prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Nazina s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36567663zaniknutý 21. 05. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 01. 200520 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
76 878 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Nazina s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36567663
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bitúnková 13, 940 01 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 01. 2005
Zánik
21. 05. 2025
V registri
20 rokov 4 mesiace
Stav
zaniknutý 21. 05. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 16147/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
302399

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 06. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −117 065 € a znížila tržby o ▼27 % na 76,9 tisíc eur.

Tržby

76 878 €

▼ 27,1 %

Výsledok hospodárenia

−117 065 €

▼ 2 054,3 %

Aktíva

107 703 €

▼ 50,9 %

Vlastné imanie

−96 472 €

▼ 568,5 %

Zadlženosť

189,6 %

Hrubá marža

−152,3 %

Čistá marža

−152,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 292 126 €. 2018: tržby 273 913 €. 2019: tržby 216 504 €. 2020: tržby 105 447 €. 2021: tržby 76 878 €.500 tis.250 tis.0292,1 tis.273,9 tis.216,5 tis.105,4 tis.76,9 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 292 126 €. 2018: tržby 273 913 €. 2019: tržby 216 504 €. 2020: tržby 105 447 €. 2021: tržby 76 878 €.500 tis.250 tis.0292,1 tis.273,9 tis.216,5 tis.105,4 tis.76,9 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 292 126 €. 2018: tržby 273 913 €. 2019: tržby 216 504 €. 2020: tržby 105 447 €. 2021: tržby 76 878 €.500 tis.250 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −464 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 927 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 667 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 990 €. 2021: výsledok hospodárenia −117 065 €.10 tis.0−200 tis.−464−1,9 tis.+1,7 tis.+6 tis.−117,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −464 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 927 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 667 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 990 €. 2021: výsledok hospodárenia −117 065 €.10 tis.0−200 tis.−464+1,7 tis.201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −464 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 927 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 667 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 990 €. 2021: výsledok hospodárenia −117 065 €.10 tis.0−200 tis.20182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 321 956 €, vlastné imanie 14 860 €. 2018: aktíva 478 257 €, vlastné imanie 12 936 €. 2019: aktíva 424 474 €, vlastné imanie 14 603 €. 2020: aktíva 219 238 €, vlastné imanie 20 593 €. 2021: aktíva 107 703 €, vlastné imanie −96 472 €.500 tis.0−100 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 321 956 €, vlastné imanie 14 860 €. 2018: aktíva 478 257 €, vlastné imanie 12 936 €. 2019: aktíva 424 474 €, vlastné imanie 14 603 €. 2020: aktíva 219 238 €, vlastné imanie 20 593 €. 2021: aktíva 107 703 €, vlastné imanie −96 472 €.500 tis.0−100 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 321 956 €, vlastné imanie 14 860 €. 2018: aktíva 478 257 €, vlastné imanie 12 936 €. 2019: aktíva 424 474 €, vlastné imanie 14 603 €. 2020: aktíva 219 238 €, vlastné imanie 20 593 €. 2021: aktíva 107 703 €, vlastné imanie −96 472 €.500 tis.0−100 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 93 593 €, zásoby 16 344 €, pohľadávky 190 331 €, finančné účty 21 500 €. 2018: dlhodobý majetok 239 792 €, zásoby 21 289 €, pohľadávky 181 627 €, finančné účty 33 922 €. 2019: dlhodobý majetok 228 871 €, zásoby 20 180 €, pohľadávky 173 199 €, finančné účty 1 061 €. 2020: dlhodobý majetok 137 215 €, zásoby 20 118 €, pohľadávky 60 557 €, finančné účty 524 €. 