prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MEDIR, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36582581aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 07. 200422 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 22. 09. 2026
Tržby
511 865 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MEDIR, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36582581
daňové identifikačné číslo
2021859092
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ružová 10, 07631 Streda nad Bodrogom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 07. 2004
V registri
22 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 15244/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
748289
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maloobchod v rozsahu voľných živností27. 07. 2004—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností27. 07. 2004—
dopravná zdravotná služba27. 07. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností27. 07. 2004—
prenájom nehnuteľností a poskytovanie aj iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 07. 2004—
pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov, v rozsahu voľných živností27. 07. 2004—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností27. 07. 2004—
upratovacie služby27. 07. 2004—
reklamná a propagačná činnosť27. 07. 2004—
automatizované spracovanie dát27. 07. 2004—
organizovanie kurzov, školení, kultúrnych a spoločenských podujatí27. 07. 2004—
poskytovanie odbornej zdravotnej starostlivosti v odbore Stomatológia a ambulantná dentoalveolárna chirurgia15. 09. 2004—
poskytovanie všeobecnej zdravotnej starostlivosti v odbore pediatria14. 06. 2007—
poskytovanie odbornej zdravotnej starostlivosti v odbore detská psychiatria14. 06. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021859092: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021859092Obdobia daňových registráciíDIČ 2021859092: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021859092Obdobia daňových registráciíDIČ 2021859092: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021859092
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202185909210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 22. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 22. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 22. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 22. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené29. 09. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 22. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲167 % na 105 752 € a znížila tržby o ▼4 % na 511,9 tisíc eur.

