prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

N.A.F.COM s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36583821aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 09. 200422 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
7 200 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
N.A.F.COM s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36583821
daňové identifikačné číslo
2021874261
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Staničná 366, 07651 Pribeník, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 09. 2004
V registri
22 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 15375/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
783505
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maloobchod v rozsahu voľných živností08. 09. 2004—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností08. 09. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností08. 09. 2004—
ambulantný predaj a predaj na trhoch08. 09. 2004—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečných nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov08. 09. 2004—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál08. 09. 2004—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností08. 09. 2004—
reklamná a propagačná činnosť08. 09. 2004—
kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)08. 09. 2004—
oprava a servis mechanických častí výpočtovej techniky08. 09. 2004—
donášková služba08. 09. 2004—
poradenská služba v oblasti poľnohospodárskej a záhradkárskej techniky08. 09. 2004—
verejnoprospešné služby - kosenie, sadové a terénne úpravy, zimná údržba, čistenie a upratovanie08. 09. 2004—
záložňa08. 09. 2004—
predaj ojazdených motorových vozidiel08. 09. 2004—
výroba výrobkov z prútia a trstia08. 09. 2004—
výroba kľúčov08. 09. 2004—
servis športových potrieb08. 09. 2004—
sklenárske práce08. 09. 2004—
rámovanie obrazov08. 09. 2004—
montáž sadrokartónu08. 09. 2004—
žehlenie prádla08. 09. 2004—
pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov08. 09. 2004—
poradenské služby k technickému vybaveniu počítačov (hardware)08. 09. 2004—
poradenské služby k programovému vybaveniu počítačov (software)08. 09. 2004—
maliarske a natieračské práce08. 09. 2004—
výroba nábytku08. 09. 2004—
požičiavanie strojov, prístrojov, zariadení, stavebných strojov, lešenia, prívesných vozíkov a motorových vozidiel08. 09. 2004—
poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností08. 09. 2004—
podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi mimo nebezpečného odpadu08. 09. 2004—
prenájom vodných dopravných prostriedkov08. 09. 2004—
prevádzkovanie zábavných parkov a lunaparkov08. 09. 2004—
stáčanie prírodnej vody a výroba nealkoholických nápojov08. 09. 2004—
výroba vína08. 09. 2004—
spracovenie textílií šitím08. 09. 2004—
krajčírstvo08. 09. 2004—
pomocné stavebné práce08. 09. 2004—
demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu08. 09. 2004—
zemné a kopačské práce08. 09. 2004—
lešenárske a omietkárske práce08. 09. 2004—
montáž káblových rozvodov08. 09. 2004—
inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie08. 09. 2004—
osobná cestná doprava (nezahŕňa vnútroštátnu taxislužbu a autobusovú dopravu)08. 09. 2004—
nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými motorovými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 09. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021874261: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021874261Obdobia daňových registráciíDIČ 2021874261: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021874261Obdobia daňových registráciíDIČ 2021874261: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021874261
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202187426110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prehĺbila stratu na −10 431 € a znížila tržby o ▼97 % na 7,2 tisíc eur.

