prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

LUX FACILITY MANAGEMENT, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36579769aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 06. 200422 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
Tržby
4 110 452 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LUX FACILITY MANAGEMENT, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36579769
daňové identifikačné číslo
2021842636
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021842636
Sídlo
Prešovská cesta 31, 040 01 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 06. 2004
V registri
22 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 14944/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
833395
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
upratovací a čistiaci servis01. 06. 2004—
kuriérska služba01. 06. 2004—
maliarske, natieračské a sklenárske práce01. 06. 2004—
omietkárske práce01. 06. 2004—
podlahárske, obkladačské práce a kladenie dlážkových krytín01. 06. 2004—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu01. 06. 2004—
terénne úpravy a kosenie trávnatých plôch01. 06. 2004—
vydavateľská činnosť01. 06. 2004—
výroba nábytku do kancelárií a obchodov01. 06. 2004—
výroba kuchynského nábytku01. 06. 2004—
recyklovanie kovového odpadu a šrotu01. 06. 2004—
podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi01. 06. 2004—
recyklovanie nekovového odpadu a zvyškov01. 06. 2004—
zemné, kopačské, búracie práce a prípravné práce pre stavbu01. 06. 2004—
montáž sadrokartónu01. 06. 2004—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti01. 06. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností01. 06. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností01. 06. 2004—
predaj v stánkoch na trhoch01. 06. 2004—
prenájom strojov, zariadení a prístrojov01. 06. 2004—
reklamná a propagačná činnosť01. 06. 2004—
hubenie škodlivých živočíchov, rastlín, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov jedmi vrátane ochrannej dezinfekcie, dezinsekcie, deratizácie01. 06. 2004—
pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov01. 06. 2004—
zimná údržba komunikácií a chodníkov01. 06. 2004—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied01. 10. 2010—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností02. 12. 2021—
práca v lesníctve17. 03. 2023—
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo20. 04. 2023—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla20. 04. 2023—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave20. 04. 2023—
Verejné obstarávanie20. 04. 2023—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom20. 04. 2023—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí20. 04. 2023—
Čistiace a upratovacie služby20. 04. 2023—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne20. 04. 2023—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť20. 04. 2023—
Poskytovanie služieb osobného charakteru20. 04. 2023—
Pravidelná kontrola detského ihriska20. 04. 2023—
Agentúra dočasného zamestnávania12. 01. 2024—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
Oprávnená osoba
JUDr. Martin Breznen, advokát, s. r. o. · od 10. 02. 2026

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021842636: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021842636: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021842636IČ DPH SK2021842636Obdobia daňových registráciíDIČ 2021842636: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021842636: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021842636IČ DPH SK2021842636Obdobia daňových registráciíDIČ 2021842636: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021842636: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021842636IČ DPH SK2021842636
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202184263611. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2005
daňové identifikačné číslo202184263610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲292 % na 205 419 € a zvýšila tržby o ▲17 % na 4,11 mil. €.

