Súhrn
- Vznik
- 21. 09. 200521 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ILKE - BIOPLYNOVÁ STANICA spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36597741
- daňové identifikačné číslo
- 2022065826
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Boľská cesta 1, 07701 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
- Územie
- Kráľovský Chlmecokres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 09. 2005
- V registri
- 21 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 17077/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 823493
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 21. 09. 2005 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 21. 09. 2005 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 21. 09. 2005 | — |
| prenájom strojov a zariadení | 21. 09. 2005 | — |
| prenájom poľnohospodárskych strojov a zariadení | 21. 09. 2005 | — |
| sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností | 21. 09. 2005 | — |
| prenájom stavebných strojov a zariadení | 21. 09. 2005 | — |
| prenájom bytov, domov, obchodov, konferenčných sál, prenájom pozemkov pre obytné prívesy | 21. 09. 2005 | — |
| zabezpečenie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov | 21. 09. 2005 | — |
| činnosť vykonávaná banským spôsobom | 21. 09. 2005 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 21. 09. 2005 | — |
| vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava | 21. 09. 2005 | — |
| poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 21. 09. 2005 | — |
| práce vykonávané pracovnými mechanizmami v rozsahu voľných živností | 06. 06. 2006 | — |
| odťahová služba | 06. 06. 2006 | — |
| zemné a kopačské práce | 06. 06. 2006 | — |
| demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu | 06. 06. 2006 | — |
| maliarske, natieračské a omietkárske práce | 06. 06. 2006 | — |
| montáž sadrokartónu | 06. 06. 2006 | — |
| inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie | 06. 06. 2006 | — |
| zámočníctvo | 06. 06. 2006 | — |
| kovoobrábačské práce | 06. 06. 2006 | — |
| nástrojárske práce | 06. 06. 2006 | — |
| výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 04. 07. 2008 | — |
| výroba a dodávka elektriny vyrobenej z obnoviteľných zdrojov výrobným zariadením s celkovým inštalovaným výkonom do 1 MW, ak ide o výrobu a dodávku elektriny v zariadeniach na využitie bioplynu | 07. 02. 2012 | — |
| výroba tepla, rozvod tepla | 10. 04. 2013 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 20. 07. 2017
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária JUDr. Vladimír Filičko, PhD., s. r. o. · od 22. 04. 2020
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022065826 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −131 653 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−131 653 €
▼ 113,5 %Aktíva
1 024 925 €
▼ 11,4 %Vlastné imanie
−1 176 683 €
▼ 12,6 %Zadlženosť
214,8 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 233,5 tis. | −11,7 tis. | 1,2 tis. | 70 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −5,3 tis. | −173,7 tis. | −427,1 tis. | −61,7 tis. | −131,7 tis. |
| Aktíva | 1,73 mil. | 1,51 mil. | 1,21 mil. | 1,16 mil. | 1,02 mil. |
| Vlastné imanie | −241,2 tis. | −414,9 tis. | −983,5 tis. | −1,05 mil. | −1,18 mil. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 113,9 % | 127,4 % | 181,4 % | 190,4 % | 214,8 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −131,7 tis.
- Aktíva
- 1,02 mil.
- Vlastné imanie
- −1,18 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 214,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 70 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −61,7 tis.
- Aktíva
- 1,16 mil.
- Vlastné imanie
- −1,05 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 190,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −427,1 tis.
- Aktíva
- 1,21 mil.
- Vlastné imanie
- −983,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 181,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- −11,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −173,7 tis.
- Aktíva
- 1,51 mil.
- Vlastné imanie
- −414,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 127,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 233,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,3 tis.
- Aktíva
- 1,73 mil.
- Vlastné imanie
- −241,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 113,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).