Súhrn
- Vznik
- 09. 03. 200422 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 030 779 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MICRO JUNTAS SK, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36577359
- daňové identifikačné číslo
- 2021804587
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021804587
- Sídlo
- Mlynská 38/C, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Spišská Nová Vesokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 03. 2004
- V registri
- 22 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 14680/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 943209
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| technické poradenstvo v rozsahu voľných živností | 09. 03. 2004 | — |
| konzultačná a poradenská činnosť v oblasti predmetu podnikania v rozsahu voľných živností | 09. 03. 2004 | — |
| výroba výrobkov z papiera | 14. 01. 2014 | — |
| výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 14. 01. 2014 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 14. 01. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 14. 01. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 14. 01. 2014 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 01. 2014 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 16. 11. 2018 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 26. 11. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021804587 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 07. 05. 2004 |
| daňové identifikačné číslo | 2021804587 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené | 29. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −1 190 € a znížila tržby o ▼42 % na 1,03 mil. €.
Tržby
1 030 779 €
▼ 41,7 %Výsledok hospodárenia
−1 190 €
▲ 98,4 %Aktíva
1 244 779 €
▼ 8,3 %Vlastné imanie
940 004 €
▼ 0,1 %Zadlženosť
24,5 %
Hrubá marža
0,9 %
Čistá marža
−0,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,37 mil. | 2,1 mil. | 1,79 mil. | 1,77 mil. | 1,03 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 80,8 tis. | 91,7 tis. | −61,7 tis. | −74,7 tis. | −1,2 tis. |
| Aktíva | 1,85 mil. | 1,94 mil. | 1,64 mil. | 1,36 mil. | 1,24 mil. |
| Vlastné imanie | 1,16 mil. | 1,16 mil. | 1,07 mil. | 941,2 tis. | 940 tis. |
| Daň z príjmu | 25,4 tis. | 27 tis. | −14,1 tis. | −10,6 tis. | 10,3 tis. |
| Zadlženosť | 37,2 % | 40,4 % | 34,9 % | 30,6 % | 24,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,03 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −1,2 tis.
- Aktíva
- 1,24 mil.
- Vlastné imanie
- 940 tis.
- Daň z príjmu
- 10,3 tis.
- Zadlženosť
- 24,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,77 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −74,7 tis.
- Aktíva
- 1,36 mil.
- Vlastné imanie
- 941,2 tis.
- Daň z príjmu
- −10,6 tis.
- Zadlženosť
- 30,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,79 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −61,7 tis.
- Aktíva
- 1,64 mil.
- Vlastné imanie
- 1,07 mil.
- Daň z príjmu
- −14,1 tis.
- Zadlženosť
- 34,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,1 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 91,7 tis.
- Aktíva
- 1,94 mil.
- Vlastné imanie
- 1,16 mil.
- Daň z príjmu
- 27 tis.
- Zadlženosť
- 40,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2,37 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 80,8 tis.
- Aktíva
- 1,85 mil.
- Vlastné imanie
- 1,16 mil.
- Daň z príjmu
- 25,4 tis.
- Zadlženosť
- 37,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.