Súhrn
- Vznik
- 13. 01. 200323 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 5 809 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DuMoPeAl, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36568279
- daňové identifikačné číslo
- 2020055279
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 237, 055 62 Prakovce, Slovenská republika
- Územie
- Prakovceokres GelnicaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 01. 2003
- V registri
- 23 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 13706/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 923670
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2003 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 13. 01. 2003 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti predmetu podnikania | 13. 01. 2003 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb | 13. 01. 2003 | — |
| prenájom a leasing hnuteľných vecí: strojov, prístrojov a zariadení, stavebného, dopravného, drevoobrábacieho charakteru, kancelárskej a výpočtovej techniky, vrátane príslušenstva a náhradných dielov, skladovacích, nakladacích, demolačných strojov, zariadení, motorových vozidiel bez obsluhujúceho personálu | 13. 01. 2003 | — |
| prevádzkovanie garáži a odstavných plôch pre motorové vozidlá | 13. 01. 2003 | — |
| čistenie budov a upratovacie práce | 13. 01. 2003 | — |
| fotografické služby | 13. 01. 2003 | — |
| výroba nenahraných nosičov záznamu zvuku a obrazu, nahraných nosičov záznamu zvuku a obrazu so súhlasom autora | 13. 01. 2003 | — |
| vydávanie plagátov, pohľadníc a iných neperiodických publikácií | 13. 01. 2003 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora | 13. 01. 2003 | — |
| prenájom strojov videotechniky a fototechniky | 13. 01. 2003 | — |
| výstavnícka činnosť | 13. 01. 2003 | — |
| požičiavanie a distribúcia videa na zmluvnom základe | 13. 01. 2003 | — |
| modeling | 13. 01. 2003 | — |
| ambulantný predaj | 13. 01. 2003 | — |
| komisionálny nákup a predaj tovaru | 13. 01. 2003 | — |
| výroba videa | 13. 01. 2003 | — |
| organizovanie kurzov, školení, seminárov, spoločenských, kultúrnych a športových podujatí | 13. 01. 2003 | — |
| baliace činnosti | 13. 01. 2003 | — |
| kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 13. 01. 2003 | — |
| predaj nealkoholických nápojov a fľaškového piva na verejných priestranstvách | 13. 01. 2003 | — |
| predaj na priamu konzumáciu neakoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, destilátov a piva | 13. 01. 2003 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 13. 01. 2003 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 13. 01. 2003 | — |
| zásielkový predaj | 13. 01. 2003 | — |
| donášková služba | 13. 01. 2003 | — |
| sprostredkovanie služieb, obchodu a výroby | 13. 01. 2003 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby | 13. 01. 2003 | — |
| ubytovacie služby v kategórii voľných živností | 13. 01. 2003 | — |
| viazanie kníh a konečné spracovanie | 13. 01. 2003 | — |
| výskum trhu a verejnej mienky | 13. 01. 2003 | — |
| faktoring a forfaiting | 13. 01. 2003 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výpočtovej techniky | 13. 01. 2003 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 13. 01. 2003 | — |
| prieskumné vrty a prieskumné vrtné práce | 13. 01. 2003 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 13. 01. 2003 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien | 13. 01. 2003 | — |
| demolácie a zemné práce | 13. 01. 2003 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 13. 01. 2003 | — |
| ťažba a približovanie dreva | 13. 01. 2003 | — |
| výroba píliarska a impregnácia dreva | 13. 01. 2003 | — |
| spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny | 13. 01. 2003 | — |
| spracovanie zemiakov | 13. 01. 2003 | — |
| prevádzkovanie nevýherných hracích automatov | 13. 01. 2003 | — |
| prenájom nevýherných hracích automatov | 13. 01. 2003 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 13. 01. 2003 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 16. 01. 2015 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 16. 01. 2015 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 16. 01. 2015 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 16. 01. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 16. 01. 2015 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 16. 01. 2015 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 16. 01. 2015 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 16. 01. 2015 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 16. 01. 2015 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 16. 01. 2015 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 16. 01. 2015 | — |
| Počítačové služby | 16. 01. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020055279 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 sa zo straty dostalo na zisk 2 159 € a znížila tržby o ▼36 % na 5,8 tisíc eur.
Tržby
5 809 €
▼ 36,1 %Výsledok hospodárenia
2 159 €
▲ 118,2 %Aktíva
10 661 €
▲ 100,5 %Vlastné imanie
−58 536 €
▲ 3,6 %Zadlženosť
649,1 %
Hrubá marža
53,7 %
Čistá marža
37,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 12/2014 — 12/2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 9,1 tis. | 5,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −4,4 tis. | 0 | −11,8 tis. | 2,2 tis. |
| Aktíva | 202 | 202 | 5,3 tis. | 10,7 tis. |
| Vlastné imanie | −48,8 tis. | −48,8 tis. | −60,7 tis. | −58,5 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 24 280,7 % | 24 280,7 % | 1 241,3 % | 649,1 % |
2016
- Tržby
- 5,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 10,7 tis.
- Vlastné imanie
- −58,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 649,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 9,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,8 tis.
- Aktíva
- 5,3 tis.
- Vlastné imanie
- −60,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 241,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2014 — 12/2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 202
- Vlastné imanie
- −48,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 24 280,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,4 tis.
- Aktíva
- 202
- Vlastné imanie
- −48,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 24 280,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.