prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

CASSIA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36597236aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 08. 200521 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 551 119 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CASSIA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36597236
daňové identifikačné číslo
2022081567
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 08. 2005
V registri
21 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 173837/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
968918
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností31. 08. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností31. 08. 2005—
podnikateľské poradenstvo v oblasti predmetu podnikania31. 08. 2005—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti31. 08. 2005—
reklamná a propagačná činnosť31. 08. 2005—
čistiace a upratovacie služby31. 08. 2005—
vedenie účtovníctva31. 08. 2005—
kopírovacie a rozmnožovacie služby31. 08. 2005—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi31. 08. 2005—
výroba nenahratých nosičov zvukových alebo zvukovo-obrazových záznamov31. 08. 2005—
výroba a požičiavanie zvukových a zvukovo-obrazových záznamov na zmluvnom základe31. 08. 2005—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb31. 08. 2005—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu31. 08. 2005—
poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň31. 08. 2005—
organizovanie kurzov, školení, seminárov, kultúrnych, spoločenských a športových podujatí31. 08. 2005—
maliarske, natieračské a sklenárske práce31. 08. 2005—
montáž sadrokartónu31. 08. 2005—
prenájom motorových vozidiel, strojov a prístrojov31. 08. 2005—
faktoring a forfaiting31. 08. 2005—
poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni s individuálnou prípravou liekov01. 12. 2005—
donášková služba18. 04. 2008—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 18. 07. 2017 do 10. 01. 2023 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
RADOSLAV TOTH │ law firm, s.r.o. · od 18. 07. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022081567: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022081567Obdobia daňových registráciíDIČ 2022081567: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022081567Obdobia daňových registráciíDIČ 2022081567: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022081567
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202208156710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 7 246 € a zvýšila tržby o ▲1 460 % na 2,55 mil. €.

