prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

FISO s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36569267aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 03. 200323 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
141 877 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FISO s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36569267
daňové identifikačné číslo
2021619644
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021619644
Sídlo
ul. SNP 1090, 07301 Sobrance, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 03. 2003
V registri
23 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 13804/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
746934
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností12. 03. 2003—
nákladná cestná doprava vnútroštátna10. 06. 2004—
prípravné práce k realizácii stavby26. 10. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 10. 2013—
dokončovacie stavebné práce prí realizácii exteriérov a interiérov26. 10. 2013—
stavebné cenárstvo26. 10. 2013—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve26. 10. 2013—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve26. 10. 2013—
úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava26. 10. 2013—
vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m26. 10. 2013—
kopanie studní26. 10. 2013—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva26. 10. 2013—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba26. 10. 2013—
výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu26. 10. 2013—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu26. 10. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb26. 10. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby26. 10. 2013—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla26. 10. 2013—
verejné obstarávanie26. 10. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 10. 2013—
skladovanie26. 10. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom26. 10. 2013—
čistiace a upratovacie služby26. 10. 2013—
prenájom hnuteľných vecí26. 10. 2013—
vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb26. 10. 2013—
výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien26. 10. 2013—
výkon činnosti stavbyvedúceho s odborným zameraním Pozemné stavby26. 10. 2013—
výkon činnosti stavebného dozoru26. 10. 2013—
poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja26. 10. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 13. 05. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021619644: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021619644: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021619644IČ DPH SK2021619644Obdobia daňových registráciíDIČ 2021619644: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021619644: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021619644IČ DPH SK2021619644Obdobia daňových registráciíDIČ 2021619644: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021619644: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021619644IČ DPH SK2021619644
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202161964411. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2004
daňové identifikačné číslo202161964410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 01. 10. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −39 097 € a znížila tržby o ▼19 % na 141,9 tisíc eur.

