 244 €, pohľadávky 136 595 €, finančné účty 326 919 €. 2023: dlhodobý majetok 30 313 €, zásoby 42 882 €, pohľadávky 179 490 €, finančné účty 276 629 €. 2024: dlhodobý majetok 38 053 €, zásoby 28 691 €, pohľadávky 153 670 €, finančné účty 118 556 €. 2025: dlhodobý majetok 68 756 €, zásoby 30 428 €, pohľadávky 178 341 €, finančné účty 205 418 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 48 867 €, zásoby 21 973 €, pohľadávky 119 674 €, finančné účty 163 266 €. 2022: dlhodobý majetok 36 567 €, zásoby 33 244 €, pohľadávky 136 595 €, finančné účty 326 919 €. 2023: dlhodobý majetok 30 313 €, zásoby 42 882 €, pohľadávky 179 490 €, finančné účty 276 629 €. 2024: dlhodobý majetok 38 053 €, zásoby 28 691 €, pohľadávky 153 670 €, finančné účty 118 556 €. 2025: dlhodobý majetok 68 756 €, zásoby 30 428 €, pohľadávky 178 341 €, finančné účty 205 418 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 48 867 €, zásoby 21 973 €, pohľadávky 119 674 €, finančné účty 163 266 €. 2022: dlhodobý majetok 36 567 €, zásoby 33 244 €, pohľadávky 136 595 €, finančné účty 326 919 €. 2023: dlhodobý majetok 30 313 €, zásoby 42 882 €, pohľadávky 179 490 €, finančné účty 276 629 €. 2024: dlhodobý majetok 38 053 €, zásoby 28 691 €, pohľadávky 153 670 €, finančné účty 118 556 €. 2025: dlhodobý majetok 68 756 €, zásoby 30 428 €, pohľadávky 178 341 €, finančné účty 205 418 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 502 €, dlhodobé záväzky 81 080 €, krátkodobé záväzky 265 198 €. 2022: vlastné imanie 23 133 €, dlhodobé záväzky 149 422 €, krátkodobé záväzky 360 770 €. 2023: vlastné imanie 31 502 €, dlhodobé záväzky 118 800 €, krátkodobé záväzky 379 012 €. 2024: vlastné imanie 10 432 €, dlhodobé záväzky 86 973 €, krátkodobé záväzky 241 565 €. 2025: vlastné imanie 33 126 €, dlhodobé záväzky 85 393 €, krátkodobé záväzky 364 424 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 502 €, dlhodobé záväzky 81 080 €, krátkodobé záväzky 265 198 €. 2022: vlastné imanie 23 133 €, dlhodobé záväzky 149 422 €, krátkodobé záväzky 360 770 €. 2023: vlastné imanie 31 502 €, dlhodobé záväzky 118 800 €, krátkodobé záväzky 379 012 €. 2024: vlastné imanie 10 432 €, dlhodobé záväzky 86 973 €, krátkodobé záväzky 241 565 €. 2025: vlastné imanie 33 126 €, dlhodobé záväzky 85 393 €, krátkodobé záväzky 364 424 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 502 €, dlhodobé záväzky 81 080 €, krátkodobé záväzky 265 198 €. 2022: vlastné imanie 23 133 €, dlhodobé záväzky 149 422 €, krátkodobé záväzky 360 770 €. 2023: vlastné imanie 31 502 €, dlhodobé záväzky 118 800 €, krátkodobé záväzky 379 012 €. 2024: vlastné imanie 10 432 €, dlhodobé záväzky 86 973 €, krátkodobé záväzky 241 565 €. 2025: vlastné imanie 33 126 €, dlhodobé záväzky 85 393 €, krátkodobé záväzky 364 424 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 645 €. 2022: daň z príjmu 4 213 €. 2023: daň z príjmu 8 089 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 8 639 €.10 tis.5 tis.03,6 tis.4,2 tis.8,1 tis.3,8 tis.8,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 645 €. 2022: daň z príjmu 4 213 €. 2023: daň z príjmu 8 089 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 8 639 €.10 tis.5 tis.03,6 tis.4,2 tis.8,1 tis.3,8 tis.8,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 645 €. 2022: daň z príjmu 4 213 €. 2023: daň z príjmu 8 089 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 8 639 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby858,6 tis.1,23 mil.1,52 mil.1,15 mil.1,93 mil.
Výsledok hospodárenia19915,8 tis.24,2 tis.3,1 tis.25,8 tis.
Aktíva353,8 tis.533,3 tis.529,3 tis.339 tis.482,9 tis.
Vlastné imanie7,5 tis.23,1 tis.31,5 tis.10,4 tis.33,1 tis.
Daň z príjmu3,6 tis.4,2 tis.8,1 tis.3,8 tis.8,6 tis.
Zadlženosť97,9 %95,7 %94,0 %96,9 %93,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,93 mil.
Výsledok hospodárenia
25,8 tis.
Aktíva
482,9 tis.
Vlastné imanie
33,1 tis.
Daň z príjmu
8,6 tis.
Zadlženosť
93,1 %

2024

Tržby
1,15 mil.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
339 tis.
Vlastné imanie
10,4 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
96,9 %

2023

Tržby
1,52 mil.
Výsledok hospodárenia
24,2 tis.
Aktíva
529,3 tis.
Vlastné imanie
31,5 tis.
Daň z príjmu
8,1 tis.
Zadlženosť
94,0 %

2022

Tržby
1,23 mil.
Výsledok hospodárenia
15,8 tis.
Aktíva
533,3 tis.
Vlastné imanie
23,1 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
95,7 %

2021

Tržby
858,6 tis.
Výsledok hospodárenia
199
Aktíva
353,8 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
97,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API