Tržby

4 110 452 €

▲ 17,0 %

Výsledok hospodárenia

205 419 €

▲ 291,9 %

Aktíva

935 741 €

▲ 29,3 %

Vlastné imanie

213 094 €

▲ 254,6 %

Zadlženosť

77,2 %

Hrubá marža

6,5 %

Čistá marža

5,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 3 124 663 €. 2022: tržby 2 802 055 €. 2023: tržby 3 445 891 €. 2024: tržby 3 514 662 €. 2025: tržby 4 110 452 €.5 mil.2,5 mil.03,12 mil.2,8 mil.3,45 mil.3,51 mil.4,11 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 124 663 €. 2022: tržby 2 802 055 €. 2023: tržby 3 445 891 €. 2024: tržby 3 514 662 €. 2025: tržby 4 110 452 €.5 mil.2,5 mil.03,12 mil.2,8 mil.3,45 mil.3,51 mil.4,11 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 124 663 €. 2022: tržby 2 802 055 €. 2023: tržby 3 445 891 €. 2024: tržby 3 514 662 €. 2025: tržby 4 110 452 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 498 909 €. 2022: výsledok hospodárenia 154 194 €. 2023: výsledok hospodárenia 137 089 €. 2024: výsledok hospodárenia 52 418 €. 2025: výsledok hospodárenia 205 419 €.500 tis.250 tis.0+498,9 tis.+154,2 tis.+137,1 tis.+52,4 tis.+205,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 498 909 €. 2022: výsledok hospodárenia 154 194 €. 2023: výsledok hospodárenia 137 089 €. 2024: výsledok hospodárenia 52 418 €. 2025: výsledok hospodárenia 205 419 €.500 tis.250 tis.0202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 498 909 €. 2022: výsledok hospodárenia 154 194 €. 2023: výsledok hospodárenia 137 089 €. 2024: výsledok hospodárenia 52 418 €. 2025: výsledok hospodárenia 205 419 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 818 067 €, vlastné imanie 506 584 €. 2022: aktíva 738 443 €, vlastné imanie 240 778 €. 2023: aktíva 617 390 €, vlastné imanie 144 764 €. 2024: aktíva 723 607 €, vlastné imanie 60 093 €. 2025: aktíva 935 741 €, vlastné imanie 213 094 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 818 067 €, vlastné imanie 506 584 €. 2022: aktíva 738 443 €, vlastné imanie 240 778 €. 2023: aktíva 617 390 €, vlastné imanie 144 764 €. 2024: aktíva 723 607 €, vlastné imanie 60 093 €. 2025: aktíva 935 741 €, vlastné imanie 213 094 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 818 067 €, vlastné imanie 506 584 €. 2022: aktíva 738 443 €, vlastné imanie 240 778 €. 2023: aktíva 617 390 €, vlastné imanie 144 764 €. 2024: aktíva 723 607 €, vlastné imanie 60 093 €. 2025: aktíva 935 741 €, vlastné imanie 213 094 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 31 194 €, zásoby 110 544 €, pohľadávky 473 691 €, finančné účty 199 760 €. 2022: dlhodobý majetok 37 157 €, zásoby 3 283 €, pohľadávky 632 443 €, finančné účty 62 004 €. 2023: dlhodobý majetok 43 567 €, zásoby 5 597 €, pohľadávky 498 420 €, finančné účty 69 495 €. 2024: dlhodobý majetok 80 858 €, zásoby 14 652 €, pohľadávky 546 126 €, finančné účty 78 384 €. 2025: dlhodobý majetok 80 402 €, zásoby 9 504 €, pohľadávky 648 155 €, finančné účty 194 278 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 31 194 €, zásoby 110 544 €, pohľadávky 473 691 €, finančné účty 199 760 €. 2022: dlhodobý majetok 37 157 €, zásoby 3 283 €, pohľadávky 632 443 €, finančné účty 62 004 €. 2023: dlhodobý majetok 43 567 €, zásoby 5 597 €, pohľadávky 498 420 €, finančné účty 69 495 €. 2024: dlhodobý majetok 80 858 €, zásoby 14 652 €, pohľadávky 546 126 €, finančné účty 78 384 €. 2025: dlhodobý majetok 80 402 €, zásoby 9 504 €, pohľadávky 648 155 €, finančné účty 194 278 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 31 194 €, zásoby 110 544 €, pohľadávky 473 691 €, finančné účty 199 760 €. 