Tržby

7 200 €

▼ 96,6 %

Výsledok hospodárenia

−10 431 €

▼ 174,5 %

Aktíva

196 973 €

▼ 12,6 %

Vlastné imanie

53 681 €

▼ 16,3 %

Zadlženosť

72,7 %

Hrubá marža

−144,9 %

Čistá marža

−144,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 79 567 €. 2016: tržby 516 359 €. 2017: tržby 106 181 €. 2018: tržby 208 900 €. 2019: tržby 7 200 €.1 mil.500 tis.079,6 tis.516,4 tis.106,2 tis.208,9 tis.7,2 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 79 567 €. 2016: tržby 516 359 €. 2017: tržby 106 181 €. 2018: tržby 208 900 €. 2019: tržby 7 200 €.1 mil.500 tis.079,6 tis.516,4 tis.106,2 tis.208,9 tis.7,2 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 79 567 €. 2016: tržby 516 359 €. 2017: tržby 106 181 €. 2018: tržby 208 900 €. 2019: tržby 7 200 €.1 mil.500 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −33 781 €. 2016: výsledok hospodárenia 40 668 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 322 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 800 €. 2019: výsledok hospodárenia −10 431 €.50 tis.0−50 tis.−33,8 tis.+40,7 tis.+8,3 tis.−3,8 tis.−10,4 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −33 781 €. 2016: výsledok hospodárenia 40 668 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 322 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 800 €. 2019: výsledok hospodárenia −10 431 €.50 tis.0−50 tis.−33,8 tis.+40,7 tis.+8,3 tis.−3,8 tis.−10,4 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −33 781 €. 2016: výsledok hospodárenia 40 668 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 322 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 800 €. 2019: výsledok hospodárenia −10 431 €.50 tis.0−50 tis.201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 228 612 €, vlastné imanie −1 256 €. 2016: aktíva 498 980 €, vlastné imanie 59 589 €. 2017: aktíva 245 411 €, vlastné imanie 67 911 €. 2018: aktíva 225 431 €, vlastné imanie 64 111 €. 2019: aktíva 196 973 €, vlastné imanie 53 681 €.500 tis.0−2 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 228 612 €, vlastné imanie −1 256 €. 2016: aktíva 498 980 €, vlastné imanie 59 589 €. 2017: aktíva 245 411 €, vlastné imanie 67 911 €. 2018: aktíva 225 431 €, vlastné imanie 64 111 €. 2019: aktíva 196 973 €, vlastné imanie 53 681 €.500 tis.0−2 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 228 612 €, vlastné imanie −1 256 €. 2016: aktíva 498 980 €, vlastné imanie 59 589 €. 2017: aktíva 245 411 €, vlastné imanie 67 911 €. 2018: aktíva 225 431 €, vlastné imanie 64 111 €. 2019: aktíva 196 973 €, vlastné imanie 53 681 €.500 tis.0−2 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 177 302 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 045 €, finančné účty 20 265 €. 2016: dlhodobý majetok 66 007 €, zásoby 14 428 €, pohľadávky 396 709 €, finančné účty 21 836 €. 2017: dlhodobý majetok 21 188 €, zásoby 75 843 €, pohľadávky 131 704 €, finančné účty 16 676 €. 2018: dlhodobý majetok 12 261 €, zásoby 75 843 €, pohľadávky 109 267 €, finančné účty 28 060 €. 2019: dlhodobý majetok 4 416 €, zásoby 75 843 €, pohľadávky 92 385 €, finančné účty 24 329 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 177 302 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 045 €, finančné účty 20 265 €. 2016: dlhodobý majetok 66 007 €, zásoby 14 428 €, pohľadávky 396 709 €, finančné účty 21 836 €. 2017: dlhodobý majetok 21 188 €, zásoby 75 843 €, pohľadávky 131 704 €, finančné účty 16 676 €. 2018: dlhodobý majetok 12 261 €, zásoby 75 843 €, pohľadávky 109 267 €, finančné účty 28 060 €. 2019: dlhodobý majetok 4 416 €, zásoby 75 843 €, pohľadávky 92 385 €, finančné účty 24 329 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 177 302 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 045 €, finančné účty 20 265 €. 2016: dlhodobý majetok 66 007 €, zásoby 14 428 €, pohľadávky 396 709 €, finančné účty 21 836 €. 2017: dlhodobý majetok 21 188 €, zásoby 75 843 €, pohľadávky 131 704 €, finančné účty 16 676 €. 2018: dlhodobý majetok 12 261 €, zásoby 75 843 €, pohľadávky 109 267 €, finančné účty 28 060 €. 2019: dlhodobý majetok 4 416 €, zásoby 75 843 €, pohľadávky 92 385 €, finančné účty 24 329 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −1 256 €, dlhodobé záväzky 175 894 €, krátkodobé záväzky 53 974 €. 2016: vlastné imanie 59 589 €, dlhodobé záväzky 154 342 €, krátkodobé záväzky 285 049 €. 2017: vlastné imanie 67 911 €, dlhodobé záväzky 136 293 €, krátkodobé záväzky 41 207 €. 2018: vlastné imanie 64 111 €, dlhodobé záväzky 114 711 €, krátkodobé záväzky 46 609 €. 2019: vlastné imanie 53 681 €, dlhodobé záväzky 98 795 €, krátkodobé záväzky 44 497 €.500 tis.0−2 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −1 256 €, dlhodobé záväzky 175 894 €, krátkodobé záväzky 53 974 €. 2016: vlastné imanie 59 589 €, dlhodobé záväzky 154 342 €, krátkodobé záväzky 285 049 €. 2017: vlastné imanie 67 911 €, dlhodobé záväzky 136 293 €, krátkodobé záväzky 41 207 €. 2018: vlastné imanie 64 111 €, dlhodobé záväzky 114 711 €, krátkodobé záväzky 46 609 €. 2019: vlastné imanie 53 681 €, dlhodobé záväzky 98 795 €, krátkodobé záväzky 44 497 €.500 tis.0−2 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −1 256 €, dlhodobé záväzky 175 894 €, krátkodobé záväzky 53 974 €. 2016: vlastné imanie 59 589 €, dlhodobé záväzky 154 342 €, krátkodobé záväzky 285 049 €. 2017: vlastné imanie 67 911 €, dlhodobé záväzky 136 293 €, krátkodobé záväzky 41 207 €. 2018: vlastné imanie 64 111 €, dlhodobé záväzky 114 711 €, krátkodobé záväzky 46 609 €. 2019: vlastné imanie 53 681 €, dlhodobé záväzky 98 795 €, krátkodobé záväzky 44 497 €.500 tis.0−2 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 6 289 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.09606,3 tis.9600020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 6 289 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.09606,3 tis.9600020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 6 289 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.09609600201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby79,6 tis.516,4 tis.106,2 tis.208,9 tis.7,2 tis.
Výsledok hospodárenia−33,8 tis.40,7 tis.8,3 tis.−3,8 tis.−10,4 tis.
Aktíva228,6 tis.499 tis.245,4 tis.225,4 tis.197 tis.
Vlastné imanie−1,3 tis.59,6 tis.67,9 tis.64,1 tis.53,7 tis.
Daň z príjmu9606,3 tis.96000
Zadlženosť100,5 %88,1 %72,3 %71,6 %72,7 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
7,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,4 tis.
Aktíva
197 tis.
Vlastné imanie
53,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
72,7 %

2018

Tržby
208,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
225,4 tis.
Vlastné imanie
64,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
71,6 %

2017

Tržby
106,2 tis.
Výsledok hospodárenia
8,3 tis.
Aktíva
245,4 tis.
Vlastné imanie
67,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
72,3 %

2016

Tržby
516,4 tis.
Výsledok hospodárenia
40,7 tis.
Aktíva
499 tis.
Vlastné imanie
59,6 tis.
Daň z príjmu
6,3 tis.
Zadlženosť
88,1 %

2015

Tržby
79,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−33,8 tis.
Aktíva
228,6 tis.
Vlastné imanie
−1,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
100,5 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API