Súhrn
- Vznik
- 06. 10. 200422 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 703 136 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NEW TREND 2004, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36584576
- daňové identifikačné číslo
- 2021885800
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- L. Kossutha 13, 07701 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
- Územie
- Kráľovský Chlmecokres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 10. 2004
- V registri
- 22 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 15460/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 769206
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 06. 10. 2004 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 06. 10. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 06. 10. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021885800 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 zvýšila zisk o ▲310 % na 22 470 € a znížila tržby o ▼28 % na 703,1 tisíc eur.
Tržby
703 136 €
▼ 28,5 %Výsledok hospodárenia
22 470 €
▲ 310,3 %Aktíva
1 811 609 €
▼ 30,0 %Vlastné imanie
222 006 €
▲ 11,3 %Zadlženosť
87,7 %
Hrubá marža
4,0 %
Čistá marža
3,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,96 mil. | 2,1 mil. | 1,21 mil. | 982,8 tis. | 703,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 13,7 tis. | 15,5 tis. | 15,8 tis. | 5,5 tis. | 22,5 tis. |
| Aktíva | 2,92 mil. | 3 mil. | 2,44 mil. | 2,59 mil. | 1,81 mil. |
| Vlastné imanie | 175,3 tis. | 178,2 tis. | 194,1 tis. | 199,5 tis. | 222 tis. |
| Daň z príjmu | 3,6 tis. | 4,1 tis. | 4,2 tis. | 0 | 6 tis. |
| Zadlženosť | 94,0 % | 94,1 % | 92,1 % | 92,3 % | 87,7 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 703,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22,5 tis.
- Aktíva
- 1,81 mil.
- Vlastné imanie
- 222 tis.
- Daň z príjmu
- 6 tis.
- Zadlženosť
- 87,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 982,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,5 tis.
- Aktíva
- 2,59 mil.
- Vlastné imanie
- 199,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 1,21 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 15,8 tis.
- Aktíva
- 2,44 mil.
- Vlastné imanie
- 194,1 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 92,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 2,1 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 15,5 tis.
- Aktíva
- 3 mil.
- Vlastné imanie
- 178,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,1 tis.
- Zadlženosť
- 94,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 1,96 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 13,7 tis.
- Aktíva
- 2,92 mil.
- Vlastné imanie
- 175,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,6 tis.
- Zadlženosť
- 94,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.