Súhrn
- Vznik
- 03. 08. 200422 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 2 645 348 €2018
- Oznámenia
- 99 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GORNOBEN, s.r.o., v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 36582735
- daňové identifikačné číslo
- 2021879189
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sedmokráskova 6, 82101 Bratislava-mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 08. 2004
- V registri
- 22 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 148376/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1073268
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 03. 08. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 03. 08. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 03. 08. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 03. 08. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 03. 08. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 03. 08. 2004 | — |
| predaj hotových jedál a polotovarov dovezených od oprávneného výrobcu | 03. 08. 2004 | — |
| výroba a dodávka jedál - príprava jedál alebo hostín na mieste, ktoré si určí zákazník | 03. 08. 2004 | — |
| príprava a podávanie jedál vrátane nápojov v stravovacích zariadeniach | 03. 08. 2004 | — |
| pohostinská činnosť | 03. 08. 2004 | — |
| donášková služba | 03. 08. 2004 | — |
| komisionálny predaj | 03. 08. 2004 | — |
| zásielkový predaj | 03. 08. 2004 | — |
| požičiavanie nahratých nosičov zvukových a zvukovoobrazových záznamov na zmluvnom základe | 03. 08. 2004 | — |
| kúpa a predaj mobilných telefónov, telekomunikačnej techniky, príslušenstva a doplnkov | 03. 08. 2004 | — |
| servis, údržba, oprava a úprava mobilných telefónov a telekomunikačnej techniky, príslušenstva a doplnkov | 03. 08. 2004 | — |
| dizajnérska činnosť v oblasti výpočtových, informačných a telekomunikačných systémov | 03. 08. 2004 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 03. 08. 2004 | — |
| vývoj a návrhy informačných, telekomunikačných a výpočtových systémov | 03. 08. 2004 | — |
| poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň | 03. 08. 2004 | — |
| sekretárske služby | 03. 08. 2004 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby | 03. 08. 2004 | — |
| kopírovacie a rozmnožovacie služby | 03. 08. 2004 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 03. 08. 2004 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 03. 08. 2004 | — |
| správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu | 03. 08. 2004 | — |
| prenájom nehnuteľností spojených s poskytovaním iných než základných služieb | 03. 08. 2004 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 03. 08. 2004 | — |
| výroba kľúčov | 03. 08. 2004 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služieb | 03. 08. 2004 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 03. 08. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021879189 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2017 (rok porušenia 2016).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 08. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila stratu na −84 702 € a zvýšila tržby o ▲599 % na 2,65 mil. €.
Tržby
2 645 348 €
▲ 599,0 %Výsledok hospodárenia
−84 702 €
▲ 79,1 %Aktíva
1 333 903 €
▲ 46,4 %Vlastné imanie
120 500 €
▼ 52,8 %Zadlženosť
90,8 %
Hrubá marža
−3,2 %
Čistá marža
−3,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 215,1 tis. | 326,4 tis. | 330,8 tis. | 378,4 tis. | 2,65 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −94,7 tis. | −49,9 tis. | −67,2 tis. | −405 tis. | −84,7 tis. |
| Aktíva | 35,3 tis. | 37,7 tis. | 218,6 tis. | 911,1 tis. | 1,33 mil. |
| Vlastné imanie | −135,2 tis. | −185,1 tis. | −252,3 tis. | 255,2 tis. | 120,5 tis. |
| Daň z príjmu | 773 | 960 | 960 | 960 | 169 |
| Zadlženosť | 456,0 % | 576,4 % | 214,6 % | 71,8 % | 90,8 % |
2018
- Tržby
- 2,65 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −84,7 tis.
- Aktíva
- 1,33 mil.
- Vlastné imanie
- 120,5 tis.
- Daň z príjmu
- 169
- Zadlženosť
- 90,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 378,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −405 tis.
- Aktíva
- 911,1 tis.
- Vlastné imanie
- 255,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 71,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 330,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −67,2 tis.
- Aktíva
- 218,6 tis.
- Vlastné imanie
- −252,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 214,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 326,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −49,9 tis.
- Aktíva
- 37,7 tis.
- Vlastné imanie
- −185,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 576,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 215,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −94,7 tis.
- Aktíva
- 35,3 tis.
- Vlastné imanie
- −135,2 tis.
- Daň z príjmu
- 773
- Zadlženosť
- 456,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Obchodný vestník
9 oznámení
10. 11. 2023
Uznesenie konkurz
05. 04. 2023
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
28. 03. 2023
Uznesenie konkurz
16. 02. 2023
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
09. 02. 2023
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
07. 02. 2023
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
11. 01. 2023
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
11. 01. 2023
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz
11. 01. 2023
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.