Súhrn
- Vznik
- 13. 01. 200520 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 2 100 €2024
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PENAD s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36588440
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nová 380/3, 04018 Košice - mestská časť Krásna, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Krásnaokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 01. 2005
- Zánik
- 27. 11. 2025
- V registri
- 20 rokov 10 mesiacov
- Stav
- zaniknutý 27. 11. 2025
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 50196/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 906270
02
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
03
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −63 337 € a zvýšila tržby z nuly na 2,1 tisíc eur.
Tržby
2 100 €
Výsledok hospodárenia
−63 337 €
▼ 37,9 %Aktíva
−1 875 €
▼ 114,3 %Vlastné imanie
−320 185 €
▼ 7,1 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
−2 999,9 %
Čistá marža
−3 016,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 285 | 0 | 0 | 0 | 2,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −8,2 tis. | −28,1 tis. | −58,6 tis. | −45,9 tis. | −63,3 tis. |
| Aktíva | 13,5 tis. | 16,5 tis. | 4,2 tis. | 13,1 tis. | −1,9 tis. |
| Vlastné imanie | −191,2 tis. | −219,3 tis. | −252,9 tis. | −298,8 tis. | −320,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 1 515,6 % | 1 431,5 % | 6 151,9 % | 2 385,8 % | — |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 2,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −63,3 tis.
- Aktíva
- −1,9 tis.
- Vlastné imanie
- −320,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −45,9 tis.
- Aktíva
- 13,1 tis.
- Vlastné imanie
- −298,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2 385,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −58,6 tis.
- Aktíva
- 4,2 tis.
- Vlastné imanie
- −252,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 6 151,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −28,1 tis.
- Aktíva
- 16,5 tis.
- Vlastné imanie
- −219,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 431,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 285
- Výsledok hospodárenia
- −8,2 tis.
- Aktíva
- 13,5 tis.
- Vlastné imanie
- −191,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 515,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
04
Obchodný vestník
20 oznámení
13. 09. 2016
Oznam súdu reštrukturalizácia
06. 09. 2016
Uznesenie reštrukturalizácia
18. 08. 2016
Iné zverejnenie reštrukturalizácia
01. 08. 2016
Oznam súdu reštrukturalizácia
19. 07. 2016
Iné zverejnenie reštrukturalizácia
19. 07. 2016
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia
23. 06. 2016
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia
20. 06. 2016
Uznesenie reštrukturalizácia
20. 05. 2016
Uznesenie konkurz
11. 04. 2016
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia
22. 03. 2016
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia
15. 03. 2016
Uznesenie konkurz
09. 02. 2016
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia
01. 02. 2016
Uznesenie konkurz
07. 01. 2016
Uznesenie reštrukturalizácia
15. 12. 2015
Uznesenie reštrukturalizácia
29. 09. 2015
Uznesenie konkurz
10. 09. 2015
Uznesenie konkurz
10. 09. 2015
Oznam súdu konkurz
04. 08. 2015
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.