2021: dlhodobý majetok 95 804 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 966 €, finančné účty 7 578 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 93 593 €, zásoby 16 344 €, pohľadávky 190 331 €, finančné účty 21 500 €. 2018: dlhodobý majetok 239 792 €, zásoby 21 289 €, pohľadávky 181 627 €, finančné účty 33 922 €. 2019: dlhodobý majetok 228 871 €, zásoby 20 180 €, pohľadávky 173 199 €, finančné účty 1 061 €. 2020: dlhodobý majetok 137 215 €, zásoby 20 118 €, pohľadávky 60 557 €, finančné účty 524 €. 2021: dlhodobý majetok 95 804 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 966 €, finančné účty 7 578 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 93 593 €, zásoby 16 344 €, pohľadávky 190 331 €, finančné účty 21 500 €. 2018: dlhodobý majetok 239 792 €, zásoby 21 289 €, pohľadávky 181 627 €, finančné účty 33 922 €. 2019: dlhodobý majetok 228 871 €, zásoby 20 180 €, pohľadávky 173 199 €, finančné účty 1 061 €. 2020: dlhodobý majetok 137 215 €, zásoby 20 118 €, pohľadávky 60 557 €, finančné účty 524 €. 2021: dlhodobý majetok 95 804 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 966 €, finančné účty 7 578 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 14 860 €, dlhodobé záväzky 154 761 €, krátkodobé záväzky 152 335 €. 2018: vlastné imanie 12 936 €, dlhodobé záväzky 175 586 €, krátkodobé záväzky 289 735 €. 2019: vlastné imanie 14 603 €, dlhodobé záväzky 125 531 €, krátkodobé záväzky 284 340 €. 2020: vlastné imanie 20 593 €, dlhodobé záväzky 14 265 €, krátkodobé záväzky 184 380 €. 2021: vlastné imanie −96 472 €, dlhodobé záväzky 53 419 €, krátkodobé záväzky 150 756 €.500 tis.0−100 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 14 860 €, dlhodobé záväzky 154 761 €, krátkodobé záväzky 152 335 €. 2018: vlastné imanie 12 936 €, dlhodobé záväzky 175 586 €, krátkodobé záväzky 289 735 €. 2019: vlastné imanie 14 603 €, dlhodobé záväzky 125 531 €, krátkodobé záväzky 284 340 €. 2020: vlastné imanie 20 593 €, dlhodobé záväzky 14 265 €, krátkodobé záväzky 184 380 €. 2021: vlastné imanie −96 472 €, dlhodobé záväzky 53 419 €, krátkodobé záväzky 150 756 €.500 tis.0−100 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 14 860 €, dlhodobé záväzky 154 761 €, krátkodobé záväzky 152 335 €. 2018: vlastné imanie 12 936 €, dlhodobé záväzky 175 586 €, krátkodobé záväzky 289 735 €. 2019: vlastné imanie 14 603 €, dlhodobé záväzky 125 531 €, krátkodobé záväzky 284 340 €. 2020: vlastné imanie 20 593 €, dlhodobé záväzky 14 265 €, krátkodobé záväzky 184 380 €. 2021: vlastné imanie −96 472 €, dlhodobé záväzky 53 419 €, krátkodobé záväzky 150 756 €.500 tis.0−100 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby292,1 tis.273,9 tis.216,5 tis.105,4 tis.76,9 tis.
Výsledok hospodárenia−464−1,9 tis.1,7 tis.6 tis.−117,1 tis.
Aktíva322 tis.478,3 tis.424,5 tis.219,2 tis.107,7 tis.
Vlastné imanie14,9 tis.12,9 tis.14,6 tis.20,6 tis.−96,5 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť95,4 %97,3 %96,6 %90,6 %189,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
76,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−117,1 tis.
Aktíva
107,7 tis.
Vlastné imanie
−96,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
189,6 %

2020

Tržby
105,4 tis.
Výsledok hospodárenia
6 tis.
Aktíva
219,2 tis.
Vlastné imanie
20,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,6 %

2019

Tržby
216,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
424,5 tis.
Vlastné imanie
14,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,6 %

2018

Tržby
273,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,9 tis.
Aktíva
478,3 tis.
Vlastné imanie
12,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,3 %

2017

Tržby
292,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−464
Aktíva
322 tis.
Vlastné imanie
14,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
95,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API