Súhrn
- Vznik
- 13. 05. 200521 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 214 384 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SOIM s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36593761
- daňové identifikačné číslo
- 2022002499
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022002499
- Sídlo
- Československej armády 1175/18, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Staré Mestookres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 05. 2005
- V registri
- 21 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 16629/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 899386
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 13. 05. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnosti | 13. 05. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľných živností | 13. 05. 2005 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností - realitná činnosť | 13. 05. 2005 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 13. 05. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, piva a destilátov | 13. 05. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 13. 05. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál | 13. 05. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 13. 05. 2005 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 13. 05. 2005 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 13. 05. 2005 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 13. 05. 2005 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 13. 05. 2005 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 13. 05. 2005 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 13. 05. 2005 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 ton vrátane prípojného vozidla | 13. 05. 2005 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby | 13. 05. 2005 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb | 13. 05. 2005 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 13. 05. 2005 | — |
| finančný leasing | 13. 05. 2005 | — |
| factoring a forfaiting | 13. 05. 2005 | — |
| kancelárske a sekretárske služby | 13. 05. 2005 | — |
| vydavateľská činnosť | 13. 05. 2005 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby | 13. 05. 2005 | — |
| marketing a manažment | 13. 05. 2005 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 23. 12. 2010 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 23. 12. 2010 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 23. 12. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 23. 12. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 23. 12. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 23. 12. 2010 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 23. 12. 2010 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 23. 12. 2010 | — |
| vedenie účtovníctva | 23. 12. 2010 | — |
| poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu | 23. 12. 2010 | — |
| poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy | 13. 10. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022002499 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 18. 05. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2022002499 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲85 % na 3 560 € a znížila tržby o ▼1 % na 214,4 tisíc eur.
Tržby
214 384 €
▼ 1,4 %Výsledok hospodárenia
3 560 €
▲ 84,9 %Aktíva
301 857 €
▲ 2,7 %Vlastné imanie
113 296 €
▲ 3,2 %Zadlženosť
62,5 %
Hrubá marža
2,1 %
Čistá marža
1,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 250,9 tis. | 251,6 tis. | 171 tis. | 217,5 tis. | 214,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,7 tis. | 1,1 tis. | −35,2 tis. | 1,9 tis. | 3,6 tis. |
| Aktíva | 299,8 tis. | 337,1 tis. | 260,8 tis. | 293,8 tis. | 301,9 tis. |
| Vlastné imanie | 141,9 tis. | 143 tis. | 107,8 tis. | 109,7 tis. | 113,3 tis. |
| Daň z príjmu | 821 | 762 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 52,7 % | 57,6 % | 58,7 % | 62,6 % | 62,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 214,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 301,9 tis.
- Vlastné imanie
- 113,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 62,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 217,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 293,8 tis.
- Vlastné imanie
- 109,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 62,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 171 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −35,2 tis.
- Aktíva
- 260,8 tis.
- Vlastné imanie
- 107,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 58,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 251,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 337,1 tis.
- Vlastné imanie
- 143 tis.
- Daň z príjmu
- 762
- Zadlženosť
- 57,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 250,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,7 tis.
- Aktíva
- 299,8 tis.
- Vlastné imanie
- 141,9 tis.
- Daň z príjmu
- 821
- Zadlženosť
- 52,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.