2022: dlhodobý majetok 37 157 €, zásoby 3 283 €, pohľadávky 632 443 €, finančné účty 62 004 €. 2023: dlhodobý majetok 43 567 €, zásoby 5 597 €, pohľadávky 498 420 €, finančné účty 69 495 €. 2024: dlhodobý majetok 80 858 €, zásoby 14 652 €, pohľadávky 546 126 €, finančné účty 78 384 €. 2025: dlhodobý majetok 80 402 €, zásoby 9 504 €, pohľadávky 648 155 €, finančné účty 194 278 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 506 584 €, dlhodobé záväzky 5 798 €, krátkodobé záväzky 305 685 €. 2022: vlastné imanie 240 778 €, dlhodobé záväzky 5 060 €, krátkodobé záväzky 492 605 €. 2023: vlastné imanie 144 764 €, dlhodobé záväzky 7 305 €, krátkodobé záväzky 465 321 €. 2024: vlastné imanie 60 093 €, dlhodobé záväzky 9 605 €, krátkodobé záväzky 653 909 €. 2025: vlastné imanie 213 094 €, dlhodobé záväzky 12 970 €, krátkodobé záväzky 709 677 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 506 584 €, dlhodobé záväzky 5 798 €, krátkodobé záväzky 305 685 €. 2022: vlastné imanie 240 778 €, dlhodobé záväzky 5 060 €, krátkodobé záväzky 492 605 €. 2023: vlastné imanie 144 764 €, dlhodobé záväzky 7 305 €, krátkodobé záväzky 465 321 €. 2024: vlastné imanie 60 093 €, dlhodobé záväzky 9 605 €, krátkodobé záväzky 653 909 €. 2025: vlastné imanie 213 094 €, dlhodobé záväzky 12 970 €, krátkodobé záväzky 709 677 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 506 584 €, dlhodobé záväzky 5 798 €, krátkodobé záväzky 305 685 €. 2022: vlastné imanie 240 778 €, dlhodobé záväzky 5 060 €, krátkodobé záväzky 492 605 €. 2023: vlastné imanie 144 764 €, dlhodobé záväzky 7 305 €, krátkodobé záväzky 465 321 €. 2024: vlastné imanie 60 093 €, dlhodobé záväzky 9 605 €, krátkodobé záväzky 653 909 €. 2025: vlastné imanie 213 094 €, dlhodobé záväzky 12 970 €, krátkodobé záväzky 709 677 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 133 523 €. 2022: daň z príjmu 41 932 €. 2023: daň z príjmu 39 505 €. 2024: daň z príjmu 29 384 €. 2025: daň z príjmu 61 041 €.200 tis.100 tis.0133,5 tis.41,9 tis.39,5 tis.29,4 tis.61 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 133 523 €. 2022: daň z príjmu 41 932 €. 2023: daň z príjmu 39 505 €. 2024: daň z príjmu 29 384 €. 2025: daň z príjmu 61 041 €.200 tis.100 tis.0133,5 tis.41,9 tis.39,5 tis.29,4 tis.61 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 133 523 €. 2022: daň z príjmu 41 932 €. 2023: daň z príjmu 39 505 €. 2024: daň z príjmu 29 384 €. 2025: daň z príjmu 61 041 €.200 tis.100 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,12 mil.2,8 mil.3,45 mil.3,51 mil.4,11 mil.
Výsledok hospodárenia498,9 tis.154,2 tis.137,1 tis.52,4 tis.205,4 tis.
Aktíva818,1 tis.738,4 tis.617,4 tis.723,6 tis.935,7 tis.
Vlastné imanie506,6 tis.240,8 tis.144,8 tis.60,1 tis.213,1 tis.
Daň z príjmu133,5 tis.41,9 tis.39,5 tis.29,4 tis.61 tis.
Zadlženosť38,1 %67,4 %76,6 %91,7 %77,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
4,11 mil.
Výsledok hospodárenia
205,4 tis.
Aktíva
935,7 tis.
Vlastné imanie
213,1 tis.
Daň z príjmu
61 tis.
Zadlženosť
77,2 %

2024

Tržby
3,51 mil.
Výsledok hospodárenia
52,4 tis.
Aktíva
723,6 tis.
Vlastné imanie
60,1 tis.
Daň z príjmu
29,4 tis.
Zadlženosť
91,7 %

2023

Tržby
3,45 mil.
Výsledok hospodárenia
137,1 tis.
Aktíva
617,4 tis.
Vlastné imanie
144,8 tis.
Daň z príjmu
39,5 tis.
Zadlženosť
76,6 %

2022

Tržby
2,8 mil.
Výsledok hospodárenia
154,2 tis.
Aktíva
738,4 tis.
Vlastné imanie
240,8 tis.
Daň z príjmu
41,9 tis.
Zadlženosť
67,4 %

2021

Tržby
3,12 mil.
Výsledok hospodárenia
498,9 tis.
Aktíva
818,1 tis.
Vlastné imanie
506,6 tis.
Daň z príjmu
133,5 tis.
Zadlženosť
38,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API