Tržby

511 865 €

▼ 3,8 %

Výsledok hospodárenia

105 752 €

▲ 166,6 %

Aktíva

1 351 521 €

▲ 16,8 %

Vlastné imanie

1 154 641 €

▲ 10,1 %

Zadlženosť

14,6 %

Hrubá marža

26,2 %

Čistá marža

20,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 399 878 €. 2022: tržby 489 938 €. 2023: tržby 522 829 €. 2024: tržby 532 344 €. 2025: tržby 511 865 €.1 mil.500 tis.0399,9 tis.489,9 tis.522,8 tis.532,3 tis.511,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 399 878 €. 2022: tržby 489 938 €. 2023: tržby 522 829 €. 2024: tržby 532 344 €. 2025: tržby 511 865 €.1 mil.500 tis.0399,9 tis.489,9 tis.522,8 tis.532,3 tis.511,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 399 878 €. 2022: tržby 489 938 €. 2023: tržby 522 829 €. 2024: tržby 532 344 €. 2025: tržby 511 865 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 70 268 €. 2022: výsledok hospodárenia 104 623 €. 2023: výsledok hospodárenia 85 117 €. 2024: výsledok hospodárenia 39 670 €. 2025: výsledok hospodárenia 105 752 €.200 tis.100 tis.0+70,3 tis.+104,6 tis.+85,1 tis.+39,7 tis.+105,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 70 268 €. 2022: výsledok hospodárenia 104 623 €. 2023: výsledok hospodárenia 85 117 €. 2024: výsledok hospodárenia 39 670 €. 2025: výsledok hospodárenia 105 752 €.200 tis.100 tis.0+70,3 tis.+85,1 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 70 268 €. 2022: výsledok hospodárenia 104 623 €. 2023: výsledok hospodárenia 85 117 €. 2024: výsledok hospodárenia 39 670 €. 2025: výsledok hospodárenia 105 752 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 910 290 €, vlastné imanie 819 483 €. 2022: aktíva 1 066 736 €, vlastné imanie 924 104 €. 2023: aktíva 1 164 900 €, vlastné imanie 1 009 221 €. 2024: aktíva 1 157 593 €, vlastné imanie 1 048 891 €. 2025: aktíva 1 351 521 €, vlastné imanie 1 154 641 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 910 290 €, vlastné imanie 819 483 €. 2022: aktíva 1 066 736 €, vlastné imanie 924 104 €. 2023: aktíva 1 164 900 €, vlastné imanie 1 009 221 €. 2024: aktíva 1 157 593 €, vlastné imanie 1 048 891 €. 2025: aktíva 1 351 521 €, vlastné imanie 1 154 641 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 910 290 €, vlastné imanie 819 483 €. 2022: aktíva 1 066 736 €, vlastné imanie 924 104 €. 2023: aktíva 1 164 900 €, vlastné imanie 1 009 221 €. 2024: aktíva 1 157 593 €, vlastné imanie 1 048 891 €. 2025: aktíva 1 351 521 €, vlastné imanie 1 154 641 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 804 €, zásoby 0 €, pohľadávky 858 037 €, finančné účty 9 449 €. 2022: dlhodobý majetok 63 057 €, zásoby 0 €, pohľadávky 973 890 €, finančné účty 29 789 €. 2023: dlhodobý majetok 79 679 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 048 749 €, finančné účty 36 472 €. 2024: dlhodobý majetok 53 621 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 060 786 €, finančné účty 43 186 €. 2025: dlhodobý majetok 27 558 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 291 566 €, finančné účty 32 397 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 804 €, zásoby 0 €, pohľadávky 858 037 €, finančné účty 9 449 €. 2022: dlhodobý majetok 63 057 €, zásoby 0 €, pohľadávky 973 890 €, finančné účty 29 789 €. 2023: dlhodobý majetok 79 679 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 048 749 €, finančné účty 36 472 €. 2024: dlhodobý majetok 53 621 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 060 786 €, finančné účty 43 186 €. 2025: dlhodobý majetok 27 558 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 291 566 €, finančné účty 32 397 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 804 €, zásoby 0 €, pohľadávky 858 037 €, finančné účty 9 449 €. 2022: dlhodobý majetok 63 057 €, zásoby 0 €, pohľadávky 973 890 €, finančné účty 29 789 €. 2023: dlhodobý majetok 79 679 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 048 749 €, finančné účty 36 472 €. 2024: dlhodobý majetok 53 621 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 060 786 €, finančné účty 43 186 €. 2025: dlhodobý majetok 27 558 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 291 566 €, finančné účty 32 397 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 819 483 €, dlhodobé záväzky 22 574 €, krátkodobé záväzky 68 233 €. 2022: vlastné imanie 924 104 €, dlhodobé záväzky 47 871 €, krátkodobé záväzky 94 761 €. 2023: vlastné imanie 1 009 221 €, dlhodobé záväzky 61 586 €, krátkodobé záväzky 94 093 €. 2024: vlastné imanie 1 048 891 €, dlhodobé záväzky 41 193 €, krátkodobé záväzky 67 509 €. 2025: vlastné imanie 1 154 641 €, dlhodobé záväzky 20 022 €, krátkodobé záväzky 176 858 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 819 483 €, dlhodobé záväzky 22 574 €, krátkodobé záväzky 68 233 €. 2022: vlastné imanie 924 104 €, dlhodobé záväzky 47 871 €, krátkodobé záväzky 94 761 €. 2023: vlastné imanie 1 009 221 €, dlhodobé záväzky 61 586 €, krátkodobé záväzky 94 093 €. 2024: vlastné imanie 1 048 891 €, dlhodobé záväzky 41 193 €, krátkodobé záväzky 67 509 €. 2025: vlastné imanie 1 154 641 €, dlhodobé záväzky 20 022 €, krátkodobé záväzky 176 858 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 819 483 €, dlhodobé záväzky 22 574 €, krátkodobé záväzky 68 233 €. 2022: vlastné imanie 924 104 €, dlhodobé záväzky 47 871 €, krátkodobé záväzky 94 761 €. 2023: vlastné imanie 1 009 221 €, dlhodobé záväzky 61 586 €, krátkodobé záväzky 94 093 €. 2024: vlastné imanie 1 048 891 €, dlhodobé záväzky 41 193 €, krátkodobé záväzky 67 509 €. 2025: vlastné imanie 1 154 641 €, dlhodobé záväzky 20 022 €, krátkodobé záväzky 176 858 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 18 706 €. 2022: daň z príjmu 29 391 €. 2023: daň z príjmu 26 854 €. 2024: daň z príjmu 10 796 €. 2025: daň z príjmu 28 111 €.50 tis.25 tis.018,7 tis.29,4 tis.26,9 tis.10,8 tis.28,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 18 706 €. 2022: daň z príjmu 29 391 €. 2023: daň z príjmu 26 854 €. 2024: daň z príjmu 10 796 €. 2025: daň z príjmu 28 111 €.50 tis.25 tis.018,7 tis.29,4 tis.26,9 tis.10,8 tis.28,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 18 706 €. 2022: daň z príjmu 29 391 €. 2023: daň z príjmu 26 854 €. 2024: daň z príjmu 10 796 €. 2025: daň z príjmu 28 111 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby399,9 tis.489,9 tis.522,8 tis.532,3 tis.511,9 tis.
Výsledok hospodárenia70,3 tis.104,6 tis.85,1 tis.39,7 tis.105,8 tis.
Aktíva910,3 tis.1,07 mil.1,16 mil.1,16 mil.1,35 mil.
Vlastné imanie819,5 tis.924,1 tis.1,01 mil.1,05 mil.1,15 mil.
Daň z príjmu18,7 tis.29,4 tis.26,9 tis.10,8 tis.28,1 tis.
Zadlženosť10,0 %13,4 %13,4 %9,4 %14,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
511,9 tis.
Výsledok hospodárenia
105,8 tis.
Aktíva
1,35 mil.
Vlastné imanie
1,15 mil.
Daň z príjmu
28,1 tis.
Zadlženosť
14,6 %

2024

Tržby
532,3 tis.
Výsledok hospodárenia
39,7 tis.
Aktíva
1,16 mil.
Vlastné imanie
1,05 mil.
Daň z príjmu
10,8 tis.
Zadlženosť
9,4 %

2023

Tržby
522,8 tis.
Výsledok hospodárenia
85,1 tis.
Aktíva
1,16 mil.
Vlastné imanie
1,01 mil.
Daň z príjmu
26,9 tis.
Zadlženosť
13,4 %

2022

Tržby
489,9 tis.
Výsledok hospodárenia
104,6 tis.
Aktíva
1,07 mil.
Vlastné imanie
924,1 tis.
Daň z príjmu
29,4 tis.
Zadlženosť
13,4 %

2021

Tržby
399,9 tis.
Výsledok hospodárenia
70,3 tis.
Aktíva
910,3 tis.
Vlastné imanie
819,5 tis.
Daň z príjmu
18,7 tis.
Zadlženosť
10,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API