Tržby

2 551 119 €

▲ 1 459,6 %

Výsledok hospodárenia

7 246 €

▲ 199,2 %

Aktíva

−309 140 €

▲ 40,3 %

Vlastné imanie

655 242 €

▲ 21 841 500,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

0,4 %

Čistá marža

0,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 814 566 €. 2021: tržby 979 061 €. 2022: tržby 774 737 €. 2023: tržby 163 574 €. 2024: tržby 2 551 119 €.5 mil.2,5 mil.0814,6 tis.979,1 tis.774,7 tis.163,6 tis.2,55 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 814 566 €. 2021: tržby 979 061 €. 2022: tržby 774 737 €. 2023: tržby 163 574 €. 2024: tržby 2 551 119 €.5 mil.2,5 mil.0814,6 tis.979,1 tis.774,7 tis.163,6 tis.2,55 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 814 566 €. 2021: tržby 979 061 €. 2022: tržby 774 737 €. 2023: tržby 163 574 €. 2024: tržby 2 551 119 €.5 mil.2,5 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 331 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 169 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 307 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 246 €.10 tis.0−10 tis.+331+6,2 tis.+9−7,3 tis.+7,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 331 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 169 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 307 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 246 €.10 tis.0−10 tis.+331+6,2 tis.+9−7,3 tis.+7,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 331 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 169 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 307 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 246 €.10 tis.0−10 tis.+331+9202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 146 361 €, vlastné imanie 2 128 €. 2021: aktíva 110 692 €, vlastné imanie 8 297 €. 2022: aktíva 8 970 €, vlastné imanie 7 313 €. 2023: aktíva −517 534 €, vlastné imanie −3 €. 2024: aktíva −309 140 €, vlastné imanie 655 242 €.1 mil.0−1 mil.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 146 361 €, vlastné imanie 2 128 €. 2021: aktíva 110 692 €, vlastné imanie 8 297 €. 2022: aktíva 8 970 €, vlastné imanie 7 313 €. 2023: aktíva −517 534 €, vlastné imanie −3 €. 2024: aktíva −309 140 €, vlastné imanie 655 242 €.1 mil.0−1 mil.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 146 361 €, vlastné imanie 2 128 €. 2021: aktíva 110 692 €, vlastné imanie 8 297 €. 2022: aktíva 8 970 €, vlastné imanie 7 313 €. 2023: aktíva −517 534 €, vlastné imanie −3 €. 2024: aktíva −309 140 €, vlastné imanie 655 242 €.1 mil.0−1 mil.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 40 938 €, pohľadávky 69 728 €, finančné účty 35 220 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 843 €, pohľadávky 76 318 €, finančné účty 10 136 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 080 €, finančné účty 1 890 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −704 054 €, finančné účty 185 403 €. 2024: dlhodobý majetok 16 837 €, zásoby 0 €, pohľadávky −511 325 €, finančné účty 183 524 €.250 tis.0−1 mil.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 40 938 €, pohľadávky 69 728 €, finančné účty 35 220 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 843 €, pohľadávky 76 318 €, finančné účty 10 136 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 080 €, finančné účty 1 890 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −704 054 €, finančné účty 185 403 €. 2024: dlhodobý majetok 16 837 €, zásoby 0 €, pohľadávky −511 325 €, finančné účty 183 524 €.250 tis.0−1 mil.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 40 938 €, pohľadávky 69 728 €, finančné účty 35 220 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 843 €, pohľadávky 76 318 €, finančné účty 10 136 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 080 €, finančné účty 1 890 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −704 054 €, finančné účty 185 403 €. 2024: dlhodobý majetok 16 837 €, zásoby 0 €, pohľadávky −511 325 €, finančné účty 183 524 €.250 tis.0−1 mil.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 2 128 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 144 233 €. 2021: vlastné imanie 8 297 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 102 395 €. 2022: vlastné imanie 7 313 €, dlhodobé záväzky 100 €, krátkodobé záväzky 1 557 €. 2023: vlastné imanie −3 €, dlhodobé záväzky −2 510 €, krátkodobé záväzky −515 021 €. 2024: vlastné imanie 655 242 €, dlhodobé záväzky −21 957 €, krátkodobé záväzky −942 425 €.1 mil.0−1 mil.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 2 128 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 144 233 €. 2021: vlastné imanie 8 297 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 102 395 €. 2022: vlastné imanie 7 313 €, dlhodobé záväzky 100 €, krátkodobé záväzky 1 557 €. 2023: vlastné imanie −3 €, dlhodobé záväzky −2 510 €, krátkodobé záväzky −515 021 €. 2024: vlastné imanie 655 242 €, dlhodobé záväzky −21 957 €, krátkodobé záväzky −942 425 €.1 mil.0−1 mil.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 2 128 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 144 233 €. 2021: vlastné imanie 8 297 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 102 395 €. 2022: vlastné imanie 7 313 €, dlhodobé záväzky 100 €, krátkodobé záväzky 1 557 €. 2023: vlastné imanie −3 €, dlhodobé záväzky −2 510 €, krátkodobé záväzky −515 021 €. 2024: vlastné imanie 655 242 €, dlhodobé záväzky −21 957 €, krátkodobé záväzky −942 425 €.1 mil.0−1 mil.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 299 €. 2021: daň z príjmu 2 782 €. 2022: daň z príjmu 1 150 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.2,8 tis.1,1 tis.03,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 299 €. 2021: daň z príjmu 2 782 €. 2022: daň z príjmu 1 150 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.2,8 tis.1,1 tis.03,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 299 €. 2021: daň z príjmu 2 782 €. 2022: daň z príjmu 1 150 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby814,6 tis.979,1 tis.774,7 tis.163,6 tis.2,55 mil.
Výsledok hospodárenia3316,2 tis.9−7,3 tis.7,2 tis.
Aktíva146,4 tis.110,7 tis.9 tis.−517,5 tis.−309,1 tis.
Vlastné imanie2,1 tis.8,3 tis.7,3 tis.−3655,2 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.2,8 tis.1,1 tis.03,8 tis.
Zadlženosť98,5 %92,5 %18,5 %——

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
2,55 mil.
Výsledok hospodárenia
7,2 tis.
Aktíva
−309,1 tis.
Vlastné imanie
655,2 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
—

2023

Tržby
163,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,3 tis.
Aktíva
−517,5 tis.
Vlastné imanie
−3
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2022

Tržby
774,7 tis.
Výsledok hospodárenia
9
Aktíva
9 tis.
Vlastné imanie
7,3 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
18,5 %

2021

Tržby
979,1 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
110,7 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
92,5 %

2020

Tržby
814,6 tis.
Výsledok hospodárenia
331
Aktíva
146,4 tis.
Vlastné imanie
2,1 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
98,5 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API