Tržby

141 877 €

▼ 19,3 %

Výsledok hospodárenia

−39 097 €

▼ 1 430,7 %

Aktíva

527 888 €

▼ 2,7 %

Vlastné imanie

104 897 €

▲ 63,9 %

Zadlženosť

80,1 %

Hrubá marža

−26,9 %

Čistá marža

−27,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 140 083 €. 2022: tržby 150 467 €. 2023: tržby 157 862 €. 2024: tržby 175 887 €. 2025: tržby 141 877 €.200 tis.100 tis.0140,1 tis.150,5 tis.157,9 tis.175,9 tis.141,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 140 083 €. 2022: tržby 150 467 €. 2023: tržby 157 862 €. 2024: tržby 175 887 €. 2025: tržby 141 877 €.200 tis.100 tis.0140,1 tis.150,5 tis.157,9 tis.175,9 tis.141,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 140 083 €. 2022: tržby 150 467 €. 2023: tržby 157 862 €. 2024: tržby 175 887 €. 2025: tržby 141 877 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −16 199 €. 2022: výsledok hospodárenia −21 875 €. 2023: výsledok hospodárenia −50 004 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 938 €. 2025: výsledok hospodárenia −39 097 €.5 tis.0−100 tis.−16,2 tis.−21,9 tis.−50 tis.+2,9 tis.−39,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −16 199 €. 2022: výsledok hospodárenia −21 875 €. 2023: výsledok hospodárenia −50 004 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 938 €. 2025: výsledok hospodárenia −39 097 €.5 tis.0−100 tis.−16,2 tis.−21,9 tis.−50 tis.+2,9 tis.−39,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −16 199 €. 2022: výsledok hospodárenia −21 875 €. 2023: výsledok hospodárenia −50 004 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 938 €. 2025: výsledok hospodárenia −39 097 €.5 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 535 989 €, vlastné imanie 32 943 €. 2022: aktíva 539 750 €, vlastné imanie 111 068 €. 2023: aktíva 537 571 €, vlastné imanie 61 064 €. 2024: aktíva 542 367 €, vlastné imanie 64 002 €. 2025: aktíva 527 888 €, vlastné imanie 104 897 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 535 989 €, vlastné imanie 32 943 €. 2022: aktíva 539 750 €, vlastné imanie 111 068 €. 2023: aktíva 537 571 €, vlastné imanie 61 064 €. 2024: aktíva 542 367 €, vlastné imanie 64 002 €. 2025: aktíva 527 888 €, vlastné imanie 104 897 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 535 989 €, vlastné imanie 32 943 €. 2022: aktíva 539 750 €, vlastné imanie 111 068 €. 2023: aktíva 537 571 €, vlastné imanie 61 064 €. 2024: aktíva 542 367 €, vlastné imanie 64 002 €. 2025: aktíva 527 888 €, vlastné imanie 104 897 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 509 062 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 15 235 €, finančné účty 7 692 €. 2022: dlhodobý majetok 514 253 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 17 648 €, finančné účty 3 782 €. 2023: dlhodobý majetok 506 892 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 18 246 €, finančné účty 8 362 €. 2024: dlhodobý majetok 510 166 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 27 610 €, finančné účty 510 €. 2025: dlhodobý majetok 497 639 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 23 019 €, finančné účty 3 144 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 509 062 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 15 235 €, finančné účty 7 692 €. 2022: dlhodobý majetok 514 253 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 17 648 €, finančné účty 3 782 €. 2023: dlhodobý majetok 506 892 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 18 246 €, finančné účty 8 362 €. 2024: dlhodobý majetok 510 166 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 27 610 €, finančné účty 510 €. 2025: dlhodobý majetok 497 639 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 23 019 €, finančné účty 3 144 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 509 062 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 15 235 €, finančné účty 7 692 €. 2022: dlhodobý majetok 514 253 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 17 648 €, finančné účty 3 782 €. 2023: dlhodobý majetok 506 892 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 18 246 €, finančné účty 8 362 €. 2024: dlhodobý majetok 510 166 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 27 610 €, finančné účty 510 €. 2025: dlhodobý majetok 497 639 €, zásoby 4 000 €, pohľadávky 23 019 €, finančné účty 3 144 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 32 943 €, dlhodobé záväzky 185 632 €, krátkodobé záväzky 317 414 €. 2022: vlastné imanie 111 068 €, dlhodobé záväzky 161 754 €, krátkodobé záväzky 266 928 €. 2023: vlastné imanie 61 064 €, dlhodobé záväzky 159 080 €, krátkodobé záväzky 317 427 €. 2024: vlastné imanie 64 002 €, dlhodobé záväzky 159 461 €, krátkodobé záväzky 318 904 €. 2025: vlastné imanie 104 897 €, dlhodobé záväzky 342 486 €, krátkodobé záväzky 80 505 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 32 943 €, dlhodobé záväzky 185 632 €, krátkodobé záväzky 317 414 €. 2022: vlastné imanie 111 068 €, dlhodobé záväzky 161 754 €, krátkodobé záväzky 266 928 €. 2023: vlastné imanie 61 064 €, dlhodobé záväzky 159 080 €, krátkodobé záväzky 317 427 €. 2024: vlastné imanie 64 002 €, dlhodobé záväzky 159 461 €, krátkodobé záväzky 318 904 €. 2025: vlastné imanie 104 897 €, dlhodobé záväzky 342 486 €, krátkodobé záväzky 80 505 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 32 943 €, dlhodobé záväzky 185 632 €, krátkodobé záväzky 317 414 €. 2022: vlastné imanie 111 068 €, dlhodobé záväzky 161 754 €, krátkodobé záväzky 266 928 €. 2023: vlastné imanie 61 064 €, dlhodobé záväzky 159 080 €, krátkodobé záväzky 317 427 €. 2024: vlastné imanie 64 002 €, dlhodobé záväzky 159 461 €, krátkodobé záväzky 318 904 €. 2025: vlastné imanie 104 897 €, dlhodobé záväzky 342 486 €, krátkodobé záväzky 80 505 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby140,1 tis.150,5 tis.157,9 tis.175,9 tis.141,9 tis.
Výsledok hospodárenia−16,2 tis.−21,9 tis.−50 tis.2,9 tis.−39,1 tis.
Aktíva536 tis.539,8 tis.537,6 tis.542,4 tis.527,9 tis.
Vlastné imanie32,9 tis.111,1 tis.61,1 tis.64 tis.104,9 tis.
Daň z príjmu000960960
Zadlženosť93,9 %79,4 %88,6 %88,2 %80,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
141,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−39,1 tis.
Aktíva
527,9 tis.
Vlastné imanie
104,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
80,1 %

2024

Tržby
175,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
542,4 tis.
Vlastné imanie
64 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
88,2 %

2023

Tržby
157,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−50 tis.
Aktíva
537,6 tis.
Vlastné imanie
61,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,6 %

2022

Tržby
150,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,9 tis.
Aktíva
539,8 tis.
Vlastné imanie
111,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
79,4 %

2021

Tržby
140,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,2 tis.
Aktíva
536 tis.
Vlastné imanie
32,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API