Súhrn
- Vznik
- 05. 05. 200521 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 431 743 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- emmi s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36593303
- daňové identifikačné číslo
- 2021998099
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021998099
- Sídlo
- Hodonínska 1275/21, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 05. 2005
- V registri
- 21 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 16574/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 843816
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť | 05. 05. 2005 | — |
| kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb | 05. 05. 2005 | — |
| rozmnožovanie nahraných nosičov záznamu zvuku a obrazu so súhlasom autora | 05. 05. 2005 | — |
| spracovanie údajov | 05. 05. 2005 | — |
| tvorba a aktualizácia www stránok | 05. 05. 2005 | — |
| počítačová grafika, kresličské a grafické práce | 05. 05. 2005 | — |
| inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 05. 05. 2005 | — |
| odborné činnosti vo výstavbe podľa zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení zákona č. 236/2000 Z.z. | 05. 05. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021998099 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 11. 05. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2021998099 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲133 % na 179 019 € a zvýšila tržby o ▲76 % na 431,7 tisíc eur.
Tržby
431 743 €
▲ 76,2 %Výsledok hospodárenia
179 019 €
▲ 133,4 %Aktíva
336 254 €
▲ 49,7 %Vlastné imanie
301 661 €
▲ 39,9 %Zadlženosť
10,3 %
Hrubá marža
52,5 %
Čistá marža
41,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 238,1 tis. | 362 tis. | 186,8 tis. | 245 tis. | 431,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 85,5 tis. | 119,2 tis. | 52,5 tis. | 76,7 tis. | 179 tis. |
| Aktíva | 230,8 tis. | 271,6 tis. | 209,8 tis. | 224,6 tis. | 336,3 tis. |
| Vlastné imanie | 188,1 tis. | 243 tis. | 205,9 tis. | 215,6 tis. | 301,7 tis. |
| Daň z príjmu | 22,8 tis. | 31,8 tis. | 14,4 tis. | 20,7 tis. | 47,7 tis. |
| Zadlženosť | 18,5 % | 10,6 % | 1,8 % | 4,0 % | 10,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 431,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 179 tis.
- Aktíva
- 336,3 tis.
- Vlastné imanie
- 301,7 tis.
- Daň z príjmu
- 47,7 tis.
- Zadlženosť
- 10,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 245 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 76,7 tis.
- Aktíva
- 224,6 tis.
- Vlastné imanie
- 215,6 tis.
- Daň z príjmu
- 20,7 tis.
- Zadlženosť
- 4,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 186,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 52,5 tis.
- Aktíva
- 209,8 tis.
- Vlastné imanie
- 205,9 tis.
- Daň z príjmu
- 14,4 tis.
- Zadlženosť
- 1,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 362 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 119,2 tis.
- Aktíva
- 271,6 tis.
- Vlastné imanie
- 243 tis.
- Daň z príjmu
- 31,8 tis.
- Zadlženosť
- 10,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 238,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 85,5 tis.
- Aktíva
- 230,8 tis.
- Vlastné imanie
- 188,1 tis.
- Daň z príjmu
- 22,8 tis.
- Zadlženosť
- 18,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.