Súhrn
- Vznik
- 23. 06. 200323 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 27 503 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DariES s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36571563
- daňové identifikačné číslo
- 2020055543
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Trebejov 44, 044 81 Trebejov, Slovenská republika
- Územie
- Trebejovokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 06. 2003
- V registri
- 23 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 14050/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 828225
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 23. 06. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobhod) v rozsahu voľných živností | 23. 06. 2003 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 23. 06. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 23. 06. 2003 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 23. 06. 2003 | — |
| poradenská činnosť v oblasti obchodu, dopravy a služieb | 23. 06. 2003 | — |
| nákup a predaj motorových vozidiel | 23. 06. 2003 | — |
| faktoring a forfaitimg | 23. 06. 2003 | — |
| prieskum trhu | 23. 06. 2003 | — |
| upratovacie práce | 23. 06. 2003 | — |
| skladovanie | 23. 06. 2003 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 23. 06. 2003 | — |
| výskum a vývoj v oblasti humanitárných a spoločenských vied | 23. 06. 2003 | — |
| prípravné práce pre stavbu, demolácie, zemné a búracie práce | 23. 06. 2003 | — |
| montáž sádrokartónu | 23. 06. 2003 | — |
| omietkárske práce | 23. 06. 2003 | — |
| obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín | 23. 06. 2003 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 23. 06. 2003 | — |
| kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 23. 06. 2003 | — |
| vedenie účtovníctva | 23. 06. 2003 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 16. 03. 2004 | — |
| prevádzkovanie nevýherných hracích automatov | 16. 03. 2004 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 16. 03. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, destilátov a piva | 16. 03. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 16. 03. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020055543 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 27. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲160 % na 5 135 € a zvýšila tržby o ▲51 % na 27,5 tisíc eur.
Tržby
27 503 €
▲ 51,3 %Výsledok hospodárenia
5 135 €
▲ 159,9 %Aktíva
28 208 €
▲ 15,3 %Vlastné imanie
21 963 €
▲ 32,9 %Zadlženosť
22,1 %
Hrubá marža
20,7 %
Čistá marža
18,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 20,3 tis. | 16,8 tis. | 29,8 tis. | 18,2 tis. | 27,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2 tis. | 1,1 tis. | 10,6 tis. | 2 tis. | 5,1 tis. |
| Aktíva | 2,4 tis. | 4,9 tis. | 16,7 tis. | 24,5 tis. | 28,2 tis. |
| Vlastné imanie | 2 tis. | 3,9 tis. | 14,6 tis. | 16,5 tis. | 22 tis. |
| Daň z príjmu | 355 | 197 | 420 | 349 | 571 |
| Zadlženosť | 15,0 % | 20,2 % | 12,7 % | 32,4 % | 22,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 27,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,1 tis.
- Aktíva
- 28,2 tis.
- Vlastné imanie
- 22 tis.
- Daň z príjmu
- 571
- Zadlženosť
- 22,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 18,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 24,5 tis.
- Vlastné imanie
- 16,5 tis.
- Daň z príjmu
- 349
- Zadlženosť
- 32,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 29,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,6 tis.
- Aktíva
- 16,7 tis.
- Vlastné imanie
- 14,6 tis.
- Daň z príjmu
- 420
- Zadlženosť
- 12,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 16,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 4,9 tis.
- Vlastné imanie
- 3,9 tis.
- Daň z príjmu
- 197
- Zadlženosť
- 20,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 20,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 2,4 tis.
- Vlastné imanie
- 2 tis.
- Daň z príjmu
- 355
- Zadlženosť
- 15,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).