Súhrn
- Vznik
- 06. 05. 200521 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 8 382 780 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VEDOS Kechnec, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36593443
- daňové identifikačné číslo
- 2022003632
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022003632
- Sídlo
- Petrovany - Vysielač 588, 08253 Petrovany, Slovenská republika
- Územie
- Petrovanyokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 05. 2005
- V registri
- 21 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 44031/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 693164
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 06. 05. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 06. 05. 2005 | — |
| reklamná, propagačná a akvizičná činnosť | 06. 05. 2005 | — |
| vydavateľská a inzertná činnosť | 06. 05. 2005 | — |
| marketing a manažment | 06. 05. 2005 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 06. 05. 2005 | — |
| administratívne a sekretárske služby | 06. 05. 2005 | — |
| reprografické a kopírovacie služby | 06. 05. 2005 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služieb | 06. 05. 2005 | — |
| činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov | 06. 05. 2005 | — |
| vedenie účtovníctva | 06. 05. 2005 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora | 06. 05. 2005 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností | 06. 05. 2005 | — |
| operatívny a finančný leasing | 06. 05. 2005 | — |
| faktoring a forfaiting | 06. 05. 2005 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov spojený s poskytovaním iných než základných služieb | 06. 05. 2005 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 06. 05. 2005 | — |
| výroba betónových zmesí | 06. 05. 2005 | — |
| výroba výrobkov z betónu | 06. 05. 2005 | — |
| inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 06. 05. 2005 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 06. 05. 2005 | — |
| otvárka, príprava a dobývanie výhradných ložísk povrchovým spôsobom v lomoch | 28. 05. 2005 | — |
| zriaďovanie, zabezpečovanie a likvidácia banských diel a lomov | 28. 05. 2005 | — |
| úprava a zušľachťovanie nerastov vykonávané v súvislosti s ich dobývaním | 28. 05. 2005 | — |
| zriaďovanie a prevádzka odvalov, výsypiek a odkalísk pri vyššie uvedených činnostiach | 28. 05. 2005 | — |
| dobývanie ložísk nevyhradených nerastov vrátane úpravy a zušľachťovania nerastov vykonávaných v súvislosti s ich dobývaním, zabezpečenie a likvidácia takto vytvorených banských diel a lomov, s výnimkou vyhľadávania a prieskumu ložísk nevyhradených nerastov | 28. 05. 2005 | — |
| úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 26. 05. 2023 | — |
| výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 26. 05. 2023 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 26. 05. 2023 | — |
| Vykonávanie prác s ťažkými a špeciálnymi mechanizmami | 24. 01. 2024 | — |
| Zemné a výkopové práce ťažkými a špeciálnymi mechanizmami | 24. 01. 2024 | — |
| Služby stavebnými mechanizmami, pracovnými strojmi a zariadeniami | 24. 01. 2024 | — |
| Vykonávanie trhacích prác: povrchové dobývanie | 20. 05. 2025 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 29. 07. 2017
- Oprávnená osoba
- JUDr. Marián Prievozník, PhD., advokát, s.r.o. · od 26. 09. 2026
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022003632 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 07. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2022003632 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲19 % na 1 442 364 € a znížila tržby o ▼6 % na 8,38 mil. €.
Tržby
8 382 780 €
▼ 5,7 %Výsledok hospodárenia
1 442 364 €
▲ 18,6 %Aktíva
15 320 257 €
▲ 49,9 %Vlastné imanie
5 679 997 €
▲ 34,0 %Zadlženosť
62,9 %
Hrubá marža
22,9 %
Čistá marža
17,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 247,9 tis. | 1,92 mil. | 5,22 mil. | 8,89 mil. | 8,38 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 57,3 tis. | 1,43 mil. | 1,06 mil. | 1,22 mil. | 1,44 mil. |
| Aktíva | 1,44 mil. | 3,75 mil. | 7 mil. | 10,22 mil. | 15,32 mil. |
| Vlastné imanie | 523 tis. | 1,96 mil. | 3,02 mil. | 4,24 mil. | 5,68 mil. |
| Daň z príjmu | 14,9 tis. | 29,9 tis. | 296,4 tis. | 634,8 tis. | 473,3 tis. |
| Zadlženosť | 63,6 % | 47,8 % | 56,9 % | 58,5 % | 62,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 8,38 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 1,44 mil.
- Aktíva
- 15,32 mil.
- Vlastné imanie
- 5,68 mil.
- Daň z príjmu
- 473,3 tis.
- Zadlženosť
- 62,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 8,89 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 1,22 mil.
- Aktíva
- 10,22 mil.
- Vlastné imanie
- 4,24 mil.
- Daň z príjmu
- 634,8 tis.
- Zadlženosť
- 58,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 5,22 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 1,06 mil.
- Aktíva
- 7 mil.
- Vlastné imanie
- 3,02 mil.
- Daň z príjmu
- 296,4 tis.
- Zadlženosť
- 56,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,92 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 1,43 mil.
- Aktíva
- 3,75 mil.
- Vlastné imanie
- 1,96 mil.
- Daň z príjmu
- 29,9 tis.
- Zadlženosť
- 47,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 247,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 57,3 tis.
- Aktíva
- 1,44 mil.
- Vlastné imanie
- 523 tis.
- Daň z príjmu
- 14,9 tis.
- Zadlženosť
- 63,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).